Журналістські розслідування Віктора Котенка

Культ яйця, яким влучили в Януковича, чи наруга над церквою?

Хто конкретно робить спроби «підкотити свої яйця», символ вірувань поган, до віри християнської і культури української?  Хто намагається вдягнути українські шаровари на поганські яйця? Де той диригент, де той єдиний центр? Завдяки кому конкретно українців зомбують мерзотою з екранів телевізорів, а також різноманітними псевдо-культурними антиукраїнськими і богопротивними заходами?

Подейкують, що в Україні впроваджується культ яйця, яким влучили у Президента України Віктора Януковича

Брати і сестри! Вірні Єдиного Бога! Воїни Господні!

У переддень великого свята Пасхи і Воскресіння Господнього в Україні відбулась чергова наруга над християнською церквою, над святим Йменням Бога, Євангеліями, пам’яттю Ісуса Христа і пророків Божих, над вірою мільйонів прочан.

Одночасно в багатьох містах України, в обласних центрах богопротивники, антихристи — ідолопоклонники, організовані і підтримані владою, за потурання окремих священиків встановили поруч з християнськими храмами поганські символи, ідоли – великі макети курячих яєць, розмальовані не християнською символікою.

Жодного разу за дві тисячі років від Різдва Христового не траплялось такого блюзнірства, порушення і спотворення світлих Заповідей Господніх! Ні Господь Бог, ні Христос, ні пророки не вчили і не заповідували творити таке неподобство, а, навпаки, поклоніння ідолам і зображенням назавжди визначили  смертним гріхом!

Збулось пророцтво, мовлене пророком Даниілом про мерзоту запустіння біля храму, що свідчить про наближення останніх часів. Хто возревнує за Бога і Господа нашого? У чиєму серці Дух Господній восстане проти неподобства ?

Пильнуйте, брати і сестри, душі свої від гріха, зберігайте віру вашу чистою і непорочною! Не врятують від пекельного вогню ні освячені кошики з наїдками, ні священики, ні курячі яйця. Єдиний Рятівник наш – Господь Бог. Повсякчас дотримуйтесь Заповідей Божих, святкуйте Пасху так, як заповідав Бог.

Царство Боже зусиллям досягається. Зробіть над собою зусилля, покайтеся, не грішіть і наверніться до Бога.

Хто витримає до кінця, той врятується!

Мир вам і благодать від Бога нашого та Ісуса Христа!

Амінь.

Віктор (Сейфулла), воїн  Аллаха, Бога Живого

Житомир. Свято - Преображенський собор (яйценісний)
Житомир. Свято - Преображенський собор (яйценісний)

Післямова

Хто конкретно робить спроби «підкотити свої яйця», символ вірувань поган, до віри християнської і культури української?  Хто намагається вдягнути українські шаровари на поганські яйця? Де той диригент, де той єдиний центр? Завдяки кому конкретно українців зомбують мерзотою з екранів телебачення, а також різноманітними псевдо-культурними антиукраїнськими і богопротивними заходами?

Подейкують, що це так в Україні впроваджується культ яйця, яким влучили у Президента України Віктора Януковича

Віктор Котенко

Добавить комментарий