Журналістські розслідування Віктора Котенка

Майдан встояв. Банді кінець

У Києві з настанням нічної темряви кримінальна нечисть щільними багаточисельними зграями посунула на людей, на українських патріотів, котрі на Майдані відстоюють загальнолюдські цінності, достойне, вільне життя кожного з нас, наших дітей та внуків.

Незважаючи на велику чисельну та технічну перевагу, озброєним служкам злочинного режиму не вдалось зламати мирний спротив малочисельного товариства мітингувальників. Під ранок стало зрозумілим, що Майдан встояв. Після того, як звістка про злочинний напад поширилась теренами України, на допомогу патріотам піднялися мільйони — щохвилини на Майдан  прибувають сотні людей.

Білоруський варіант антинародного путчу в Україні остаточно провалився.

Президент України Віктор Янукович, котрий ще вчора дурив міжнародних візитерів нібито «мирними намірами» та, смакуючи подробиці, неприховано радів побиттю дітей — студентів, повівся як затятий рецидивіст і віддав наказ про напад вишколених бандформувань на мирних громадян України.

Незабаром феномен проникнення на самий високий державний щабель кримінальних злочинців будуть досліджувати криміналісти, політологи та вчені, а осудність колишніх міністрів та президента визначать  психіатри.  Але для цього вже сьогодні потрібно зробити все можливе для звільнення українського народу від бандитського ярма.

Щодня, щохвилини влада здійснює відчайдушні спроби знищити активістів, опозиційні політичні партії, журналістів, простих українців. За підказкою рецидивіста — президента прямі накази про напади на громадян віддає один з головних корупціонерів України, міністр МВС Кравченко

Агонізуючий режим скаженіє, банди кримінальних елементів спільно з підрозділами державних (!!!) силових структур, зазнавши поразки на Майдані, з 9 ранку здійснювали марні спроби захоплення будівлі КМДА та заблоковують прилеглі вулиці, щоб унеможливити вільне пересування громадян, котрі прибувають на допомогу протестувальникам. По всій країні відбувається вимикання українських телеканалів. Арештованих активістів по — звірячому катують.

Бандитський путч не припиняється.

Революція триває ...

Слава Героям !

ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ З МАЙДАНУ

Добавить комментарий