Журналістські розслідування Віктора Котенка

Барикади зачищено, революція триває

Відгуло всенародне Віче на Майдані. Свого логічного завершення доходить такий спосіб народного спротиву, як намети, пікети і барикади у центрі Києва. Мітингувальникам вдалось відволікти на себе, в одне місце і в один час майже всі наявні в Україні силові підрозділи влади — кримінал, сбу, міліцію, внутрішні війська. У повному обсязі проявилась кримінальна сутність організованого злочинного угруповання, котре, немов воші, кормиться з бюджету України та буквально п`є народну кров, розпродує державу, краде останні копійки та утримує за рахунок платників податків касту відморозків — так званих силовиків, так званих суддів, так званих прокурорів, так званих міліціонерів, так званих сбушників і чиновників.

Попри те, що найбільш активних, політично свідомих громадян викрадають, арештовують, катують і кидають за грати, попри те, що знищуються незалежні засоби масової інформації, попри те, що відбуваються погроми в офісах політичних партій, український народ та весь цивілізований світ побачили злочинну сутність поліційного режиму і справжні обличчя державних керманичів України — інформаційна блокада луснула.

І скільки б тепер не брехали державні перевертні в обличчя українцям з екранів телевізорів та зі сторінок своїх кишенькових ЗМІ, скільки б не залякували народ міністри та Генеральний п ..., правда стала відома всім без винятку — органи влади в Україні захоплені кримінальними елементами, причому зверху до низу.

Але головне в тому, що насправді вони абсолютно безсилі.

Революція у свідомості громадян відбулась безповоротно і назавжди. Мільйонам українців відкрились очі і вже ніякий «Беркут» не в змозі змінити визвольні мотивації у повсякденній поведінці простих людей. І незважаючи на те, що державний криміналітет України злигався з державним криміналітетом Росії, зворотний облік існування бандократії ввімкнуто, смерть невиліковно хворого режиму — це питання найближчого часу.

І що б не відбувалось далі — акції протесту, бойкот влади, страйки, тихий спротив чи партизанська війна, але рано чи пізно  народний гнів змете з обличчя України кримінальну пошесть.

Віднині жодна порядна людина цій владі руки не подасть. Віднині Майдан у кожній хаті, на кожній вулиці, у кожній установі ...

Віктор Котенко

Добавить комментарий