Журналістські розслідування Віктора Котенка

Сатанисты СБУ/МВД/прокуратуры. Нападения слуг тьмы

2009-04-04 21:04:34

luna

Часть 1. Предиcтория:

В стране, официальным государственным гербом которой является сим­вол трёхглавого змия, в стране, гимн которой начинается словами «Ещё не умерла ...», в стране, где правят бал проклятые Богом ростовщи­ки — бандиты, управляемые из логова дьявола, в стране, где в напол­ненных идолами храмах служат антихристу, ведут оживлённую тор­говлю, поклоняются сребреникам, чуждому огню, изображениям и мёртвой плоти (мощам), проповедуют нарушение первой заповеди — в этой стране самоотверженно трудятся, рискуя жизнью, воины Единого Бога Живого.

Единственная истинная и уникальная Церковь Бога Живого, созданная Всевышним, в миру зарегистрирована государственным регистра­тором в г. Житомире 23 марта 2001 года, свидетельство о госрегистра­ции серия АОО № 132455. Сравнительно небольшой общиной веру­ющих – христиан без какой – либо поддержки извне был проделан ко­лоссальный объём благотворительной работы. Проповедническая мис­сия, ежедневная помощь обездоленным, беспризорным детям, создание евангельского детского хора, выступления с проповедями и концертами в детских домах Житомирской области, на улицах и площадях го­родов ...

Кроме того, вот уже много лет расследует и собирает свидетельства о преступной деятельности  сатанистов — богоп­ротивников пастор Церкви Бога Живого Виктор Свобода – евангель­ский проповедник, автор и ведущий цикла радиопрограмм «Спасение», христианских телетрансляций областного телевидения, учре­дитель, главный редактор и журналист областной житомирской газеты «Свобода» и интернет – издания «Правозащитный центр Свобода», автор на­шумевших публикаций журналистских расследований по те­матике коррупции как элемента проявле­ний влияния сатаны — дьявола.

За весь период своего служения проповедник Виктор Свобода неоднократно(!!!) подвергался нападениям и преследованиям со стороны разветв­лённой секты сатанистов, занимающих должности, в том числе клю­чевые, практически во всех государственных структурах и органах влас­ти, силовых ведомствах Украины, Житомирской области и города Житомира в частности. Каких только нападений и провокаций не до­велось испытать!

В своё время средства массовой информации освещали отдельные эпизоды  деятельности воинов Господних. Например, в местных газетах размещались следующие материалы:

ХТО ДОПОМОЖЕ ЖИТОМИРСЬКИМ ГАВРОШАМ?

У бездомного хлопчика було запалення мозку, він танув на очах...

15310

15311

15312

15313

На фото: Жив Господь! С детьми Ольга Грицеровская. Снимки восста­новлены в 2008 году.

Чи не щодня ми бачимо на екранах телевізорів, як деякі благодійники да­рують пару комп’ютерів якому-небудь інтернату, а розголосу стільки, на­че весь світ обігріли. А щоб щодня за власні кошти годувати десятки дітей з вулиці, слабо?

— Це почалося років з три тому, — розповідає директор Житомирського підприємства «Лана», пастор церкви Бога Живого Віктор. — До нас за­ходили діти й просили поїсти. Ми їм давали те, що в нас було із собою. А одного разу я побачив, як малюки просто роздирали на шматки бу­ханець хліба, який ми їм дали, і пожадливо запихали до рота, хапаючи з землі впавші крихти. Ось тоді ми почали годувати дітей, яких щоразу при­ходило все більше й більше. Закінчилося тим, що я вирішив створити бла­годійний фонд «Спасіння».

Крім щоденного харчування, фонд „Спасіння» намагається допомогти дітям одягом, взуттям, предметами першої необхідності. Багато дітей іншої можливості поїсти, тим паче вдягнутися, не мають.

Велика увага приділяється соціальній реабілітаціїї дітей. Адже у власних сім’ях вони нікому не потрібні, оскількі їх батьки повністю деградували від пияцтва.

Читаємо Біблію, іншу духовну літературу — навіть Коран, діти слухають проповіді Слова Божого.

Ентузіасти проводять з цими дітьми заняття з української, росій­ської, англійської мов, інформатики, вчать грати на музичних інструмен­тах, створено євангельський хор. Це – наша гордість. Хор часто запрошують на різноманітні урочисті та святкові заходи. Його учасники виступали в будинку для людей похилого віку, в дитячих інтернатах, в притулках для бездомних дітей, в ПТУ для інвалідів.

— Вони дуже талановиті, ці діти, все схоплюють на льоту, -каже Віктор, — іноді дивуєшся, як дитина, котра ніколи не бачила рояль, вже через декілька тижнів виконує фуги Баха.

Проводиться просвітницька робота, запрошуються фахівці. Дітям роз­повідають про шкідливість паління, вживання наркотиків, алкоголю. Юн­кам розповідають про небезпеку абортів.

Фонд регулярно запрошує юристів для вирішення проблем дітей, котрі потрапили у скрутне становище, медиків для їх обстеження та лікування. В той час, як влада наполегливо організовує цькування та провокації, намагаючись знищити Божу справу, одного хлопця, Женю Весельського працівники фонду просто врятували від неминучої загибелі. У хлопчика лікарі визна­ли запалення мозку, він практично вмирав, бо ліки коштували надто до­рого і не було кому їх купити. Це зробив Віктор, віддавши лікарям всі свої заощадження. Хлопець витримав складну хірургічну операцію на мозку і одужав.

Контингент дітей, з яким займаються працівники фонду, не є постійним. Діти вільно приходять сюди, коли їм тільки заманеться. Отже, вплив вулиці на дітей досить відчутний.

— Все ж декількох дітей ми морально втратили, — з жалем говорить Віктор. — Вони вже не здатні жити в нормальних умовах, їх гнітить три­вале перебування у приміщенні. Це — справжні діти вулиці.

У фонда „Спасіння» лише один спонсор — керівник охоронного підп­риємства „Лана», яке не має жодних податкових пільг, а власних обіго­вих коштів обмаль. Тому працівники фонду радо сприйняли б будь-яку допомогу: і продукти харчування, і одяг, і засоби індивідуальної гігієни. Дітки мріють помандрувати по Україні, побачити світ, знедоленим, не­щасним вже від самого народження бідолашним діткам зігріє серце будь-яка допомога.

А ще згадаймо перед святом Воскресіння Христового слова Спасителя: „Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя. Блаженні чисті сер­цем, бо вони побачать Бога».

Фонд «Спасіння» розташований за адресою: вул.Кібальчича, 2/4 (у гурто­житку за кінотеатром «Космос»). Тел.: 33-69-39

В.НЕДАШКІВСЬКИЙ, газета «Інтерес»

15314

На фото: «Кто примет одно такое дитя во имя Моё, тот Меня при­нимает». Снимок восстановлен в 2007 году.

 

Нападение сатанистов: «А БЬІЛ ЛИ МАЛЬЧИК?»

2002 рік, грудень. Житомирська газета «Місто»

Санепідемстанція констатує, що благодійний фонд „Спасіння” нібито став джерелом інфекції, яка викликає таке захворювання, як менінгіт. „Шість людей захворіли менінгітом” – під таким провокаційним заголов­ком в газеті „Эхо” повідомлялося про цей інцидент. Ось що розповів нам керівник вищезгаданого фонду пастор Церкви Бога Живого Віктор.

Кор.: Вікторе Васильовичу, сьогодні ваш орендодавець має припис від санітарно-епідеміологічної станції розірвати з вашою організацією угоду про оренду приміщення.

В.К.: Благодійний фонд «Спасіння» є структурним підрозділом нашої хрис­тиянської громади. Служки диявола, які були завжди проти Бога, сь­огодні всіляко перешкоджають нашій діяльності. Припис з рекомен­дацією скасувати договір оренди, як писав Михайло Булгаков в «Майстрі і Маргариті»- це «брехня від першого до останнього слова». Незрозуміла по­зиція: припис направлено не нам, а орендодавцеві. Мотивація — нібито менінгококова інфекція у наших прихожан, які є неповнолітніми. Наскіль­ки нам відомо, жоден не захворів на менінгіт серед тих прихожан, що відвідують нашу громаду. Посилаються на якийсь харчоблок. Днями задіювали у цій справі працівників прокуратури. Вже у фонді лежить мені повістка до прокуратури для, як там сказано, «дачі показань». Я це розумію як наступ сатаністів від влади на церкву. Скажіть мені, будь лас­ка, хто біля смітників, де харчувалися ще вчора наші діти, перевіряв санітарні норми? Ми даємо сьогодні шматок хліба найобездоленішим, до яких державі немає ніякого діла. Це викинуті на вулицю діти. До чого тут харчоблок? Та немає у нас взагалі ніякого харчоблоку у їхньому, сатанінському розумінні — ми своїми силами, сповідуючи християнські принципи моралі, допомагаємо цим дітям. У приписі вимагають, щоб до 15 грудня ми припинили свою діяльність. По припису видно, що дуже поспішають. Навіть переправлене число, до якого необхідно доповісти їм про прийняті заходи. Уявляєте? Хочуть, щоб церква доповідала сатаністам! І це зрозуміло. адже пройде декілька днів, і комусь доведеться відповідати за протиправні дії, використання службового становища, сплановану провокацію. Сьогодні наш адвокат готує позовні заяви до суду і від дітей, і від нашої церкви.

Хочу ще раз акцентувати увагу на тому, що наш благодійний фонд зай­мається дітьми з неблагополучних сімей, сиротами та безпритульними. В той час, коли готувалася публікація в газеті «Місто» під заголовком «Ми ніколи не дозволимо відібрати у дітей останній шматок хліба», ми вже знали, що дії санепідемстанції були повністю незаконними і звичайною провокацією на замов­лення. Вже тоді було відомо, що ніякого інфекційного захворювання не­має. Це вже було відомо в перші дні госпіталізації хлопчика Жені Весель­ського. 27.11.02 р. у відділенні інтенсивної терапії та анестезіології об­ласної дитячої лікарні лікар Костянтин Борисович Петренко назвав точний діаг­ноз після операції: гостра субдеральна емпієма оболонки головного моз­ку.

Завідувач відділення Микола Дмитрович Бобер ще 25.11.02 р. сказав нам, що результат аналізу стосовно менінгіту не підтвердився, але щоб перестрахуватися, вони зроблять ще один аналіз. Працівники СЕС про це добре знали. Але пані Воскресенська (працівниця СЕС) на замовлення своїх хазяїв свідомо ввела в оману лікарів-педіатрів, і дітей силоміць!!! вантажили у транспорт і відправляли в інфекційні відділення м. Житомира. Два тижні абсолютно здорові діти утримувались там, не маючи для цього жодних підстав.

Батьки дітей мають звернутись до суду, тому що діти зазнали тортур.

Кор.: Вікторе Васильовичу, згідно чинного законодавства, могли ліку­вальні заклади госпіталізувати дітей без згоди батьків?

В.К.: Звичайно ж, ні! Діти неповнолітні, і тому жодна державна установа без відома батьків не мас права проводити жодних юридичних дій.

Кор.: Скажіть, будь ласка, кому сьогодні може заважати благодійна діяльність? Чому навколо вашого фонду виник ажіотаж?

В.К.: Ми можемо лише здогадуватись про дії спецслужб секти са­танистів, тому що діяльності створених їхніми руками кадебешних псевдоцерков ми заважаємо. Ситуація ускладнюється. Буквально вчора до нас завітали з погрозами, і чомусь знову в темну пору доби дві вельми агресивні жіноч­ки: Головченко (працівник СЕС, до речі, роль куратора сатаністів неод­норазово виконував керівник СЄС пан Магаз, відомий своїми зв’язками із спецслужбами) та працівник прокуратури С. М. Королюк. Мета візиту, як вони пояснили, перевірка харчоблоку. Ми дуже були здивовані тим, що працівники прокуратури вже перевіряють харчоблоки, яких немає.

Кор.: Ви зафіксували цю перевірку в книзі перевірок, якщо вона у вас є?

В.К.: Ні, тому що коли ми попросили пред’явити направлення на пе­ревірку від організацій, які вони представляють, то ті відповіли, що працівник прокуратури має право перевіряти кого завгодно, коли зав­годно і де завгодно. Ніяких направлень в них не було. Ось таке тракту­вання законів сатаністами – антихристами.

Шановні житомиряни! Ви маєте можливість безпосередньо допомогти хворій дитині, Жені Весельському, який лікується в палаті № 10 орто­педичного відділення обласної дитячої лікарні, тел 34-25-86, а також іншим дітям, за адресою: м. Житомир, вул. Кибальчича, 2/4, телефон для довідок: 33-69-39.

Післямова: Провокація з тріском провалилася. Ніяким менінгітом ніхто не хворів. Женя Весельський до сьогодні вже живий – здоровий. Захворюван­ня було викликане жахливими умовами проживання у сім’ї, де батько був самогубцем, мати пиячила і зовсім не доглядала за дітьми. Пастор Церк­ви Бога Живого Віктор віддав на лікування у лікарняну касу обласної ди­тячої лікарні все, що мав. Женю прооперували, видалили утворення на головному мозку. Тому хлопчина й досі живий.

Сатаністи неодноразово вчиняли напади і на підприємство, яке очолює воїн Господній Віктор. Матеріали готуються до публікації.

Чергова атака, організована спецслужбістами секти сатаністів – ан­тихристів з державних органів, потерпіла фіаско. Господь сказав, що во­роги «наблизяться, але не перейдуть». Члени житомирської секти дияво­ла й досі марно намагаються знищити підприємця, проповідника, пра­возахисника, священика Бога Живого Віктора Свободу (Котенко). Май­же щодня нападають на Божу справу. Марно. Хто ще на Господа?

Катерина СПІЧАК, газета „МІСТО”.

19 грудня 2002 року. м. Житомир

15315

На фото: В гостях у пастора Виктора Свободы. Прошло несколько лет. Бывшие беспризорные дети выросли, счастливы, уже сами имеют семьи, детей. Велик Господь!

Житомирянам запомнились и многие другие публикации местной прес­сы, такие как «Ми ніколи не дозволимо відібрати у дітей останній шма­ток хліба». Сатанисты периодически, из года в год наносят удары и по предпринимательской деятельности Виктора Свободы. Материалов, до­кументов очень много. Все они войдут в книгу с рабочим названием «Ук­раина. Власть тьмы.»

15306

На фото: Это лишь эпизод, один из многих …

На сегодняшний день дело об очередном случае яростной атаки спецс­лужб житомирских сатанистов находится на рассмотрении Европейско­го суда по защите прав человека в Страсбурге.

15307

На фото: дело № 2575/09 «Виктор Свобода против Украины»

Есть веские основания полагать, что дополнительные материалы, нап­равленные в Страсбург почтой 13 марта 2009 года, перехвачены са­танистами из спецслужб.(позже выяснилось, что материалы дошли до адресата — авт.)

Попытки слуг дьявола воспрепятствовать проповеднической, правоза­щитной, предпринимательской деятельности Виктора Свободы не прек­ращаются до сегодняшнего дня и недавно получили своё очередное подтверждение, развитие и документальные доказательства.

Слуги дьявола особенно активизировались после резонансных публи­каций в прессе и интернет – изданиях (www.svoboda.zhitomir.ua) матери­алов журналистских расследований.

Уже не в первый раз житомирский бандитский анклав богопротивни­ков «Житомирское гнездо» идёт проторенной дорожкой, используя слуг, внедрённых в госструктуры, в частности, в милицию, налоговую инс­пекцию, суды, СБУ и другие организации.

Ответвления сатанинской секты в налоговой инспекции и окружном ад­министративном суде города Житомира «засвечены» ранее в некоторых публикациях. Таких, например:

 УВАГА! КОРУПЦІЯ!

У Житомирському окружному адміністративному суді розпочаті слухан­ня за позовом підприємця до Державної податкової інспекції про не­законне розголошення відомостей стосовно господарської діяльності підприємств, підприємців з Центральної бази даних Державного реєстру ДПА України (з обмеженим доступом), підроблення службових до­кументів, що призвело до тяжких наслідків.

Підприємець оцінив завдану йому моральну шкоду у 500 тисяч грн.

«Цей епізод — лише один з довгого ланцюга злочинної діяльності корум­пованих посадових осіб державних установ та організацій. Поки що за­лишаються у тіні високопосадовці, які брали активну участь в організації та  «кришуванні» цього та інших злочинів. Але їх прізвища відомі та незаба­ром будуть озвучені», — говорить підприємець.

15309

На фото: Толпа обманутых пенсионеров возле Житомирского окружно­го административного суда

В данное время по фактам преступных деяний государственных чинов­ников продолжается активное журналистское расследование. Получе­ны сенсационные материалы!

Продолжение следует …

Виктор Котенко (Свобода)

Добавить комментарий