Журналістські розслідування Віктора Котенка

Хто полює на журналіста?

 

Перевертні у погонах продовжують полювати на журналіста. Тепер зрозуміло, хто і навіщо дерся до мене в хату — це стосується ще не оприлюднених мною матеріалів стосовно серії вбивств таксистів у Житомирі. Сьогодні, 12.10.2014р. на телеканалі СТБ у програмі «Битва екстрасенсів» транслювали ЗАМОВНИЙ ЛОХОТРОН лише про два таких вбивства. Напустили туману, злочин не розкрили, професійно підсунули телеглядачам вигідні замовникам вбивств версії, що ведуть в нікуди. Напередодні зйомок на мене грубо тиснули по телефону представники цих екстрасексотів, вимагаючи розповісти, що мені відомо. Я відмовився говорити по телефону і запропонував надати інформацію при зустрічі, але ці шоумени більше чомусь не турбували.

Вже не вперше бандити використовують телебачення і саме цю програму задля нав'язування громадськості хибних версій, таких, наприклад, як, цитую, «ці вбивства не пов'язані між собою» або про «червоні Жигулі» (це так приховували, що на місці злочину в момент вбивства був колишній мент іншою автівкою), або про те, що «ножа не знайдено» (хоча через 5 днів після вбивства підкинули ніж на місце злочину і зробили ще один огляд — експертизу, а потім все це міліціянти знову переграли) тощо, а чого варта розповідь жінки (нібито свідка !) з синцями під очима. Та й вбивств таксистів у Житомирі було скоєно більше, ніж два і почерк той самий. Результат роботи лохотронщиків очікуваний: замовників і безпосередніх вбивць не знайдено, матеріали справи свідомо перекручені, винних нема, справжньому незалежному розслідуванню шоумени зашкодили явно за чиїмось замовленням. І всі задоволені. Але найбільше дивує те, що таким безрезультатним результатом задоволені і родини загиблих.

Про інші вражаючі деталі поки що мовчу. Але незабаром оприлюдню ...

P.S. Саме завдяки втручанню телепрограми «Битва екстрасенсів» досі залишаються на волі гвалтівники і вбивці 14 — річної дівчинки Маргарити з м. Малина, досі гуляють справжні вбивці співробітника СБУ у селищі Черняхів Житомирської області. Схема однакова: спочатку добувають інформацію, а потім «пудрять мізки» і в результаті працюють на продажних «органоїдів», гвалтівників і вбивць, маніпулюючи обставинами злочинів, свідомістю глядачів і громадською думкою.

Добавить комментарий