Журналістські розслідування Віктора Котенка

Хижаки

2009-02-05 09:03:01

15243Про те, що в Україні абсолютно нічого не змінилося на краще в питаннях взаємовідносин підприємців з державними органами, не знає хіба що ос­танній сліпий, глухий та дурний.
Досить лише на хвилину навідатися, наприклад, у податкову адміністрацію, або у різні державні «фонди» чи установи з реєстрації, по­дивитись на змучених у довжелезних чергах підприємців, бухгалтерів. А якщо ще й послухати скарги та оповідання героїв підприємницької діяль­ності про їхню нескінченну боротьбу з представниками різних дер­жавних установ, стає зрозумілим, що не державні органи працюють для народу, а народ існує тільки для того, щоб на своєму горбу утримувати безліч державних хижаків та ще й довічно перед ними звітуватися. Сис­тема у державі Україна збудована унікальна за своєю структурою та змістом. Антинародної, нелюдської, навіть, якщо хочете, диявольської природи система. А яка ж тьма-тьмуща хижаків- перевіряльників !!!

Раніше підприємцям рекомендували реєструвати кожного перевіряльни­ка у спеціальних книгах реєстрації, перевіряти документи та направлен­ня на перевірку, потім оскаржувати різноманітні акти у судах. І за все пла­тити, платити й платити…

Ми пропонуємо варіанти набагато дієвіші, простіші та дешевші.

Варіант перший: послати осіб, які бажають вас «поімєть» на ..., або назад до родичів — до бісової матері. І нехай потім ці особи до кінця свого жит­тя за свій кошт з вами судяться, якщо зможуть. Нема «бамаги» — вам нема за що платити і судитися. Санкціі за ваше небажання спілкуватися з держ­грабіжниками мізерні у порівнянні з витратами на усунення геморойних ускладнень у випадку близьких стосунків.

Варіант другий:

Пошийтеся у дурні і надайте можливість втратившому обережність хи­жаку- перевіряльнику розслабитися та наробити дурниць. Цей спосіб особливо дієвий, якщо голодний хижак йде на полювання за чиїмось за­мовленням, втрачає пильність, а паморочення голови та слина, яка біжить з рота, взагалі заважають здійснити маскування — документальне, законне супроводження самого процесу.

Є дуже відомий, гарний та глибокий за своїм змістом вислів: «неможли­во другий раз увійти у ту ж само ріку». Український варіант ще глибший, ще цікавіший за філософським змістом: «неможливо другий раз вступити у те ж саме лайно» (автор- Віктор Свобода).

Українські державні хижаки спроможні порушувати не тільки закони фізи­ки та розуму, а й філософські сентенції- у тій само річці вони неодноразо­во втоплюються, а з того самого лайна, один раз у нього втрапивши, не вилазять взагалі! А щоб другий раз не втрапляти!

Якщо є бажаючі поділитися своїм унікальним особистим досвідом з пи­тань полювання на державних хижаків — відділ журналістських розсліду­вань житомирської газети «Свобода» до ваших послуг, телефонуйте 8- 093- 856- 55- 87.

Пропоную до вашої уваги зовсім свіженький яскравий випадок, який стався у місцевій державі «Житомирське кубло».

Віктор Свобода

________________________________________________________________

Начальнику Управління СБ України у Житомирській області
м.Житомир, вул. Фещенка- Чопівського, 5

Від директора приватного підприємства «Б…а»
К... В… В…а
10009 м.Житомир, вул. С...а, 5, оф. 7
Тел. 8 (0412) 4...5


Заява

У зв’язку з тим, що державним службовцем, посадовою особою Жи­томирської міської виконавчої дирекції Житомирського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працез­датності у нашому підприємстві проводились незаконні дії, які мають оз­наки корупції, несумісні з законодавством та ще й на підставі посилання посадової особи на особисті дружні стосунки з начальником СБ України у Житомирській області та на зв’язки у прокуратурі, про що на підприємстві складено відповідний Акт від 04.02.2009 року,

Прошу:
Здійснити перевірку, встановити особу, яка представилася державним службовцем та скласти протокол про корупцію відповідно з чинним за­конодавством.
Додаток:

Копія Акту від 04 лютого 2009 року, складеного у ПП «Б...а».

05 лютого 2009 року.         підпис В.В. К…

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Б…а»
Україна, 10009, м. Житомир, вул С…а, 5, тел /факс…,
м.Житомир  04 лютого 2009 року

АКТ

Нами, директором підприємства «Б…а» К…м В. В., бухгалтером А… Т. О. та громадянкою Ж... Н. П. складено цей Акт про те, що
04 лютого 2009 р. приблизно об 11 год 30 хв. за адресою м.Житомир, вул. С…а, 5 кімн. 7 до нашого підприємства завітала жінка, яка сказала, що буде проводити перевірку підприємства «Л…а».
Саме ця жінка вже приходила до нас у грудні місяці 2008 р, представила­ся Нелею Феліксовною з Житомирської міської виконавчої дирекції Жи­томирського обласного відділення Фонду соціального страхування з тим­часової втрати працездатності з побажанням провести перевірку підприємства «Л…а». Ми їй пояснили, що тут знаходиться інше підприємство і по даному питанню їй потрібно зв’язатися з власником.

4 лютого 2009 року Неля Феліксовна знову прийшла до нашого підприємства, без будь-якого документу чи направлення, своє прізвище назвати відмовилася. Щоб подивитися, чого насправді ця людина хоче, ми їй надали чорновики архівних документів з ящику для сміття, у тому числі копію Акту перевірки ПП «Л…а» повноти нарахування, перера­хування та витрачання коштів соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 30.10.2007р. Вона почала переглядати. Але на наше зауваження про те, що мабуть підприємство «Л…а» вже пе­ревірялось, вона відповіла, що той перевіряльник з Житомирської місь­кої виконавчої дирекції Шпитальський Сергій Захарович (головний спеціаліст) такий само тупий та безграмотний, як бухгалтер «Л…и», то­му після нього треба обов’язково теж все перевірити.

Під час такої невимушеної бесіди також з’ясувалося, що Нелі Феліксовні добре відомо про те, що директор ПП «Б…а» є журналістом Віктором Свободою, засновником та редактором житомирської газети «Свобода». Вона почала вимагати у нас документи фінансово- господарської діяль­ності підприємства «Л…а» за попередні 2006 , 2007 роки, казати про якісь порушення та злочини, незважаючи на те, що ми не маємо відно­шення до того підприємства . На зауваження про те, що перевірки потрібно проводити згідно з законодавством та у присутності представ­ників (директора, бухгалтера) підприємства, при пред’явленні нап­равлення на перевірку, та за місцем знаходження перевіряємого підприємства, почала погрожувати нам застосуванням санкцій, втручан­ням органів прокуратури, посилаючись на те, що у неї близькі дружні сто­сунки з начальником Управління СБ України у Житомирській області та дуже гарні зв’язки у прокуратурі. Назвати своє прізвище та пред’явити направлення на перевірку категорично відмовилася.

Надалі Неля Феліксовна поводилася також досить дивно, наразі почала без нашого на те дозволу з телефону підприємства «Б…а» телефонувати , як ми зрозуміли, своєму керівництву та казати про начебто значні по­рушення у підприємстві «Л…а», хоча ніякої перевірки не здійснила у за­конному порядку.

О 14год 10 хв. на наше прохання означена «перевіряльниця» залишила у спокої наш телефонний апарат та пішла з приміщення приватного підприємства «Б…а».

Акт складено у двох (2-х) примірниках та достовірність підтверджено:

К… В… В… підпис
А… Т… О… підпис
Громадянка Ж… Н… П… підпис

м.Житомир, вул. С…а, 5 кімн.7, приватне підприємство «Б…а».
04 лютого 2009 року

P.S.
На ім’я директора підприємства Віктора К. надійшов сенсаційний лист від української спецслужби: на офіційну думку Управління СБ України у Житомирській області, черговий епізод цькування владою та спецслуж­бами правозахисника, журналіста, підприємця — це питання професійної етики державного службовця! Якщо дотримуватися такої логіки, то зни­щення правозахисників, журналістів – то лише питання естетики! (див. фото)

15604

Залишається додати, що, як з’ясувалося, працівники Фонду соціального страхування в Україні взагалі не є державними службовцями. Я не ду­маю, що про це в СБУ не знали. Чому ж тоді офіційно збрехали? Чи не було черговий напад здійснено агентами — хижаками на замовлення гравців сбу-команди?

Ну що ж, панове, отримуйте свій м’яч назад, у свої ж ворота – копія ць­ого листа вже знаходиться у Страсбурзі, у Європейському Суді.
Згідно з законами людської етики …

Добавить комментарий