Автор

Раніше наш веб-ресурс мав іншу назву і знаходився тут: СВОБОДА правозахисний центр

Цю інформаційну сторінку створено для порядних людей

а також для злочинців і богопротивників, у тому числі з усіх державних корумпованих служб сатани на теренах України. «Бо немає нічого таємного, що не стало б явним, ні таємного, що не стало б відомим і не виявилося б» /Луки (гл. 8, ст. 17)/

Еф. 6:1—24

11  Одягніться в повне озброєння від Бога, щоб ви могли твердо протистояти хитрощам Диявола, 12  бо ми ведемо боротьбу не проти крові й плоті, а проти урядів, влади, світових правителів цієї темряви, проти злих духовних сил у небесах. 13  Тому візьміть повне озброєння від Бога, щоб ви могли чинити опір у день злий і, виконавши все, вистояти.14  Отже, твердо стійте, підперезавшись правдою, як поясом, одягнувши нагрудник праведності 15  і взувши ноги в готовність звіщати добру новину про мир. 16  Крім усього цього, візьміть великий щит віри, яким зможете погасити всі вогненні стріли Злого. 17  Також візьміть шолом спасіння і духовний меч, тобто Боже слово

Служба Безпеки Українців

Засновник —  слуга Бога Живого, Великого і Милосердного, незалежний журналіст — розслідувач, правозахисник, християнин, буддист, мусульманин, йогін, націоналіст — інтернаціоналіст, «правий» і «лівий», соціал — демократ і анархіст Віктор Котенко.

Захист слабких, знедолених, гноблених є Божою справою і хто б не ставав у нас на заваді, він буде переможений тим Єдиним, хто має владу над життям і смертю.

Ми непідвладні ні грошам, ні золоту, ні всім іншим тлінним так званим «багатствам». Єдиний авторитет для нас —  Бог. Допомагати людям, боротися зі злом — свята Божа справа.

Одним з інструментів такої боротьби є незалежні журналістські розслідування і оприлюднення отриманої інформації. Ми незалежні, тому що не продаємось сатані за «грантові» гроші або за інші земні блага, якими він володарює на Землі.

Євангелія від Матвія, гл.4

8. Знов диявол бере Його на височезную гору, і показує Йому всі царства на світі та їхню славу,

9. та й каже до Нього: Це все Тобі дам, якщо впадеш і мені Ти поклонишся!

10. Тоді каже до нього Ісус: Відійди, сатано! Бо написано: Господеві Богові своєму вклоняйся, і Йому Одному служи.

Наші відеоканали:

СВОБОДАVictor Kotenko, СБУ, smotri.com

Соціальна мережа Фейсбук

 

Вітаю вас, шановні відвідувачі!

Настав час відповісти на деякі запитання, що надходять до редакції. Найбільш поширеним є: «Кому належить видання?».
Служба Безпеки Українців, дякувати Богові, не має жодного відношення до державних та політичних структур, чиновників, олігархів. Не фінансується ні поліцією, ні СБУ та взагалі не отримує абсолютно ніякої підтримки від будь-яких організацій або приватних осіб. Навпаки, на кожному кроці ми відчуваємо шалений спротив чисельних функціонерів невиліковно хво­рого режиму імперії зла.

Служба Безпеки Українців — єдине незалеж­не інтернет — видання на Житомирщині, стверджую це без зайвої скромності. Видання засно­ване однією особою, весь колектив редакції — одна особа, журналіст — одна особа, видавець, розповсюджувач — та ж особа Віктор Котенко, ваш покірний слуга. Випус­каю матеріали виключно за особисті кошти. Інтернет — видання і газета неприбуткові. Я вва­жаю, що мій медіа — ресурс не гірший за інші, які виробляються чисельними ко­лективами на грошовому «режимному» утриманні.

Видання абсолютно вільне від будь-яких обтяжуючих контактів і зобов'язань, що виключає тиск, цензуру і дозволяє писати правду. Особи, які побажають надати цікаві матеріали, можуть зателефонувати за номером (380) 93-106-91-72  (будьте пильні — телефон прослуховується бандитами у погонах) або написати на ел.пошту sbu.narod@gmail.com

Ідеологічна та духовна політика видання залишається незмінною. Я й на­далі буду за дорученням Церкви Бога Живого займатися правозахисною діяльністю, проводити журналістські розслідування, сповідувати вічні духовні цінності, принципи свободи і демократії.

За Свободу у всьому світі! Ми не раби, раби не ми! Амінь.

Так повинно бути:

Фізична охорона громадян (приватні охоронні структури): Чорні дятлиТерористи у погонах ( це лише деякі з задокументованих епізодів, ще є свіженькі, навіть 2016 року )

Духовний центр — незалежні релігійні і громадські об'єднання, Церква Бога Живого, люди різних віросповідань, які сповідують Єдиного Бога та засади свободи...

Ми всередині і ззовні держав. Ми у вічній опозиції до всіх влад, режимів і диктатур. Ми завжди на сторожі прав і свобод людей, дарованих їм Богом... Нас завжди переслідують і піддають тортурам. Ми вічні воїни... Нас вбивають — ми повертаємось ...

Мафія, яка засіла у структурах державної влади України — у поліції, прокуратурі, СБУ, судах, фіскальних та інших структурах, постійно гнобить простих українців, здійснює напади, розробляє і намагається реалізувати операції з ліквідації засновника Служби Безпеки Українців. Неодноразово вчинялись напади на нашу газету «Свобода», на Церкву Бога Живого, на підприємницьку діяльність наших близьких. Негідники з поліції і СБУ здійснюють прямі атаки на наші структури. Атаки відбуваються за безпосередніми вказівками керівників — перевертнів у погонах. «Робота» проти нас ведеться у різних напрямках різноманітними методами, у тому числі шляхом тиску на наших клієнтів та партнерів. Альтернативні види діяльності миттєво беруться «під ковпак», а на людей, які з нами працюють, заводять оперативно-розшукові справи. Офісні приміщення, житло, автівки, телефони прослуховуються, ведеться постійне зовнішнє спостереження. Мабуть, негідникам є чого боятись. Всі ці негативні процеси документуються, матеріали періодично оприлюднюються, а ми продовжуємо працювати — знедоленим людям є куди звертатись по допомогу. 

Кого тільки не використовувала есбеушно — олігархічна влада заради нашого знищення: служок з управління юстиції, поліції, виконавчої служби, управління зв'язків з громадськістю облдержадміністрації, перевіряльників з санстанції, держгірпромнагляду, радіочастотного комітету, інших служб тощо, з моргу лише ніхто ще не тиснув. Приміщення редакції газети незаконно арештовувалось, проти засновника Віктора Котенка попередніми режимами грубо фальшувались і фальшуються сьогоднішньою владою недолугі замовні справи, підприємницька, громадська, релігійна, журналістська діяльність зазнавали неодноразових нападів. Але якщо Господь зі мною, то хто проти мене ? Псалом 90

Відеокамера зафіксувала епізод розповсюдження нашої місцевої газети «Свобода» у Житомирі, коли найманці, впритул підігнавши мікроавтобус, намагались викрасти розповсюджувача. Лише термінове втручання наших людей завадило нападникам.

Оголошується конкурс  на обробку і оприлюднення матеріалів журналістських розслідувань у кінематографії та виданнях. Переможцям конкурсу буде делегована частина авторських прав на друковані та кінематографічні продукти (в наших архівах чекають свого часу цікаві матеріали )

Пропозиції надсилати на електронну адресу sbu.narod@gmail.com ; Тел. (380)  93-106-91-72

Це типово і звично для нас: УВАГА ! ЖУРНАЛІСТ У НЕБЕЗПЕЦІ !

Бей полицию !