Журналістські розслідування Віктора Котенка

Президент не ідіот. Ідіоти — ми

2010-04-21 21:09:48

21 квітня 2010 року новопризначений губернатор Житомирщини Сергій Рижук провів свою першу прес-конференцію для засобів масової інфор­мації.

15710

Провів вдало – відтепер інформаційну порожнечу вщент заповне­но вичерпною інформацією щодо стратегії і тактики «відродження нор­мального людського життя українського народу». Чи з’явилось у дер­жавній концепції шахрайства щось номенклатурно — свіженьке?

Говорить Сергій Рижук:

15709— Перший етап ми вже пройшли – проведено глибокий аналіз і моніто­ринг ситуації в Житомирському регіоні. Для забезпечення спокійного і за­можного життя людей маємо проект плану дій «Стабільний розвиток». Пріоритетним є створення сприятливого інвестиційного клімату. (Щось новеньке? Ні. Звичайний розпродаж ресурсів — людських, земельних, природних... Гривню ж ще друкують, невже не можна щось профінансу­вати самостійно? — авт.)
— Що стосується стану справ в сільському господарстві – «с прискорби­ем сообщаю, что сельского хозяйства в области нет». Фактично сьогодні переважно існує лише одна модель ведення господарства, так звана мо­нокультурна – ріпак на експорт. Латифундисти жирують, керують ла­тифундиями з борту океанських яхт. А селян вже майже немає, вимерли, доведеться, мабуть, запрошувати колгоспників з Китаю. Будемо діяти за принципом: маєш п’ять корів – отримай від влади безкоштовно доїльний апарат. Дояркам допоможемо навіть зуби протезувати! (Чому селянин, який реалізує молоко від 5 корів, не спроможний самостійно купити доїльний апарат, без цих «благодійників»? Або поїхати відпо­чивати на Канари? А тому, що «доїльний апарат» пройдисвітів від влади вже давно підключено до кожного з нас, а відтепер викачувати будуть ще більше — авт.)
Потрібні кардинальні реформи, концепція проведення яких ще не роз­роблена до кінця – йде підготовка, формується кадровий потенціал. (Принцип формування залишено без змін: бандит бандиту — друг, то­вариш і брат. — авт.)
— Що стосується медицини, то кадровий потенціал в нас є — головне, щоб обласне управління охорони здоров’я не було «управлінням лікування хворих», а дійсно системно займалось охороною здоров’я. (здоров’я охо­роняють наряди охоронників державної служби охорони в середньому за 20 грн. за годину — всі лікарні в області під посиленою охороною, щоб не вкрали)
— Щодо роботи із зверненнями громадян: губернатор не повинен займа­тися шкурними питаннями окремих громадян. Люди мають йти до гу­бернатора не як до особистості, а в державну адміністрацію як до органу влади, довіру до якої ще потрібно відновлювати. ( Ой, не ходіть люди нікуди, не принижуйтеся — авт.)

— Будемо також відроджувати великі підприємства і засоби виробницт­ва, тобто промислову інфраструктуру. «Будуть кістки — м’ясо наросте». А поки що ситуація типово українська: «борщ вариться, але все ще сире». Коли відвідували разом з бельгійським інвестором те, що раніше було за­водом «Хімволокно», той запитав: «Що, сюди бомба впала?».(правиль­на відповідь: «Це ми, рижуки, декілька років тому гарно попрацювали» — авт.)
До нас вже надійшли дуже привабливі інвестиційні пропозиції. ( А до нас? — авт.) Але на розгляд надходять і прожекти, так що відразу хочу попередити нечистих на руку ділків – ніяких «відкатів» на інвестиціях ніхто (чужий) не заробить. Незважаючи на те, що Віктор Ющенко загнав такі підприємства, як, наприклад, «Льонокомбінат», у тінь смертну – «ко­ли відтяли голову – за волоссям не плачуть», тобто, голови попелом по­сипати не будемо, а будемо все відроджувати. До речі, завод, який прид­бав кримінальний депутат Черпіцький у Чуднівському районі, у свій час побудував я. Розглядаємо також пропозиції китайців щодо будівництва в Житомирській області підприємства по складанню автобусів. (китайську якість гарантовано — авт.)
Всі попередні позитивні напрацювання будуть збережені. (висока смертність, дитячі будинки, педофілія можновладців, корупція і зло­чинність — ще напрацювання є? — авт.) Кадри, які добре працювали (кра­ли — авт.) раніше, залишаться на своїх посадах. Наприклад, пан Орлов продовжить роботу моїм заступником, тому що за тиждень ввів мене у курс всіх справ (цікаво, у курс справ, які вирішує пан Орлов під час замісь­ких потаємних «сходок», він також «ввів» губернатора, чи забув? — авт.), з лідером БЮТу Сергієм Пашинським ми також знайшли порозуміння. Декілька депутатів обласної ради з фракції БЮТ — це мої вихованці.

Остаточний варіант проекту «Стабільний розвиток» буде представлений громадськості приблизно через місяць, тобто через 60 перших днів мого губернаторства.

У 100 днів звітувати не буду принципово.

Ненавиджу термін «100 днів» – який ідіот це придумав? Чому не 90, або 120?

***
Дійсно, ідіотів ми вже бачили — перебачили і наслухалися вдосталь. Відверто кажучи, я був дещо збитий з панталику – невже справді біля об­ласного керма опинився не ідіот? Невже не говорить дурниць, не читає з клаптика паперу нісенітниць, невже знає, що і як потрібно зробити для добробуту людей? Українську мову з гумором завжди цікаво послухати. Особливо після всіх тих попередніх ідіотів ...

Отаку «одобрямсну» оду я написав би, якщо б не був абсолютно незалеж­ним журналістом і харчувався б у якомусь холуйському місцевому номенклатурному ви­данні.

Так що до влади призначено досвідченого аграрія, голову колгоспу Жи­томирської області, не ідіота.

Президент України — не ідіот.

Прем’єр — міністр — не ідіот.

Ідіоти — ми.

Незабаром всіх громадян азаровським наказом призначать колгоспни­ками — після того, як реалізують першочергові плани з продажу держави іноземним «інвесторам», у тому числі російським керівним браткам.

Чи зійдуться обіцянки утопічного народного щастя з ділами, чи втіляться великі плани у велику китайсько-колгоспну стіну?

Час покаже — як завжди, велику дулю з маком.

До речі, повернення пана Сергія Рижука у губернатори було пророче пе­редбачене ще 28 березня 2009 року у статті «Голубая «Свадьба в Ма­линовке», надрукованій на сторінках нашого інтернет–видання. Ще не збу­лися лише прикінцеві пророцтва публікації.

По — перше: невже є моральним знову розбудовувати радянський ка­дебістський лад на кістках пограбованого владою народу? Це не утопія, це — злочин.

По — друге: хіба реально створити щось добре й вічне гуртом із тими са­мими злодіями всіх влад і режимів, які за багато років «праффесійно» нічо­му, окрім як красти, не навчилися? Щось тут не так, панове. Це не утопія, це — злочин.

По — третє: «створення сприятливого інвестиційного клімату» на прак­тиці означає лише одне — продовження окупації української землі і ре­сурсів багатіями, у тому числі іноземними, за злочинного потурання чи­новниками — колабораціоністами. Це не утопія, це — злочин.

По — четверте: просто фізично неможливо поєднати колгоспний спосіб мишлення пострадянських керівників — аграріїв з реаліями українського дикого партійно — номенклатурного поліцейського капіталізму. Це — утопія.

Громада міста Житомира вже має на своїй шиї одне ярмо — мера — не ідіотку Віру Шелудченко, яка спільно з організованою злочинною групою високопосадовців давно створила такий сприятливий інвестиційний клімат, що у місті вже майже нічого у громади красти. Наразі намагають­ся вичавити з людей останні копійки у вигляді підвищення комунальних платежів. Причому, це робиться такими підлими методами, як ор­ганізація мерською зграєю так званих показових «мітингів» двірників і сантехників з гаслами підвищення комунальних тарифів для населення!

Яка ницість! Це реальність, це — злочин.

До чого я веду? А до того, що державні конячки — нові гніді мерини і старі мерські клячі, дуже швидко опинилися поруч, впряглися в одного воза, їдять з одного корита.

Корупціонери терміново створюють антикорупційні комітети, злодії — по­датківці, вкравши мільярди, кинулися наповнювати бюджет, бандити — правоохоронці розпочали боротьбу з економічною злочинністю. Вище керівництво вирішує першочергові глобальні питання — розпродаж держа­ви гуртом і вроздріб. Губернатори будують колгоспи, створюють сприят­ливий інвестиційний клімат для збільшення надоїв молока і поголів’я ве­ликої рогатої худоби.

Ні, вони не ідіоти. Ідіоти — ми...

P.S.

Повідомлення ЗМІ:

Рыжук и Шелудченко проведут свой первый совместный приём граждан

Сегодня председатель Житомирской областной госадминистрации Сер­гей Рыжук и мэр города Вера Шелудченко проводят совместный лич­ный прием граждан, поскольку вопросы касаются именно города и его жителей. Об этом «Журналу Житомира» сообщает пресс-служба... "

Всі державні конячки — однієї масті

15711

Фоторепортаж:

22 квітня 2010 р., м.Житомир. Мітинг — провокація. Сценарій та ре­жисура: мер міста Житомира. Виконання: двірники, слюсарі — сан­техники.

Місцеві підлабузники з деяких ЗМІ так розповіли про цю подію:

«В Житомире тысячи митингующих просят у властей повысить тарифы на услуги ЖКХ», — розповідав, захлинаючись від радощів слиною, про­вокатор — брехун «Журнал Житомира», інтернет — видання на утриманні.

А так було насправді: на фото видно, що комунальників зібралось чо­ловік 50. Мітингувальниця з ЖЕКу: «Це нас Шелудченко примусила вий­ти на вулицю, щоб саму себе підтримати — мало накрали.»

15712

15713

15714

15717

Гарний хазяїн у негоду собаку на вулицю не вижене. Мільйонери від вла­ди в дощ вигнали людей під стіни мерії вимагати, щоб з них, громадян, дерли більше грошей для того, щоб їм, громадянам, платити більшу зарплатню.

Ми підрахували: якщо повернути вкрадене можновладцями тільки на Житомирщині, то можна забезпечувати пристойними коштами громаду області приблизно сто років!

На превеликий жаль, ми стільки не проживемо. На щастя, вони теж ...

Віктор Котенко

Добавить комментарий