Журналістські розслідування Віктора Котенка

Злочини агентів СБУ

«Сексоти» СБУ захопили квартиру пенсіонерів 

Злочинців «кришують» в УМВС Житомирської області ?

 Ця ІСТОРІЯ набула неабиякого розголосу раніше, але сьогодні має своє продовження: у Житомирі агенти СБУ, керівні особи ВО «Свобода» шахрайським шляхом увійшли в довіру до людей похилого віку і пообіцяли їм доглядати за племінником-інвалідом. В результаті такого пильного «догляду» «благодійники» «померли»» інваліда за нез’ясованих обставин, а його квартиру захопили.

Незважаючи на шалений спротив, пенсіонери  через  суд  довели своє право власності на квартиру, прийняли спадщину, але шахраї не збираються звільняти захоплене житло. Натомість банда розробила і реалізує нову злочинну схему: голова селищної ради спільно з районною суддею та «свободівкою» намагаються «відмінити» приватизацію квартири інваліда, вигадавши байку про те, що загиблий хлопець за життя нібито не підписував власноруч приватизаційні документи,  а його підписи …  підробила керівна «свободівка» лівою рукою! З метою реалізації злочинних намірів  Житомирського районного суду Баренко заборонила стареньким розпоряджатись власним житлом і після першої невдалої спроби отримати «потрібний» висновок почеркознавчої експертизи безпідставно робить другу, незважаючи на те, що посадові особи органів приватизації і свідки під присягою підтвердили, що інвалід власноруч підписував документи !
Під час судових розглядів з питання примусового виселення і виписки квартирних шахраїв Апеляційний суд Житомирської області встановив ганебний факт — виявляється, суддя того ж Житомирського районного суду пан Мокрецький незаконно відмовив пенсіонерам  в усуненні перешкод  у користуванні квартирою на тій підставі, що … сам не виконав своїх суддівських обов’язків!!! 
Виконання ухвали суду апеляційної інстанції про примусове виселення і виписку загарбників спочатку зухвало блокувалось керівниками районної міграційної служби (колишні міліціонери), а потім  працівниками державної виконавчої служби Житомирського району.

Викрадачі житла вихваляються, що з Вищого спеціалізованого суду України незабаром надійде касаційне рішення, яке взагалі назавжди заборонить виселяти злодюг! І дійсно, нещодавно з Києва надійшла ухвала (суддя Фаловська), якою на час розгляду касаційної скарги аферистів зупинено виконання рішення про виселення і виписку викрадачів житла.

У підсумку приватна власність пенсіонерів залишається захопленою, а злодюги провертають аферу по узаконенню пограбування.

Вражають наступні факти:  насильницька смерть інваліда досі злочинно не розслідувана; на життя пенсіонерів здійснювались замахи, які, незважаючи на прямі докази, теж проігноровані міліцією (факти задокументовано); щодо журналіста — розслідувача не припиняються провокації; приналежнісь злочинців до так званої категорії «агентів СБУ» тощо. Тому можна  зробити висновок, що чисельні злочини, пов`язані із захопленням житла та знищенням законних власників, мають системний характер і «кришуються» перевертнями у погонах, які служать  у лавах правоохоронних та інших (сбу, обласна прокуратура) державних структур.

Переглядаючи історію з майже випадковим викриттям у Житомирі злочинної діяльності ДОКТОРА СМЕРТЬ, котрий заради захоплення квартир встиг знищити десятки людей (!!!), кидається в очі, що крім вбивці, який надовго потрапив за грати, не постраждав жоден з його спільників! А це такі посадові особи, як нотаріуси, працівники домоуправлінь, міграційної служби (прописка — виписка) тощо, котрі брали участь у переоформленні і перепродажу закривавленого житла. До речі, та «свободівка» теж мала відношення до медицини — працювала медсестрою («медсестра Смерть»?) у обласній психлікарні, де свого часу сконала ще одна жертва, у квартиру якої заселився ... юрист тієї самої селищної ради, голова якої сьогодні бігає по судах, щоб забрати квартиру  пенсіонерів.  Отакий дивний збіг обставин ...

У «чекістів» довгі руки ?

Ось тут свіженький 101 лист з МВС:  https://sbu.in.ua/wp-content/uploads/2015/04/S21200011.jpg

Але «розслідувати» чомусь почали журналіста

 

Добавить комментарий