Журналістські розслідування Віктора Котенка

Напад «радіоелектроніків»

0005cb6e

Із серії «Знайди чекіста на фото»

Бандити з каральних корумпованих органів здійснили чергову спробу  знищити мале підприємство, вгледівши його рекламу в інтернет – виданні Правозахисний центр Свобода

Цього разу чекісти вирішили задіяти підлеглих з управління зв’язку і під виглядом контролю за використанням радіочастот здійснити втручання у діяльність підприємства «Безпека» з метою  перешкоджання його діяльності та ліквідації.

Як видно з документу органоїдних служок, більшість вимог про надання відомостей стосовно  діяльності підприємства є незаконними (фото 2).

Провокація починалась із звичайного шахрайства – повідомлення про перевірку було надіслане на «київському» бланку житомирською службовою особою, хоча у Києві про цю дурню ні сном ні духом ніхто не відав — перевірено (фото 1). Перелік питань, які зацікавили розвідників, було надано засновнику підприємства 12 грудня 2011 року з вимогою негайно віддати пройдисвітам документи підприємства у термін ... того ж самого  12 грудня. Тобто, щоб достойно відповісти і дати аферистам гарного ляпаса часу не залишили — шахраї квапились і розраховували на раптовість.

Декілька років тому підприємство в законному порядку отримало державний дозвіл на використання певної радіочастоти для роботи сертифікованих приладів охоронної сигналізації, київський виробник яких теж має відповідні дозволи. Податки та збори за користування радіочастотою регулярно сплачувались до бюджету.

Як відомо, законодавством України чітко прописані органи, які мають право здійснювати перевірки і контроль діяльності підприємств. У переліку державних контролерів ніяких радіоелектроніків немає. А тепер уявіть собі, що до вашої оселі вдерся сантехнік і почав перевіряти мобільник, холодильник, телевізор, праску, вимагати документи бухгалтерського, податкового обліку за період з 1917 року, паспорти... Ну геть вже подуріли правнуки Дзержинського та Берії!

Жодним нормативним актом не передбачено, щоб кадебешні «радіоелектроніки» мали право перевіряти фінансово-господарську діяльність підприємств, вимагати правовстановлюючі, бухгалтерські, податкові документи та інші відомості, а тим паче ті, які містять у собі конфіденційну, персональну, службову інформацію або комерційну таємницю. Але чорні полковники законами не переймаються.

Житомирське підприємство «Безпека» багато років поспіль відчуває на собі пильну увагу місцевої мафії, яка використовує продажну агентурну шушеру з різних державних органів, у тому числі корупціонерів з міліції, СБУ, прокуратури тощо. «Безпека»  відбила вже багато нападів з їх боку (є відповідні рішення судів та інших органів). І хто вже тільки не отримував копняка під зад — і зальотні пожежники, і ульотні працівники санстанції, і нападники з соцстраху, і самозванці з держслужби охорони, і мафіозі з Держкомзему і ... перелік великий, не навідувались хіба що проктолог з гінекологом.

І ось знову... Тепер дивимося кіно «Пригоди радіоелектроника».

Що ж стимулює керівних корупціонерів та бандитів продовжувати репресіі та цькування? Їх стимулює блакитна мрія про знищення журналіста — правозахисника Віктора Котенка. Вони чомусь вирішили, що підприємницька діяльність — це єдине економічне підґрунтя діяльності журналістської по викриттю перевертнів у погонах. Є ще один стимул, але про це згодом...

Справа в тому, що керівник ПП «Безпека», журналіст та редактор інтернет – видання Правозахисний центр Свобода – це одна й та ж особа, Віктор Котенко, автор резонансних журналістських розслідувань, одне з яких нещодавно викрило розкрадання коштів Пенсійного фонду України в особливо великих розмірах за потурання ділків з «органів». Тому й реакція не забарилася. Замість того, щоб розслідувати злочин, зайнялися журналістом. Але вкотре гепнулись у калюжу.

Ще зарано оповідати всі подробиці чергової провокації, тому що вони з’ясовуються і перевіряються — сподіваюсь, буде цікавий матеріал.

А поки що взято тайм – аут. Вдавши з себе дурників, ми письмово на законній підставі попрохали згвалтованих спецслужбою «радіоелектроніків» про перенесення дати перевірки...

Хто в нас підгріб під себе всю охоронну діяльність? Правильно, ... А хто в нас контролює радіохвилі? Звісно ж, ... . А в цих відомствах у розкрадачів пенсійного фонду та інших злодіїв теж надійний охоронно — пожежний дах.

А ось ще цікава додаткова інформація:

4 апреля 2011 года мэр Житомира Владимир Дебой уволил своего заместителя, курировавшего вопросы промышленности, транспорта и связи, Ивана Заинчковского — сьогодні саме ця людина керує управлінням Пенсійного фонду України в Житомирській області і подальшим відмиванням грошей. (https://sbu.in.ua/zhur_ras/pograbovano-pensijnij-fond-ukra%D1%97ni.html). Перший раз цей «ваня» засвітився як член банди перевертнів у погонах ще декілька років тому https://sbu.in.ua/zhur_ras/pograbovano-pensijnij-fond-ukra%D1%97ni.html

А от ще один його шеф, колега —  "связіст" попався: https://sbu.in.ua/zhur_ras/semejnyj-podryad-sbu.html

І тут вуха «зв'язківців» стирчать https://sbu.in.ua/zhur_ras/376.html

Але є гарне прислів'я — «Не рий яму іншому, бо сам в неї впадеш»

А ось і продовження не забарилось: https://sbu.in.ua/nash-arxiv/avtorskie-stati/na-zhurnalista-zdijsneno-napad-figurantami-vikrivalnix-publikacij.html

Фото 1: нападники заховались за київською адресою

DSCN7310

Фото 2: дуже багато хочуть знати кадебешні служки

DSCN7317

DSCN7318

Фото 3: за цією адресою насправді знаходиться лігво «радіоелектроника»

DSCN7321

Фото 4: тайм — аут перед тим, як провести розслідування і дати ляпаса контролерам — чекістам

DSCN7320

22 грудня 2011 року приблизно о 16 годині до помешкання Віктора Котенка намагалися вдертися двоє чоловіків з «дипломатами» у руках. Та коли їх не впустили, то вони довго балакали із своїми керівниками по мобільних телефонах та отримували подальші інструкції. Нагадаю, що за цією адресою знаходиться і редакція газети «Свобода», і охоронне підприємство. А за день до цього візиту дільничий міліціонер таємно опитував сусідів  ...

Віктор Котенко

Добавить комментарий