Журналистские расследования Виктора Котенко

Страйк у Житомирі Журналісту розбили відеокамеру

22 грудня 2011 року у Житомирі навпроти обласної державної адміністрації відбувся мітинг робітників трамвайно — тролейбусного управління, які майже пів-року не отримували заробітної платні.

Мітинг організувала незалежна профспілка, робітники страйкують і не виходять на роботу, трамваї та тролейбуси стоять.

Люди доведені до відчаю — у багатьох родинах навіть нема що їсти. Влада, як завжди, обіцяє і бреше, бреше і обіцяє. У брехні та невиконанні обіцянок були звинувачені губернатор Сергій Рижук і мер Житомира Володимир Дебой.

Попри обіцянки представників влади погасити борг, робітники вирішили продовжити страйк аж до виплати заробітної плати у повному обсязі.

Допомогти страйкарям намагались депутат Верховної ради України Євген Царьков (КПУ) та місцевий осередок Компартії України.

Скориставшись нагодою, функціонери ВО «Свобода» поруч з мітингувальниками розгорнули свій агітаційний намет.

Обласну владу охороняла житомирська міліція на чолі з керівництвом обласного управління МВС.

23 грудня 2011 року Журналісту розбили відеокамеру

23 грудня робітникам кинули кістку — виплатили трохи грошей і вкотре пообіцяли повністю розрахуватися, тепер вже до 10 січня 2012 року

А так проходили перемовини влади з робітниками — вмовляння, обіцянки, тиск, погрози.

Один з керівних штрейкбрехерів напав на тележурналіста Руслана Мороза й поламав його відеокамеру. Злочин належним чином задокументовала викликана оперативно-слідча група міліції, журналіст написав офіційну заяву. Кишенькові журналісти, котрих утримує влада (їх всіх привіз в автобусі на місце подій мер Житомира), зробили вигляд, що оглухли, осліпли, оніміли і ніяк не зреагували на цей ганебний випадок.

Говорить секретар міської ради Леонченко

Трамваї й тролейбуси виїхали на маршрути, страйк тимчасово припинено

Фоторепортаж:

Віктор Котенко


Добавить комментарий