Журналістські розслідування Віктора Котенка

Могутня зброя

Кет співає Марсельєзу. Боже, як це виконання надихає на боротьбу! Варто жити, варто боротись, доки є в Україні така молодь!
Святий обов’язок кожного свідомого українця розповсюджувати цю зброю-пісню щоденно, щогодини і щохвилини. Країною суне хвиля кадебе-шних арештів, обшуків, ліквідацій. Але дух української нації незламний ... «Рушай, рушай! Хай чорна кров наповнить ...»

Було б доцільним започаткувати процедуру нагородження званням «Революція» від імені народу, а не держави, таких патріотів, як виконавиця Кет та інших національних героїв. Кошти знайдемо. То може бути або статуетка «Тризуб Революції», або Орден Революції", або щось інше — приймаються всі пропозиції ( по процедурі також, дзвоніть 093-856-55-87).

І досить вже на Захід сподіватись, або на БЮТ. Хапайтеся за «тризуби революції» — вила, бо то офіційно не зброя, за зберігання сільгоспінвентаря кримінальну справу не пришиють.

Отакі собі діти, як Кет, варті набагато більшого, ніж всі разом артисти розмовного жанру, так звані «правозахисники», «вікна в америки», «єврошлюзи» тощо

Віктор Котенко

Добавить комментарий