Журналістські розслідування Віктора Котенка

Диверсія: Житомирський бронетанковий завод

Зловмисники зруйнували і вкрали залізничну колію до Житомирського бронетанкового заводу

Здійснюючи лісову прогулянку, незалежний журналіст Віктор Котенко виявив пошкодження і відсутність залізничної колії, яка з`єднує  Житомирський бронетанковий завод з магістральною залізницею та ще з іншою військовою частиною. Характер пошкоджень, а це роз`єднані, понівечені та вкрадені рейки, унеможливлює залізничний зв`язок оборонного підприємства із зовнішнім світом, що підриває обороноздатність України.

На думку експертів, це дуже небезпечний і важкий злочин.

Чому ніхто, крім журналіста, не забив на сполох ?

Існує версія, що залізницею навмисне припинили користуватись, щоб її можна було без зайвого галасу вкрасти, тому — то й досі транспортують бронетехнику автотягачами.

Але це лише квіточки, ягідки знаходяться за кількасот метрів. Виявляється, чим глибше в ліс, тим менше рейок, а подалі від людських очей вкрали ... всю залізницю, а це не менше 3 — 4 кілометрів ! Дивіться відео:

Довідково: Миллионы гривен с Житомирского бронетанкового завода переводили в оккупированный Луганск 

Станом на кінець березня 2018 р. з боку влади, СБУ, поліції, міністерства оборони України, засобів масової інформації не відбулось жодного реагування !!! Крім звичного тиску на журналіста ...

https://sbu.in.ua/wp-content/uploads/S4340006.jpghttps://sbu.in.ua/wp-content/uploads/S4340003.jpghttps://sbu.in.ua/wp-content/uploads/S4340005.jpg

Добавить комментарий