Порошенко, ПНХ ! Житомир — за импичмент президенту Украины, за прекращение политических репрессий ! Акция протеста возле Житомирской ОГА
Похожие записи
ЧуМайдан. Дуби. В добру путь
Добавлено Автор Viktor Kotenko
2009-02-21 18:48:54 Останнім часом в Україні напередодні запеклих боїв за президентську булаву «хазяйчики» реєструють чимало одноденних «хвірм», нових громадських організацій, партійок, об’єднань. А ще влада, як гарний цвинтарний служка, після помпезних галюциногенних поховальних вистав з відкриття заупокійних меморіалів, зайнялася розкопуванням могил і реанімацією мертв’яків — не пропадати ж добру.
Влада Житомира створила фальшиву «Народну раду»
Добавлено Автор Viktor Kotenko
Повний капець: сформовані з депутатів загони самооборони провладної Житомирської «Народної зради», будуть охороняти ... недобиту владу і міліцію від протестувальників !!!