Журналістські розслідування Віктора Котенка

Знущання над дітьми. Відео "Губернатор — барига, депутат — собака ? "

(Увага! Матеріал періодично оновлюється у зв`язку з надходженням додаткової інформації)

12.04.2017 р. Денис Кальчук, який вирвався з ДБСТ, радісно повідомив по телефону, що на його особовому рахунку накопичилось майже 10 000 гривень державних виплат — це тому, що пройдисвіти вже не мають можливості користуватись дитячими грошима !

Звернення сироти Дениса Кальчука до губернатора І.Гундича

Звернення до облпрокурора Війтовича
облпрокурор Війтович

Дивує, що за таких обставин громадськість і опікуни досі не спромоглися знайти юриста, який би захистив права дітей у суді та ініціював би судове розслідування зловживань. Якщо злочини проти дітей будуть залишені без належного реагування губернатором та прокурором, доведеться звернутись до міжнародних організацій.

Як відомо з біблійної притчи, «благими намірами вистелена дорога в пекло». Так, у Житомирі в окремих випадках була спаплюжена гарна ідея створення дитячих будинків сімейного типу як альтернативи існуючим ще з радянських часів дитбудинкам та інтернатам казарменого типу. Відчувши легку поживу у вигляді значних «дитячих» коштів, які держава надавала батькам — вихователям у повне і майже безконтрольне розпорядження, чиновники служб у справах дітей для отримання «відкатів» приймали на посади батьків — вихователів у першу чергу «своїх» людей. Тому й не дивно, що любов`ю до дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, раптово загорілись людці з сумнівною репутацією, такі, наприклад, як деякі колишні педагоги — садисти з інтернатів.

Таким чином на початку третього тисячоліття у Житомирі утворилось специфічне злочинне угруповання, яке має декілька джерел збагачення: відправлення, а по суті продаж українських дітей — сиріт за кордон; дозволи на продаж дитячого житла у змові з «чорними» рієлторами; потоки гуманітарної допомоги та грантоїдство; грошові струмки з деяких дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ), гроші від нелегальної торгівлі медикаментами, які надходять за рахунок бюджету до протитуберкульозного санаторію, де сиротам, як стверджують деякі з них, дають лише вітамінки.

Тому цілком закономірно, що час від часу громадськість Житомирщини здригається від оприлюднених шокуючих фактів: сексуальні  домагання та згвалтування батьками — вихователями неповнолітніх вихованок, звірячі побиття дітей, пияцтво, фінансові зловживання, злочини проти здоров`я дітей, порушення права на освіту тощо. У більшості випадків завдяки «даху» керівних чиновників і перевертнів — правоохоронців нелюди залишаються безкарними та продовжують «займатися» дітьми, а керівники служб у справах дітей залишаються на прибуткових посадах.

Ці невтішні висновки можна зробити на підставі матеріалів, у тому числі документальних відеозаписів, оприлюднених незалежним журналістом Віктором Котенком: Насилие над детьми ; Эротическая фотосессия детдомовской малышки попала в интернет ; Твари  тощо.

Особливо вражає те, що до злочинного бізнесу на дітях залучені ще й медики — фтізіатри, які до сьогоднішнього дня продовжують фальшувати медичні документи дітей, вписуючи туди недостовірні дані, які дозволяють аферистам гуртом і вроздріб «здихуватись» не хворих дітей на значні терміни (навіть у навчальний період), запроторюючи їх до спеціалізованих протитуберкульозних закладів. Це дає можливість привласнювати дитячі пенсії та інші нарахування, адже у цей період дітей не потрібно годувати, вдягати... Враховуючи, що середньо-статистична сімейна пара таких вихователів щомісяця отримує з державного фонду праці і соцзахисту населення приблизно 40 — 50 тисяч гривень, це дає їм можливість суттєво збагачуватись та «відстібувати» гонорари керівним чиновникам і правоохоронцям. Тим паче, що їхня заробітна платня чомусь не перераховується окремими платежами — гроші йдуть однією загальною суммою. Цікаво, еге ж ?

З певних джерел вдалось отримати копію підробленої лікарем медичної довіки, про яку колишній вихованець ДБСТ Денис Кальчук довідався лише від автора цього матеріалу 11.04.2017 р. Хоча в довідці чорним по білому написано, що її видали Денису ще у жовтні 2016 р. А Денис каже, що бачить її вперше і навіть не чув про таке ніколи ! Чому слідчі і прокурор Цьомик не запитали у дитини, чи він дійсно отримував цей підшитий у кримінальне провадження «фіолетовий» папірець ? Цікава ситуація: Денис ніколи не лікувався від туберкульозу, його рідні сестра та тітка теж ніколи про таке захворювання хлопця не чули та й з медичної літератури відомо, що такий діагноз повинен був підтверджуватись аналізами кожні півроку і лише потім, після активного лікування, Дениса могли направляти до протитуберкульозного санаторію (тим паче кістково — туберкульозного !!!). А ще стовідсотково підтвердилась інформація про те, що ні прокурор Цьомик, ні поліціянти навіть не витребували медичну картку Дениса Кальчука із спец — школи інтернату №1, де він останні 9 років по два рази на рік проходив поглиблене медичне обстеження і жодного разу жодних показників, які б свідчили про туберкульоз, у нього виявлено не було ! То чим же тоді займались прокурори з поліцаями, як не приховуванням злочину, скоєного проти сироти ?

У зв`язку з тим, що за таких обставин не можна вважати оприлюднення фальшивої довідки оприлюдненням відомостей про захворювання дитини, я надаю цей шедевр для загального споглядання. Нам знадобилось лише кілька годин, щоб встановити ці кримінальні обставини, а прокурор з друзями — поліцаями займались справою з січня місяця 2017 р.

підроблений документ

Чи зміниться ситуація з призначенням очільником Житомирської обласної адміністрації ставленика Петра Порошенка ? Судячи з розмови губернатора Ігоря Гундича з сиротою Денисом Кальчуком, ой навряд чи ... Тим паче, що фірмочка Полісся — Рошен, кінцевим бенефіциаром якої є Петро Порошенко, постачає солодощі за бюджетні гроші  у той самий протитуберкульозний заклад ! Не знаю, чи то лише мені здалося, що губернатор схиляв сироту до вимагання з кривдників «відкупних» грошей та рекомендував не наживати собі ворогів ?

А тут ще з`ясувалось, що Ігор Гундич знаходиться у фарватері політики знищення спецшкіл — інтернатів  для дітей з особливими потребами.

Також вражає демонічна поведінка окремих продажних шісточок- депутаток, які призначені мафією лобіювати її інтереси. Одна з депутаток на прізвище Галагуза навіть привселюдно загавкала під час бурхливої зустрічі з громадськістю, що зайвий раз доводить ще одну біблійну істину про те, що погане дерево не може приносити плоди добрі. Тому нас вже не здивував гучний СЕКСУАЛЬНИЙ СКАНДАЛ у Житомирській ОДА за участю дамочок Галагузи і Гринишиної та заступника голови ОДА Ясюнецького.

Тим часом прокурори та поліція знову нічого поганого «не вбачають» та продовжують безпідставно закривати кримінальні провадження проти злодійкуватих садистів — вихователів, хоча проведення відповідних експертиз (документальних та медичних) та інших слідчих дій, дозволило б швидко викрити спритників та притягнути їх до передбаченої законодавством відповідальності. Сьогодні, наприклад, є певні відомості про мадам слідчу з поліції, яка, виконуючи чиїсь побажання, замість розслідування виступає в якості адвоката дітобивць та робить все від неї залежне, аби «поховати» кримінальну справу.

Пізніше з`ясувалась досить таки неприємна річ: вихователька школи — інтернату, яка була присутня під час розмови сироти з губернатором, вже після зустрічі, довідавшись про те, що проводився відеозапис, затягнула Дениса до кабінету губернатора і примусила його зізнатись у цьому «страшному злочині» та вибачатись, чим, безумовно, принизила дитину. Мотивація аморального вчинку педагога: «щоб не вигнали з роботи» ! Чи не цей педагог під впливом перевертнів примушував Дениса забрати свою заяву з прокуратури ?

Наразі громадська активістка Галина Чижова повідомляє: Житомирська міська рада незаконно втаємничила рішення виконкому про надання дозволів на продаж житла, в якому є дитяча частка; на дітей та батьків — вихователів, які наважились оприлюднити шокуючі свідчення, чиниться шалений тиск; продажні прокурори блокують розслідування і не захищають права дітей; чиновники зводять наклепи на активістів, погрожують їм, вводять в оману громадськість, використовуючи місцеве телебачення, трибуну обласної ради; телефони правозахисників прослуховуються, за ними здійснюється незаконне зовнішнє спостереження; отримано інформацію про плани фізичного знищення журналіста тощо. Свіженький приклад: 6 квітня під час сесії обласної ради секретар постійної комісії с питань медицини Тарас Собко прилюдно оббрехав Галину Чижову та ще й стверджував, що сирота Денис Кальчук хворий на туберкульоз хребта ! Мабуть, вузька медична спеціалізація цього депутата від ВО «Свобода» вплинула на роботу його мізків та знищила совість — цей пан майже все свідоме життя заробляв на хліб длубанням у жіночих геніталіях та й раптом вислужився до чиновника (проти наклепника — провокатора готується позов до суду).

Існують і інші напрямки злочинного збагачення на дітях, які тісно пов`язані з нашою темою.

Наводжу достовірну інформацію станом на сьогоднішній день:

Посередник з усиновлення українських дітей іноземцями бере мінімум $15000 за свої послуги. Плюс хабарі на кожному кроці. Це великий бізнес. Тому нерідко  підробляються документи дітей — з них щезають родичі та житло.

Усиновлення однієї дитини:  35-40 тисяч $

За паспорт дитини 800 $

Свідоцтво про народження 1000 $

В суді 1800 $

Прокурору 1000 $ — 2000$

Посадовцям з дитячого будинку 1000$ («пожертва» за кожну дитину)

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГУБЕРНАТОРА ЖИТОМИРЩИНИ ІГОРЯ ГУНДИЧА ТА ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА УКРАЇНИ ЮРІЯ ЛУЦЕНКА для вжиття відповідних заходів:

Задокументовано, що житомирські міські та обласні служби у справах дітей та органи опіки і піклування неодноразово вчиняють злочини, злісно порушуючи вимоги «Положення про дитячий будинок сімейного типу», яке без будь — яких додаткових умов вимагає ліквідації дитячих будинків сімейного типу та передачі дітей на виховання до адекватних вихователів за наявності описаних вище випадків, про які ми неодноразово повідомляли до відповідних органів.
Натомість чиновники та правоохоронці намагаються приховати негаразди та навіть злочини, які творяться окремими батьками — вихователями. Тим самим керівники міських та обласних служб у справах дітей, керівники органів опіки та піклування, правоохоронці (прокурори та поліціянти) вчиняють злочини, за які повинні бути негайно звільнені із займаних посад та притягнуті до відповідальності.

                                         ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 26 квітня 2002 р. N 564

                            ПОЛОЖЕННЯ
про дитячий будинок сімейного типу

 { У тексті Положення та додатка до нього слово «неповнолітніх»
замінено  словом  «дітей»  згідно  з  Постановою  КМ  N 1134
( 1134—2007-п ) від 19.09.2007 }

   { У тексті Положення слово «угода» в усіх відмінках замінено
словом  «договір»   у  відповідному   відмінку   згідно  з
Постановою КМ N 458 ( 458-2016-п ) від 22.07.2016 }
   

4. На  підставі  рішення  про  створення   дитячого   будинку сімейного типу між батьками-вихователями та органом,  який прийняв рішення про його створення, укладається договір за формою згідно з додатком (далі — договір). Дія  договору  припиняється  у  разі, коли в дитячому будинку сімейного  типу  виникають  несприятливі  умови  для  виховання та спільного  проживання  дітей  (тяжка  хвороба батьків-вихователів, відсутність  взаєморозуміння  з  дітьми,  конфліктні  стосунки між дітьми,  невиконання   батьками-вихователями   обов’язків   щодо належного  виховання,  розвитку  та  утримання  дітей), повернення вихованців  рідним  батькам (опікуну, піклувальнику, усиновителю), досягнення  дитиною повноліття, виявлення обставин щодо навмисного виведення  дитини  із  дитячого  будинку  сімейного  типу  з метою усиновлення  її іноземцями, за винятком ситуацій, коли іноземець є родичем  дитини,  за  згодою  сторін, з інших причин, передбачених договором,  за  рішенням  суду,  а  також  за  наявності обставин, зазначених  у  статті  212  Сімейного кодексу України ( 2947-14 ). { Абзац другий пункту 4 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ  N  107  (  107-2006-п ) від 06.02.2006, N 20 ( 20-2010-п ) від 06.01.2010;  в  редакції  Постанови  КМ  N  458 ( 458-2016-п ) від 22.07.2016 }

Дія    договору    також    припиняється    у    разі,   коли батькам-вихователям  або членам сім'ї,  з якими вони проживають на спільній житловій площі,  у тому числі малолітнім та неповнолітнім
дітям, діагностовано захворювання, зазначені в абзаці дванадцятому пункту  17  цього  Положення. { Пункт 4 доповнено абзацом згідно з Постановою  КМ  N  620  ( 620-2009-п ) від 24.06.2009; із змінами, внесеними   згідно  з  Постановою  КМ  N  20  (  20-2010-п  )  від 06.01.2010}

9. Ліквідація дитячого будинку сімейного типу здійснюється за рішенням органу, який створив його, або за рішенням суду. 

10. Посадові  особи,  винні  у  порушенні  законодавства щодо дитячих будинків сімейного типу, несуть відповідальність згідно із законом.

14. За  вихованцями  зберігаються раніше призначені аліменти, пенсія,  інші види державної допомоги.  Суми коштів,  що  належать вихованцям  як  пенсія,  аліменти чи інші види державної допомоги, переходять у розпорядження батьків-вихователів і  витрачаються  на утримання вихованців.(  Пункт  14  в  редакції  Постанови  КМ  N 107 ( 107-2006-п ) від 06.02.2006 )

Батьки-вихователі, їхні права та обов'язки 

17.   Батьками-вихователями   можуть   бути   повнолітні   та працездатні  особи,  за  винятком:  {  Абзац  перший  пункту 17 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 107 ( 107-2006-п ) від
06.02.2006 } осіб,  які  за станом здоров'я не можуть виконувати обов'язки щодо  виховання  дітей  (інваліди  I  і II групи, які за висновком медико-соціальної   експертної   комісії   потребують  стороннього догляду,  особи,  в яких офіційно зареєстровані асоціальні прояви, нахили  до  насильства);  {  Абзац  п'ятий  пункту  17  в редакції Постанови КМ N 20 ( 20-2010-п ) від 06.01.2010 }    Не   можуть   бути   батьками-вихователями   особи,  з  якими проживають  члени  сім'ї  (у  тому числі малолітні та неповнолітні діти),  які  мають  глибокі  органічні  ураження нервової системи, алкогольну та наркотичну залежність, хворі на СНІД, відкриту форму туберкульозу,  психотичні  розлади,  в яких офіційно зареєстровані асоціальні  прояви,  нахили  до  насильства.  { Абзац пункту 17 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 620 ( 620-2009-п ) від 24.06.2009 }  7.  Контроль  за  умовами  проживання  вихованців  здійснюють органи  опіки  та  піклування  і  служби у справах дітей районних, районних  у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів  міських,  районних  у  містах  (в  разі утворення) рад за місцем фактичного проживання чи перебування. { Абзац перший пункту 7 в редакції Постанови КМ N 458 ( 458-2016-п ) від 22.07.2016 }

ВІДЕО: Гавкаюча депутатка знову в ефірі
А так відбувається розслідування: Що курять прокурори ? Відео, аудіо

Далі буде ...

Добавить комментарий