Журналістські розслідування Віктора Котенка

Що курять прокурори ? Відео, аудіо

27 квітня 2017 року прокурори міста Житомира стверджували, що прокуратура — це «режимна зона» та намагались незаконно затримати свідка у кримінальній справі. Цікаво, що курять прокурори ?

На підставі ЗІБРАНИХ МАТЕРІАЛІВ можна впевнено стверджувати, що на протязі декількох років прокурори Житомира і Житомирської області покривають злочини проти неповнолітніх дітей, дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Громадські активісти викривають — прокурори покривають, імітуючи слідство та тихцем припиняючи кримінальні провадження. Незважаючи на гучні викриття, завдяки прокурорсько — поліційному «даху» досі не притягнуто до відповідальності жодного чиновника «дитячих служб» з міської та обласної рад Житомира та їх подільників.

І ось нарешті, здавалося б, розпочалось справжнє слідство. Але, судячи з того, як за одним з епізодів проводився допит свідка — громадської діячки Галини Чижової, марно сподіватись на бодай якийсь дієвий результат. По інших епізодах ті ж самі прокурори, які злочинно не проводили слідчих дій, були змушені поновити слідство. Чим це скінчиться, покаже час. Але не будемо виключати вірогідність того, що може відбутись лише більш ретельне затирання слідів правопорушень.

 

 

Добавить комментарий