Журналістські розслідування Віктора Котенка

Злочинне угруповання. Відео

 Як було достеменно встановлено, у Житомирі так звані батьки — вихователі ДБСТ (дитячих будинків сімейного типу) заощаджують для себе чималі кошти, у т.ч. дитячі пенсії, які отримують з бюджету на утримання дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. СХЕМА ШАХРАЙСТВА: систематичні довготривалі запроторення дітей на утримання до лікувальних закладів, у т.ч. протитуберкульозних. Поки діти примусово «лікуються» за межами ДБСТ, вихователі наповнюють свої кишені дитячою грошвою.

Під час проведення журналістського розслідування встановлені і задокументовані факти ПОБИТТЯ ДІТЕЙ вихователями, сексуальних домагань, згвалтувань. З`ясовано, що ці неподобства відбуваються за злочинного потурання керівників обласної та міської служб у справах дітей, органів опіки та піклування, керівництва Житомирської ОДА та Житомирської міської ради. Стали відомі чисельні факти відправлення українських дітей за межі України під виглядом «усиновлення», де їх сліди губляться …

«Дах» організованій злочинності створюють правоохоронні органи, керівництво міністерства соцполітики України (департамент з усиновлення  та захисту прав дитини), чиновники з апарату омбудсмена та МЗС, окремі депутати Верховної ради України.

Приховуванню злочинів та тиску на тих, хто не мовчить, сприяють ті ж особи, котрі, починаючи з 2006 — 2009 років організовували трафік українських дітей — сиріт за кордон та сприяли оформленню до ДБСТ на посади батьків-вихователів новоприбулих вихідців з Росії.

Як відомо, керівником департаменту з усиновлення та захисту прав дитини Мінсоцполітики у 2009 р. була (скачати тут) Людмила Волинець (фото: 1 , 2), яка сьогодні співпрацює з народним депутатом України Юрієм Павленком («Оппоблок»), який до 2009 р. очолював міністерство у справах сім`ї, молоді та спорту. Ця реліктова номенклатурна пара успішно існує за всіх режимів та досі активно впливає на «дитячу тему». Судячи із висловів пані Волинець, саме вона надихає Житомирських чиновників збочено тлумачити українське законодавство та приховувати злочини проти дітей.

Користуючись нагодою та у зв`язку з поширенням Людмилою Волинець, обласними та районними чиновниками дезінформації про те, що ДБСТ — це нібито повноцінні родини і що рідні батьки дітей, потрапивших у ДБСТ, обмежені у своїх правах, пояснюємо: така інформація є брехливою. Насправді юридично повноцінна сім`я, це коли діти всиновлені з набуттям всіх прав; «обмеження у правах» батьків (за режиму Сталіна — Берії казали «ураження у правах»), це коли вони знаходяться на «зоні», але й там за більшістю з них зберігаються батьківські права, якщо вони не позбавлені їх за рішенням суду.

Як не крути, а виходить, що ДБСТ — велика  всеукраїнська афера, тому — то так звані батькі — вихователі (ця посада так називається у трудових контрактах з міськими і районними радами) — ніяки не батьки ні де — юре, ні де — факто, а звичайнісінькі шахраї, для яких сирітські діти — прибутковий бізнес. ДБСТ більше схожі на міні — інтернати з тією різницею, що в інтернатах дитячі пенсії накопичуються на особових рахунках дітей. А от Закон про створення і ліквідацію ДБСТ дозволяє шахраям без жодних обмежень розпоряджатися дитячими пенсіями та іншими виплатами. Завдяки цій афері відмиваються шалені бюджетні кошти, а діти обкрадаються і бідують.

Також отримано інформацію про незаперечні зв`язки української «дитячої» мафії з міжнародною, котра давно пустила коріння на Житомирщині під прикриттям найрізноманітніших громадських, релігійних  організацій, таких як «Посольство Боже» Сандея Аделаджі (Ружицька, Козак, див Фото), «Планета для дітей», російський Національний Антинаркотичний Союз, скорочено НАС ( Лушніков, Лавров, Мєдвєдєв, Путін, ФСБ, ГРУ), філіал НАСу (читай ФСБ, ГРУ) в Україні — Центр здорової молоді України, скорочено ЦЗМУ, представництво якого відкрито у Житомирі. Цю міжнародну організацію очолює Євген Нерух, помічник народного депутата України, члена колегії МВС України Антона Геращенко. Далі ланцюжок виводить на керівників Житомирської ОДА, на Ольгу Юрченко з Житомирського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Аллу Шеремет та інших. Нами відслідковано ланцюжок, який веде від вищого керівництва і міжнародних угруповань до владних кабінетів Житомирської ОДА, Житомирської міськради, київських чиновників тощо. Є чисельні підтверджувальні відео, фото. Якщо комусь ще цікаво, чим у цей час займається Житомирське УСБУ і чому воно не протидіє іноземній агентурі, то нас таке питання вже не турбує — у цьому тихому болоті ті ж самі чорти водяться. Не кажучи вже про обласну поліцію ... Вилазять вуха і функціонерів русской общіни у Житомирі, але про це трохи згодом.

А ось красномовна інформація про керівників Головного управління Національної поліції України в Житомирській області, які забезпечують «дах» організованій злочинності ( див. НЕ ДЕБІЛИ ПОЛІЦІЇ) . У розмові беруть участь керівник обласного управління поліції В`ячеслав Печененко (див. Житомирська поліція — найгірша поліція в Україні), заступник начальника слідчого управління Нерух (див. Один з найбагатших поліцаїв України задекларував свої кишенькові гроші ) та якась поліцайка з кокардою у голові. Згідно з матеріалами, оприлюдненими раніше та цим аудіозаписом, ці комедіанти злісно перешкоджають розслідуванню вже другий рік поспіль. Аналізуючи зміст розмови, напрошується висновок про те, що керівники обласної поліції, керівники Житомирської ОДА, медики, ділки з ДБСТ, керівники «дитячих» служб - все це одне небезпечне угруповання. Єдине, чим вони стурбовані, так це джерелами витоку інформації про злочини. От і замкнулося коло.

Дивитись всім !!! Скачати тут 5 колона ; Розпорядження про знищення дитячих інтернатів 

Ось вона, «5 колона» в органах влади Житомирщини: голова міжфракційного депутатського об’єднання «Захист прав дитини – пріоритет держави» Верховної Ради України Юрій Павленко, керівник секретаріату міжфракційного депутатського об’єднання «Захист прав дитини – пріоритет держави» Людмила Волинець; відомі житомиряни з обласних та міських органів влади Гундич, Лагута, Ружицька, Козак, Косяк, Комар, Юрченко, Галагуза, Сухомлин та інші. Всі ці перевертні регулярно проголошують «правильні» промови, а насправді є співучасниками злочинів, у т.ч. проти дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей, батьки яких змушені продавати житло, погіршуючи умови проживання своїх дітей за потурання корумпованих чиновників Житомирської міськради.

Сьогодні чиновники «дитячих» служб Житомира продовжують брати дольову з риєлторами участь у торгівлі дитячим житлом. Прикладом є сумна доля неповнолітнього Артура Бойка, якого нещодавно виписали із власного будинку і планують всиновити подалі, в іншу область, а його будинок реалізувати (див. ТВАРИ)

Громадськи активісти роками б`ють на сполох, але влада досі активно намагається приховувати злочини проти дітей. У цій ганьбі нещодавно вкотре забруднились прокурори, поліціянти, окремі депутати міської та обласної рад.

Днями ці та інші факти було доведено до представників місії ОБСЄ, які спеціально відвідали Житомир для зустрічі з громадськими діячами і незалежним журналістом Віктором Котенком. Після чого в органах влади почалось панічне «замітання слідів».  Довідавшись про те, що суд у рамках кримінального провадження прийняв постанову про вилучення медичних документів, 16 травня 2017 р. до протитуберкульозного санаторію «Лісовий берег» поспіхом  прибули чомусь не правоохоронці, а так звана КОМІСІЯ з Житомирської ОДА у складі: представника протитуберкульозного диспансеру, того самого, який, як засвідчили свідки, на замовлення вихователів ДБСТ пачками видавав направлення «на лікування» дітей; районного дитячого педіатра; дослідника жіночих геніталій Собка, «малєнької Вєри» нібито з ГО «Майдан Житомирської області», яку ГО на це не уповноважувало, проте близької до медичних чиновників; та інші «рятувальники» для виконання завдання по приховуванню злочинів, прикриваючись однією із скарг громадськості, як підставою для збіговиська.

Справа в тому, що в цій темі існує ще й обіг медичних препаратів..., і використання бюджетних коштів на тендерні закупівлі, а цими питаннями якраз і верховодить це шобло з Житомирської ОДА. А хто ж сам себе викривати буде?

От тільки громадські активісти НІЯК НЕ ВТОРОПАЮТЬ, що звертатись до цих чиновників або прокурорів та поліцаїв, щось їм доводити — це абсолютно марна справа, тому що державні структури досі заповнені тим самим фекальним начинням режиму Януковича. Тому ці публічні шоу — спілкування, крім самопіару, не дають жодного результату. Проблему потрібно виносити на міжнародний рівень, вимагати втручання незалежних експертів з міжнародних організацій, проводити відкрите судове розслідування тощо. Активісти, на жаль, досі не спромоглися навіть юриста знайти. Автору цього матеріалу  доводиться самотужки за власний кошт боротися за права дітей у судах, стикаючись із кричущим судовим свавіллям окремих продажних суддів (відповідний матеріал готується до оприлюднення), але це все одно той  шлях, який неминуче призведе до певних правових рішень.

Цей екстрений балаган зібрався у кабінеті головного лікаря, яка стала «зіркою Ютубу» завдяки своїй відвертій заяві про те, що у заклад, який підпорядковано Житомирській обласній раді, потрапляли «для профілактики» неіснуючої хвороби абсолютно здорові діти без жодних ознак туберкульозу .

Цього разу «комісіанти» за вказівкою корумпованих чиновників Житомирської ОДА  намалювали вже зовсім іншу версію: мовляв діти з ДБСТ у більшості взагалі не потрапляли до медичного закладу, а ті, чиє безпідставне знаходження там доведене, нібито справді хворі на туберкульоз, як наприклад Денис Кальчук, який дав вбивчі покази проти шахраїв і про свою «довготривалу хворобу», про яку лише нещодавно вперше дізнався від  журналіста та активістів. Одні документи знищуються, інші фальшуються …  Тим часом чергове «слідство» запопадливо очікує, щоб вкотре закрити кримінальне провадження. Тобто, дітьми сиротами просто запаковують медичний заклад, щоб чиновники ОДА годувались «відкатами» від тендерних закупівель харчів (у т.ч. «Полісся — Рошен», кінцевим бенефіціаром якого є  пан Порошенко). Ми ще повернемось до цієї теми згодом.

Комісійний балаган не вдалося приховати, його задокументували журналіст Віктор Котенко та громадська активістка Галина Чижова (див. відео Злочинне угруповання)

Трохи раніше, ще до всіляких «комісій», жертва вихователів ДБСТ сирота Денис Кальчук отримав ВІДПОВІДЬ (1 стор.) з Житомирської ОДА (2 стор) на своє ЗВЕРНЕННЯ до губернатора Ігоря Гундича. Підписав цей опус чомусь не сам Гундич, а його заступник Ярослав Лагута. Але навіть ця відписка яскраво свідчить про те, що дітей беруть до дитячих будинків сімейного типу лише задля наживи, самі діти вихователям не потрібні, їх відразу «по етапу» направляють на 3 місяці до лікувальних установ, а дитячі гроші цуплять. Шкільні заняття діти не відвідують. Користуючись нагодою, пояснюю обом панам з ОДА: вересень — це навчальний період; Денис пропускав навчання ще й у травні та квітні; бюджетні гроші, які перераховувались на виховання сироти, крали батьки — вихователі; Денис Кальчук до потрапляння в ДБСТ не хворів на туберкульоз; відбріхуватись такими відписками — це співучасть у злочині; за сирітські сльози кара прийде.

Довідка за 2016 р. про 30 дітей. Це не всі списки нещасних дітей, на яких «заощаджували» кошти і заробляли на «відкатах» з тендерів:

фото 1 ; фото 2 ; фото 3 ; фото 4  (у списку безпідставно відсутні прізвища дітей, позбавлених батьківського піклування, вони не сироти і їх чимало у ДБСТ ) Але чому служба у справах дітей Житомирської ОДА бреше в іншій довідці, де мова йде лише про 16 дітей за два роки ? (Див. БРЕХНЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОДА,  текст: стор. 1 ; стор. 2 ; стор. 4)

Інформація продовжує надходити:

ДБСТ,  вихователька Тверда: Діти перебували довго, по 2 місяці у санаторії Затока Одеської області для дітей, хворих на туберкульоз кісток у жовтні- листопаді 2015 р., березні — квітні 2016 р. У  Житомирському дитячому протитуберкульозному санаторії обласної ради «Лісовий берег» с 29 травня 2016 р. до кінця серпня. З перервою на 4 зміну у таборі Супутник. У ДБСТ мешкали по 1 добі між перебуванням у лікувальних закладах і таборах.

ДБСТ, вихователі Рудики: протитуберкульозний санаторій для лікування туберкульозу кісток у Затоці Одеської області, листопад-грудень 2016 р., майже повні 2 месяці.

ДБСТ, вихователі Добржанскі: все літо 2016 р. діти знаходились у санаторії при центрі вертебрології. Вдома нікого не було …

На батьків — вихователів ДБСТ Єгорових, які не побоялись «винєсті сор із ізби», здійснювала грубий, незаконний тиск, погрожуючи розформуванням, бригада житомирських чиновників з Житомирськоъ ОДА...

ФОТО: КомісіонериГромадські активістки

Збагачення за рахунок гноблення дітей — масове явище в Україні:

Не все дети в приёмных семьях получают заботу

Про подальший розвиток подій тут: хххх

 

Добавить комментарий