Журналістські розслідування Віктора Котенка

Міліція Черняхова встановила рабовласницький лад. ОНОВЛЕНО!!! КАТУВАННЯ В МІЛІЦІЇ!!!

Райвідділ міліції Черняхова Житомирської області встановив рабовласницький лад і використовує для задоволення своїх потреб працю рабів.

Міліціонери примушують людей працювати кочегарами у котельні райвідділу – без офіційного працевлаштування, нелегально виплачуючи при цьому мізерні копійки, які в рази не дотягують до розміру мінімальної зарплати

Це не перший випадок використання міліціонерами праці рабів:

ДОВІДКОВО:

Віктора Проценка незаконно утримували у СІЗО два з половиною роки за сфальшованою справою — дві незалежні почеркознавчі експертизи інших областей України встановили підроблення документів працівниками міліції Черняхівського райвідділу, але нещодавно на замовлення «підробників» суддя незаконно призначив третю експертизу, хоча результатів двох попередніх ніхто не відміняв. Житомирські експерти виготовили прямо протилежний висновок, тепер рахунок 2 :1 на користь Проценка; ухвалами і постановами судів дії міліції і прокуратури визнавались незаконними. Але у Віктора немає грошей на адвоката, а з-за того, що він дав журналістам вбивчі свідчення проти міліціонерів — наркоторговців та злодюг, його будь — що намагатимуться кинути за грати — засідання суду відбудеться 29 листопада 2012 року у суді Володарськ — Волинська.

Агов, правозахисники хрінови! Де ви?

Наступного дня кочегара побили — за балакучість:

а потім намагались вбити:

Добавить комментарий