Під час відкриття надмогильного пам’ятника загиблому житомирському журналісту В’ячеславу Шмельову в небі у хмарах з’явилось його обличчя...
17 вересня 2010 року у Житомирі, в Михайлівському Свято-Успенському соборі перед проведенням панахиди за журналістами, які пішли з життя, голова Житомирської обласної організації Національної Спілки журналістів України Микола Рой дав інтерв’ю журналістам:
— На жаль, правоохоронні органи не завжди реагують на журналістські звернення, публікації. Тому журналісти змушені ризикувати, проводити власні журналістські розслідування та наражатися на небезпеку. Є багато фактів, які свідчать про те, що в Україні починається тиск на ЗМІ. Але голова Житомирської обласної адміністрації Сергій Рижук пообіцяв, що ніякого тиску на журналістів не буде.
В Житомирській області пішли з життя понад 20 журналістів...
Після скорботної панахиди журналісти зібралися на міському кладовищі, що розташоване у районі Корбутівка, для участі у відкритті надмогильного пам’ятника житомирському журналісту В’ячеславу Шмельову, який загинув за нез’ясованих обставин. Ініціаторами та організаторами проведення панахиди і вшанування пам’яті загиблих журналістів виступили головний редактор газети «Ехо» Володимир Яцкевич та голова обласної організації Національної спілки журналістів України Микола Рой. Надмогильний пам’ятник В’ячеславу Шмельову виготовлено та встановлено за сприяння командира танкоремонтного підприємства полковника Сергія Бутенка.
Журналісти із сльозами на очах згадували Славика Шмельова...
Під час відкриття надмогильного пам’ятника загиблому житомирському журналісту В’ячеславу Шмельову спостерігались дива — в небі у хмарах з’явилось його обличчя...
Статтю «Як вбивали журналіста» читайте за адресою:
https://sbu.in.ua/nash-arxiv/yak-vbivali-zhurnalista-sbu-chenciv-take-ne-cikavit.html
Віктор Котенко