Журналістські розслідування Віктора Котенка

Медики напали на пацієнта — журналіста

ЗАЯВА (скачать)

Головному лікарю Житомирської обласної лікарні ім.Гербачевського
вул.Червоного Хреста, 3, м. Житомир
КОПІЯ: Завідуючому Хірургічним центром Поліщуку В.Т.

Котенко Віктор Васильович, вул. 9 П'ятирічки, 11, кв.41 смт.Новогуйвинське Житомирського району

ЗАЯВА
23.11.2014 р. о 10 год. я потрапив до лікарні у важкому стані з сильним больовим синдромом і був госпіталізований до Хірургічного центру лікарні. На жаль, своєчасного лікування та належної медичної допомоги я не отримав. Під час знаходження у лікарні я стикнувся із злочинною системою незаконних поборів з хворих під виглядом стягування благодійної допомоги тощо. 26.12.2014р., незважаючи на попередній запис та направлення хірурга мені було незаконно відмовленно в томографічному обстеженні! Більше того, я став жертвою фізичного нападу з боку медиків з неадекватною поведінкою, цей факт мною було задокументовано.
У зв'язку з тим, що подальше перебування у цьому медичному закладі становить загрозу моєму життю, здоров'ю та гаманцю і не має жодного сенсу, я змушений в односторонньому порядку припинити будь — які стосунки з Житомирською обласною лікарнею ім. Гербачевського.
У відповідності до діючого законодавства, прошу надати мені копію Медичної карти стаціонарного хворого № 26394 з супутніми документами, як то: «Вкладиш первинного огляду до історії хвороби хворого», результати оглядів, аналізів та досліджень тощо.

27 листопада 2014р. В.В. Котенко

Добавить комментарий