Журналістські розслідування Віктора Котенка

Подактова, перевіривши ТОВ «Поліська м'ясо-молочна компанія», передала матеріали справи в міліцію, де відкрили кримінальне провадження

04.04.2013Подактова, перевіривши ТОВ

Джерело: Верховенство права

Після перевірки ТОВ "Поліська м'ясо-молочна компанія" податковою службою у Житомирській області, слідчий Володарсько-Волинського МВ УМВС відкрив кримінальне провадження щодо порушення трудового та податкового законодавства.

Державна податкова служба у Житомирській області повідомила громадську організацію «Верховенство права» про розгляд заяви щодо порушення діючого трудового та податкового законодавства України.

Державна податкова служба у Житомирській області провела перевірку та направила матеріали перевірки до прокуратури Володарсько-Волинського МДПІ, а також до Володарсько-Волинського МВ УМВС України в Житомирській області.

За наданими податковою службою матеріалами слідчий Володарсько-Волинського МВ УМВС відкрив кримінальне провадження.

У лютому 2013 року громадська організація «Верховенство права» звернулася з повідомленням до Прокуратури Житомирської області, ДПС в Житомирській області, Генеральної прокуратури України, Міністерства доходів і зборів України, а також до Територіальної державної інспекції з питань праці у Житомирській області стосовно порушення ТОВ «Поліська м’ясо-молочна компанія» діючого трудового та податкового законодавства України.

Нижче наводимо текст повідомлення

Верховенство права
громадська організація

Державною податковою службою у Житомирській області розглянуто Вашу заяву щодо порушених питань та в межах компетенції повідомляє.

У відповідності до пп.19.1.1 п.19.1 статті 19 Податкового кодексу України від 02.12.2010р. №2755-VI органи державної податкової служби виконують функції щодо здійснення контролю за своєчасністю, достовірністю, повнотою нарахування і сплати податків та зборів, установлених цим Кодексом.

ТОВ «Поліська м'ясо-молочна компанія» зареєстроване Володарсько-Волинською районною державною адміністрацією та перебуває на обліку в Володарсько-Волинській МДПІ, основний вид діяльності — виробництво м'яса.

На  підставі пункту 20.1.4 статті 20, пп.75.1.3 пункту 75.1 статті 75, пп. 80.2.7 пункту 80.2 статті 80 Податкового кодексу України від 02.12.2010р. №2755-VI працівниками МДПІ спільно з співробітниками ГВПМ у м.Житомирі було проведено перевірку щодо ймовірних порушень ТОВ «Поліська м'ясо-молочна компанія» з питань дотримання вимог податкового, трудового законодавства. В ході розгляду заяви, керуючись пп.20.1.1 п. 20.1 статті 20 Податкового кодексу України, для з'ясування обставин було отримано пояснення від громадян.

Матеріали перевірки ТОВ "Поліська м'ясо-молочна компанія" направлені до прокуратури Володарсько-Волинської МДПІ та до Володарсько-Волинського МВ УМВС України в Житомирській області.

За вищезазначеними матеріалами слідчим Володарсько-Волинського МВ УМВС України в Житомирській області, відкрите кримінальне провадження.

Згідно статті 21 Закону України від 02.10.1992, №2657-XII «Про інформацію» (із змінами та доповненнями), пп.21.1.6 п.21.1 статті 21 Податкового кодексу України від 02.12.2010р. №2755-VI органи державної податкової служби зобов'язані не допускати розголошення інформації з обмеженим доступом, що одержується, використовується, зберігається під час реалізації функцій, покладених на контролюючі органи.

Заступник голови

М.В. Попов

Історія питання

Добавить комментарий