Журналістські розслідування Віктора Котенка

Брудна справа

Керівники міліції і прокуратури за сприяння сільського голови отримали на своїх родичів земельні ділянки та на прохання «благодійника» сфальшували кримінальну справу проти беззахисної жінки

Наталія Прищепа:

«Да, чим далі в ліс, тим товщі партизани... На лист до прокуратури стосовно порушення кримінальної справи проти степанчучки та витребування від ментів відповіді на мою заяву з цього приводу отримала... капець, що отримала! Відписку, у якій просто зазначено, що перевіркою було встановлено, що ніяких повідомлень від мене до міліції з цього приводу не надходило... і все. Після цього хочеться зайти до прокуратури із гранатою в руках. Жаль, не маю гранати.»

Початок тут: Кримінальний роман

У Коростенському міськрайонному суді Житомирської області (https://sbu.in.ua/zhur_ras/golova-sudu-brav-viknami.html) завершується розгляд кримінальної справи проти Наталії Прищепи по обвинуваченню у скоєні злочину за статтею 296 ч.1 КК України «Хуліганство».

Нагадаємо, що за версією слідства і позивачки – потерпілої Степанчук Оксани Валентинівни, абсолютно незнайома їй жінка Наталія Прищепа приїхала до села Поліське з єдиною метою — порушити громадський порядок у дитячому садочку. Приїхала, порушила, побила завідувачку Оксану Степанчук і поїхала. Незважаючи на те, що судово-медична експертиза жодних ознак побоїв не виявила, Оксана Валентинівна звернулась до міліції, співробітники якої надзвичайно оперативно порушили кримінальну справу проти «незнайомки». І повірте, невдовзі Наталю Прищепу засудили б до кількох років ув`язнення, якби не гучний розголос у ЗМІ і громадський резонанс https://sbu.in.ua/zhur_ras/kriminalnij-roman.html

З`ясувалось, що насправді обидві жінки вже давно знали одна одну і є матерями дітей спільного батька – сільського голови Андрія Степанчука. Просто якось голова вирішив кохатися не  направо і наліво, а лише направо і провести залишок життя з «законною» дружиною Оксаною, а «цивільній» дружині Наталії і своєму сину побажав всього найкращого.

Залишившись покинутою, без допомоги та зрозумівши, що її зраджено і обдурено, Наталя Прищепа звернулась до суду з позовом про стягнення з голови сільради аліментів. А одного разу, щоб припинити плітки, вирішила продемонструвати «законній» Оксані Степанчук свідоцтво про народження свого сина, в якому чорним по білому написано, що батько дитини – Андрій Степанчук.

Приїхавши на таксі до села Поліське, Наталя Прищепа навідалась до дитячого садочка і викликала завідувачку Оксану Степанчук. Але розмова не склалася, здійнявся галас, штовханина, в результаті якої у Наталі поменшало волосся на голові і було живцем вирвано сережку з вуха. Кинувши на підлогу до ніг завідувачки копію свідоцтва про народження сина, «незаконна» Прищепа поїхала додому.

Згодом Оксана Степанчук пройшла обстеження в бюро судово – медичних експертиз і, незважаючи на відсутність синців, подряпин або інших пошкоджень, написала заяву до райвідділу міліції Коростеня, на підставі якої було порушено кримінальну справу.

Наталя Прищепа, в свою чергу, звернулась із скаргою до управління освіти щодо неадекватної агресивної поведінки завідувачки дитячого садка, звідкіля повідомили, що з Оксаною Валентинівною було проведено відповідну роз`яснювально — виховну роботу. Побоючись подальших переслідувань, Прищепа теж написала заяву до міліції, відповідним чином її зареєструвала, але жодного реагування не дочекалась. Пізніше співробітники прокуратури письмово безсовісно збрехали, що нібито вона до міліції взагалі ніколи не зверталась.

В результаті проти Наталії Прищепи була сфальшована кримінальна справа і направлена до суду. Спочатку справу без сумління совісті взявся розглядати голова суду, якому пізніше дали відвід, тому що назовні з лантуха «вилізло шило» про нестатутні кумівські відносини судді із позивачами.

Час спливав … Після оприлюднення цього та інших резонансних випадків у ЗМІ, прокуратура Житомирської області і міліція на депутатські звернення депутата Верховної Ради України Лесі Оробець нахабно відбрехались, намагаючись її обдурити і свідомо ввели в оману Генерального прокурора України Віктора Пшонку та міністра МВС Віталія Захарченка, повідомивши їм, що провели перевірки і у жодному з випадків факти не підтвердились (жертви і свідки вже спростували цю брехню, заявивши про те, що ніяких перевірок не проводилось). Одночасно було застосовано репресії проти журналіста, який поширив у ЗМІ інформацію про випадки зловживань з боку посадових осіб (Наркомафія. Відео, Наркотизація країни, Судилище над журналістом, Клініка УМВС України в Житомирській області тощо).

Виникають логічні запитання: «Чому співробітники міліції і прокуратури безпідставно цькують беззахисну матір двох малолітніх дітей? Чиє замовлення виконують? Чому застосовано механізм репресій?»

Відповідь знаходиться у Рішенні №165 Поліської сільської ради від 9 грудня 2011 року з додатками на 15 аркушах, яке приймалось на 20-й сесії 6 — го скликання щодо надання громадянам у приватну власність земельних ділянок. Причому, щоб уникнути розголошення фактів розбазарювання земель «потрібним» людям, сільській голова Степанчук спочатку надіслав запитувачу публічної інформації замість документів пачку чистих аркушів паперу. Документи надав лише за повторним запитом від імені матері Наталії Прищепи, та й то не всі.  Зупинимось лише на деяких  відомих прізвищах:

-         запис Рішення за № 100 свідчить про отримання 0.15 гектарів землі громадянкою Каліткою Надією Василівною. За дивним збігом обставин щасливою землевласницею виявилась дружина начальника Коростенського райвідділу міліції УМВС України в Житомирській області полковника міліції Віктора Калітки, під безпосереднім керівництвом якого фальшувалась кримінальна справа проти Прищепи;

-         запис № 42 свідчить про отримання землі у власність тепер вже колишньою коростенською прокуроршою Інною Юріївною Терещенко, з благословіння якої порушувалась та сама кримінальна справа (Інна Юріївна нині працює в прокуратурі Житомирської області);

-         запис № 82 розповідає про землевласника Лєшко Миколу Миколайовича, котрий зовсім не випадково є законним чоловіком судді Коростенського суду Лєшко Світлани Миколаївни;

-         під номером 57 значиться Арешонкова Тамара Миколаївна, дружина колишнього керівника Коростенської районної адміністрації, нині першого заступника голови Житомирської обласної Ради Арешонкова Володимира Юрійовича

Перелік можна продовжувати — як то кажуть, красиво жити не заборониш. І всі ці земельні подарунки чиновники отримували за безпосередньої участі безвідмовного «свого хлопця» — голови Поліської сільської ради Андрія Степанчука. То чому б не виконати забаганку родини «благодійника» і не засудити бунтівну матір його дитини?

Приємно філософствувати про те, навіщо українським можновладцям п`ятнадцять соток землі на поверхні планети, з якої вони незабаром зникнуть назавжди без жодної надії на воскресіння з мертвих.

Але беззаперечна істина  полягає в тому, що вкрай аморально розмінювати дану Богом совість на прах земний площею 15 соток.

Фото документів

https://lh3.googleusercontent.com/-S5DmZz78JTE/UQnQOAZ179I/AAAAAAAAAHU/TE9-UyJKIxM/w355-h254-n-k/DSCN2884.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-DY2lFXwv8Ns/UQnQQLOC16I/AAAAAAAAAHc/X41K21CJllw/w335-h302-n-k/DSCN2887.JPG

https://lh5.googleusercontent.com/-ghK0sql6ZA4/UQnQUlpZOAI/AAAAAAAAAHk/e2K5e7lEa38/w379-h302-n-k/DSCN2920.JPG

https://reporter.zhitomir.info/images/mod_user_images/13979/1359332167.jpg

https://reporter.zhitomir.info/images/mod_user_images/13979/1359332219.jpg

https://reporter.zhitomir.info/images/mod_user_images/13979/1359332241.jpg

https://reporter.zhitomir.info/images/mod_user_images/13979/1359332253.jpg

https://reporter.zhitomir.info/images/mod_user_images/13979/1359332283.jpg

https://reporter.zhitomir.info/images/mod_user_images/13979/1359332308.jpg

https://reporter.zhitomir.info/images/mod_user_images/13979/1359332433.jpg

https://reporter.zhitomir.info/images/mod_user_images/13979/1359332585.jpg

https://reporter.zhitomir.info/images/mod_user_images/13979/1359332552.jpg

https://reporter.zhitomir.info/images/mod_user_images/13979/1359332641.jpg

https://reporter.zhitomir.info/images/mod_user_images/13979/1359332756.jpg

https://reporter.zhitomir.info/images/mod_user_images/13979/1359332796.jpg

https://reporter.zhitomir.info/images/mod_user_images/13979/1359332823.jpg

https://reporter.zhitomir.info/images/mod_user_images/13979/1359332868.jpg

https://reporter.zhitomir.info/images/mod_user_images/13979/1359332900.jpg

https://reporter.zhitomir.info/images/mod_user_images/13979/1359332924.jpg

https://reporter.zhitomir.info/images/mod_user_images/13979/1359332944.jpg

https://reporter.zhitomir.info/images/mod_user_images/13979/1359332989.jpg

https://reporter.zhitomir.info/images/mod_user_images/13979/1359333013.jpg

https://reporter.zhitomir.info/images/mod_user_images/13979/1359333763.jpg

P.S. Наталія Прищепа повідомляє:

Да, чим далі в ліс, тим товщі партизани... На лист до прокуратури стосовно порушення кримінальної справи проти степанчучки та витребування від ментів відповіді на мою заяву з цього приводу отримала... капець, що отримала! Відписку, у якій просто зазначено, що перевіркою було встановлено, що ніяких повідомлень від мене до міліції з цього приводу не надходило... і все. Після цього хочеться зайти до прокуратури із гранатою в руках. Жаль, не маю гранати.

РЕЗОНАНС:

Информационно-аналитический портал job-sbu.org

korrespondent.net

ХайВей

Народный комитет по борьбе с корупцией

ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ПРАВОЗАХИСНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ           Незаконний розподіл земельних ділянок

06.02.2013р. На журналіста знову чиниться шалений тиск: на фірму його сина (ПП «Лана», Житомир)) «наїхав» МНСник обласного управління з вимогою ... надати договір оренди приміщення. А коли його послали на х..., то він незаконно, обманним шляхом отримав копію договору у орендаря. Ця «шістка», делегована керівними дурниками в погонах, в законодавстві геть тупа — треба було йому ще й пику натовкти. На прощання пообіцяв незабаром організувати «планову» перевірку. І що вони з тим договором робити будуть? Смішно. У Коростені додому до колишнього працівника фірми завітав капітан міліції і вимагав службову документацію — його теж послали на х... Нагадауємо, що місцевою міліцією керує герой публікацій Калітка.

Смішно — пани чекісти з переляку казяться? Господин неудавшийся чекист Чи хабарники менти з прокурорами? Схоже, що всі разом.

07.02.2013р. Наталія Прищепа повідомляє, що судові шахраї на її законну вимогу надати аудіозаписи розгляду справи, надали аудіодиск, але не дозволили на місці перевірити, що на ньому записано. Лише приїхавши додому, Прищепа відкрила аудіодиск, але аудіозаписів на ньому не було взагалі — лише копія журналу судових засідань. Чому судові аферисти так панічно бояться розголосу матеріалів справи ?

04.03.2013р. Продовження, ЗВЕРНЕННЯ ЛЕСІ ОРОБЕЦЬ 1, 2

Апеляційний суд вирішив: кримінальну справу сфальшовано

Довыдково: З приводу земельного питання була порушена ст.24 ЗУ Про регулювання містобудівної діяльності:

ст.24, п.3: У разі відсутності плану зонування або детального плану

території, затвердженого відповідно до вимог цього Закону,
передача (надання) земельних ділянок із земель державної або
комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб забороняється.

Добавить комментарий