Журналістські розслідування Віктора Котенка

«Цирк виродків» в погонах і мантіях

Пам`яті Віктора Прохорчука присвячується: https://sbu.in.ua/nash-arxiv/avtorskie-stati/vbivstvo-majdanivcya-dopit-zhurnalista-naslidki.html

 

Початок тут

Продовжує набирати обертів скандальна історія про використання праці нелегалів, у тому числі неповнолітніх дітей у родинному бізнесі  співробітників центрального апарату СБУ. Мова йде про «Поліську м`ясомолочну компанію», яка розташована в селі Красногірка Володарськ — Волинського району Житомирської області. Неподобства почались з того, що два роки тому діючий співробітник головного управління СБУ, після призначення директором своєї матері, силоміць вигнав з підприємства співвласницю Ірину Городецьку. Другий співвласником є теща цього самого СБУченця. Ірина Городецька поскаржилась на знахабнілого співробітника СБУ до головного чекістського управління, але реакцією на викладені факти була лише цинічна, відверто брехлива відписка СБУшного керівництва.

Після захоплення компанії, крім звичайних гріхів, таких як незаконні фінансово — господарські оборудки, лицарі плаща і кинджала не гребували експлуатацією «нелегалів» та неповнолітніх дітей, чим економили значні кошти, ухиляючись від сплати податків та спричинили шкоду робітникам, позбавивши їх трудового пенсійного стажу та соціальних пільг.

Силоміць позбавлена своєї власності Ірина Городецька звернулась до Володарськ — Волинського районного суду з позовом про звільнення директора компанії за численні порушення законодавства. Але документальні докази і живих свідків це чудо в чорному простирадлі, яке називає себе суддею, до розгляду не залучило — позов задоволений не був. Тоді Городецька звернулась до Апеляційного суду Житомирської області, де трійця «суддів» в чорних похоронних одежах 1 лютого 2013р. розгляд справи перетворила на цирк: суддя Широка грізно пояснила, що так звані «докази» відповідачів, отримані вже після подання апеляційної скарги та вміст яких виходить за межі позовних вимог, приймати до розгляду забороняє законодавство та вже через кілька хвилин цю «фількіну грамоту» до справи долучили, бодай хоч чимось затулити неправедні суддівські дупи. Варто сказати, що СБУчені ділки роздобули так званий «Акт перевірки» від 23.01.2013р., сфальсифікований подільниками з Володарськ — Волинської міжрайонної податкової інспекції, саме напередодні судового розгляду. В акті написано, що у «Поліській м`ясомолочній компанії» порушень законодавства не виявлено. І це в той самий час, коли до прокуратури з заявами та документальними доказами звернулись колишні робітники — нелегали.

Спочатку кримінальне провадження обіцяло бути резонансним і справедливим — прокуратура дала відповідні доручення податковій міліції, інспекції праці, звичайній міліції ... Робітників — нелегалів опитали прокурори, податкові міліціонери і ... слідчі дії хтось повністю заблокував. Саме тоді й зліпили той податковий липовий «Акт...», якого направили у всі контролюючі інстанції, «забувши» надати копію заявникам, щоб вони даремно не хвилювались і не мали змоги цей фальсифікат оскаржити та застромити в задницю начальнику податкової інспекції Матвієнку.

Коли ошукані робітники довідались про чергову махінацію перевертнів у погонах і мантіях, то вирішили не припиняти боротьбу за свої права і будь що вивести махінаторів на чисту воду. 2 лютого 2013 року у смт Володарськ-Волинському лише за дві години роботи журналіста — розслідувача були виявлені нові кримінальні епізоди діяльності СБУшної родини, а також докази злочинного саботажу кримінального розслідування. Особливо вражає розмах експлуатації нелегалів, серед яких було чимало неповнолітніх дітей.

Поки керманичі корумпованого «слідства» підраховують отримані хабарі та по ночах жеруть під ковдрою дармову ковбасу з салом — продукцію Поліської м`ясомолочної компанії, скривджені робітники закінчують походеньки по циркових державних установах та проводять власне розслідування. Так що незабаром можна очікувати здійснення народного правосуддя — не сумнівайтесь, буде і вирок, буде  і його виконання.

Ну, а що ж залишається робити, коли перевертні плюють у душі?

І так вже всю Україну заплювали.

Аудіозапис засідання Апеляційного суду Житомирської області у справі \"Ірина Городецька проти перевертнів з СБУ\"

Фотографії

Написано рукою майора СБУ О. Педана

05.02.2013р. Володарськ — Волинська міжрайонна податкова інспекція незаконно відмовляється надати копію акта перевірки підприємства власниці цього підприємства:  Податкова приховує акт

Довідково,  лист від мешканців села Моренці, де раніше проживала родина Педан:

Стосовно Педанів.  Про Сашка Педана ніхто нічого поганого сказати не може, оскільки він після школи виїхав в Київ на навчання і напевно вже на службі «скурвився». А от про його маму — Тамару Григорівну її колишні співробітники нічого доброго сказати не змогли. Останнім часом перед виїздом в Київ, чи де вона там зараз, вона працювала в сільській раді головним бухгалтером. Дуже зухвало ставилася до працівників сільради, кожному розказувала, що йому слід робити, проте як кажуть люди, які з нею працювали, свою  бухгалтерію вела надзвичайно недбало і на зауваження районного керівництва всім погрожувала своїми зв'язками з СБУ, тому її не чіпали.

Проте уже наступнику Тамари Григорівни  довелося попоїздити в Звенигородку,  щоб відновити усю бухгалтерію за ті роки, що вона працювала  головним бухгалтером. Зараз в будинку Педанів у Моринцях проживає сім'я алкашів, як поговорюють люди, Педани в Києві якимось шахрайством заволоділи квартирою цих алкашів, а їх з якоюсь доплатою переселили сюди. Тепер сусіди нарікають, що Тамарка «удружила», поселила якихось п'янделиг які постійно сваряться п'ють і до яких постійно викликають помічника дільничного інспектора. Сусіди так не роблять. Це напевно все по Педанах, у Сашка дядько (брат батька)  якийсь генерал СБУ,  яка держава такі й СБУ- шники. А стосовно заводу з виробництва ковбаси, може воно й накраще для Вас, що тепер Ви не причетні до вбивства невинних живих істот (корів, свиней, коней) оскільки жодна жива істота не зможе здобути для себе щастя шляхом страждань інших істот. (східна мудрість). Цим світом керують тонкі закономірності, життя нас зводить з тими людьми, на яких ми заслуговуємо. Залежно від того яким видом діяльності займається людина такими категоріями вона і мислить, В цьому напрямку діяльності Вас завжди супроводжуватимуть ниці, безпринципні люди (партнери по бізнесу, робочі які виноситимуть ковбасу з цеху і т.д.+ круті повороти у власному житті.

Започаткуйте бізнес де не буде вбивства (рослинництво, молочна галузь, легка промисловість) знайдіть однодумців на форумах вегетаріанців і ви познайомитесь з принциповими людьми, які Вас не  "кинуть".

Є ще цікаві свідчення, але то вже потім.

Далі буде ...

Нет произволу власти Восстановим законность

06.02.2013р. Колишні нелегали повідомляють, що пан Гайдук (тесть СБУшника Педана) мандрує від хати до хати і вмовляє колишніх нелегальних працівників не давати свідчення. Наполегливі вмовляння підкріплюються пакою грошей. На журналіста знову чиниться шалений тиск: на фірму його сина (ПП «Лана», Житомир)) «наїхав» МНСник обласного управління з вимогою ... надати договір оренди приміщення. А коли його послали на х..., то він незаконно, обманним шляхом отримав копію договору у орендаря. Ця «шістка», делегована керівними дурниками в погонах, в законодавстві геть тупа — треба було йому ще й пику натовкти. На прощання пообіцяв незабаром організувати «планову» перевірку. І що вони з тим договором робити будуть? Смішно. У Коростені додому до колишнього працівника фірми завітав капітан міліції і вимагав службову документацію — його теж послали на х... Потім завітали ще двоє з прокуратури і пропонували гроші за журнал чергувань. Потім ще двоє... (в нас є запис, який незабаром буде використано в матеріалі про керівних відморозків з УМВС і прокуратури області). Смішно — пани чекісти з переляку казяться?  Господин неудавшийся чекист Чи хабарники менти з прокурорами? Схоже, що всі разом.

https://sbu.in.ua/novosti/akciya-protestu-proti-korupci%D1%97-v-sbu.html

https://ztportal.net/zhytomyrshchyna/item/359-zavtra

Київ. Акція протесту біля Головного управління СБУ

2020 рік Продовжується замітання слідів 

Добавить комментарий