Журналістські розслідування Віктора Котенка

Голова ОДА Сергій Рижук повідомив, хто фашисти в Житомирі

Під час проведення 15 травня антифашистського мітингу Партії регіонів в Житомирі голова обласної адміністрації Рижук назвав відомого в місті громадського діяча Віктора Радзюка фашистом.

Про це повідомив сам активіст під час прес-конференції Правозахисного центру «Свобода» 16 травня.

«Я запитав Сергія Миколайовича, де він бачив в Житомирі фашистів. На що він відповів, що я, ніби, і є тим фашистом. Про це чули заступники Рижука, які були поряд», — розповів Радзюк.

Обурений Віктор Борисович написав звернення до райвідділку міліції та прокуратури. Якщо силовики не відреагують, тоді Радзюк має намір позиватися до суду.

Для мешканців Житомирщини не є дивиною образливі вислови голови обласної організації Партії регіонів Сергія Рижука. Так, ще в кінці 2011 року, він обіцяв «порозвішувати на стовпах» депутатів міської ради, які вперто не хотіли голосувати за передачу частини Ботанічного саду під будівництво магазину. Згодом, в березні 2013 року, привселюдно на сесії обласної ради обізвав народного депутата О. Мирного стидомирником. А 9 квітня, під час мітингу протесту проти видобутку титану на Житомирщині, обіцяв «дати в рило» одному з протестувальників.

Та й під час виступу на антифашистському мітингу Сергій Рижук весь час комусь погрожував: то невідомому «пупові землі», то проявам екстремізму та націоналізму, яких, за його ж словами, немає, то обіцяв допомогу «євреям, білорусам, армянам, азербайджанцям, полякам», розділивши жителів Житомирщини за національностями.

Лише українці не почули в цей день про свій захист, захист своєї мови, свого благополуччя. А одного з них – Віктора Радзюка – відверто було названо фашистом.

Юрко Градовський, спеціально для ПЦ «Свобода»

Фото з сайтів «Журнал Житомира» та «Рупор Житомира»


Добавить комментарий