Журналістські розслідування Віктора Котенка

Перевертні в погонах дуркують. Відео, фото

Після оприлюднення, у тому числі телеканалом Інтер, інформації про міліційну наркоторгівлю, катування, здирництво у Черняхівському райвідділі УМВС  України в Житомирській області на захист районних перевертнів у погонах стали їх шефи — обласні перевертні у погонах. Замість того, щоб порушити кримінальну справу і провести розслідування, міліціонери спочатку «пискнули» на тележурналістів Інтеру через  подільників з прокуратури Житомирської області:

Читайте: НАРКОТИЗАЦІЯ КРАЇНИ

Потім керівна банда організовувала ненодноразові напади на підприємницьку діяльність журналіста. Потім обласне міліційне керівництво разом з прокурорами вчинило злочин: після оприлюднення матеріалу в ОФІЦІЙНОМУ ЗМІ — телеканалом Інтер, замість того, щоб, як того вимагає закон, порушити проти фігурантів кримінальну справу, через пів — року перевертні у погонах прикрили дупи своїх районних подільників «Висновком...» своєї внутрішньої службової перевірки — понаписували одне одному рапорти типу: «Ти крав? Ні. Наркотики продавав? Ні. І я ні».

Потім, мабуть з переляку загубивши останні клепки в голові, сфабрикували цивільні позови проти журналіста, не розуміючи того, що в судових розглядах їхні менто-прокурорські подвиги будуть знову широко оприлюднюватись. А ще погрожували  свідкам і  зграями нападали на журналіста. Потім проігнорували депутатські запити Лесі Оробець. Потім, коли депутатська скарга пішла до Генеральної прокуратури України, обласне УМВС сфальшувало заднім числом відписки про (фіктивну) перевірку. (див. фото) Ви колись чули, щоб наркоторгівлю через роки після вчинення злочину перевіряло не управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків, а якась, вибачайте на слові, всрана ВВБ-ь? Або випадки катування в міліції, які через рік раптово «перевіряє» та сама ВВБ-ь ? Такого цирку нема ніде у світі, крім Житомирської області!

А смикають за всі ці ниточки керівники обласного рівня, прізвища яких нам добре відомі. Це ті діячі, які майже вічність сидять у своїх прибуткових керівних кріслах — генерали змінюються, а заступники продовжують злодійствувати. Саме тому по всій  Житомирській області міліціонери безкарно катують людей, рейдери безкарно грабують підприємців і простих селян, судді безкарно беруть хабарі, процвітають наркоторгівля, крадіжки, шахрайства ...

Схема кришування злочинів обласним керівництвом залишається без змін: в порушення законодавства сторонніми не профільними службами і особами, складаються папери так званих «службових перевірок», на підставі яких корумпований подільник — прокурор за попередньою змовою радісно «не вбачає» складу злочину в діях міліціонерів. Лише одна відмінність:  цього разу «пахан» доручив підписати липу вже подільнику з ВВБ УМВС, а не першому заступнику, як минулого разу.  Так що ці відписки — лише маленькі показові ланцюжки злочинної діяльності керівників правоохоронних органів.

Перевертні зробили вигляд, що до своїх відписок випадково «забули» додати матеріали перевірок і постанов прокуратури. Дивина: схоже на те, що в міліції і прокуратурі служать і керують люди з менталітетом невиправних досвідчених шахраїв !

Банда поспіхом, навіть заднім числом, намагається ввести всіх в оману і фабрикує відписки Генпрокурору, міністру МВС,  народному депутату України Л. Ю. Оробець,  маючи їх за повних невігласів.

П... з прокуратури — у 20 м. від РВ міліції, п... з міліції — у РВ. Напад пов`язаний з журналістським розслідуванням міліційного наркотрафіку. Нагадую: весь обласний відділ по боротьбі з незаконним обігом наркотиків на чолі з начальником Дзюбенком вже сидить за гратами. На волі залишається керівництво УМВС Житомирської області і прокурори, без кришування яких наркотрафік не міг би існувати

А це так смішно копають під бізнес:

Перевертні з прокуратури Житомирської області плювати хотіли на новий КПК України!

Станом на 10.12.2012 року журналіста, який звернувся з заявою про злочин ще 27.11.2012 р., навіть не опитали — як і всіх інших свідків. Натомість спільно з подільниками звично фабрикують якусь чергову брехню і звично намагаються щось накопати на журналіста ... Кажуть, що своїми  дружніми «службовими перевірками» менти вже повністю замінили кримінальне судочинство! Вбивство ? Службова перевірка... Катування ? Службова перевірка ... Хабарництво ? Службова перевірка...  А прокурор кожного разу отримує свою долю... Вони проктологами в органах працюють — перевіряють одне одного, бідолахи.

Ні, за цієї влади бандити не потраплять за грати.

Але ми ще трохи почекаємо...

P.S.

Подивіться тут, як  " ...прокуратура зговорилася із Будзінським..." на 01 хв. 36 сек. КОРУПЦІОНЕРИ З МІЛІЦІЇ І ПРОКУРАТУРИ \"ПРАЦЮЮТЬ\" РАЗОМ

Передісторія: https://sbu.in.ua/zhur_ras/shvonder-eto-kakoj-to-pozorm-bulgakov-sobache-serdce.html

https://sbu.in.ua/zhur_ras/v-ukraine-arestovany-predstaviteli-mezhdunarodnoj-amnistii.html

Добавить комментарий