Журналістські розслідування Віктора Котенка

ЗНИЩЕННЯ

2008-10-15 19:10:21

Голокост у перекладі з грецької означає знищення. За всі голодомори в Україні від голоду та на засланнях загинуло понад 16,5 мільйонів людей. Лише у період 32-33- х років через репресії, розкуркулення і голод Україна втратила більше 13,5 мільйонів населення.

За неповними даними, на Житомирщині у 1918—1980 роках було поз­бавлено волі за політичними статтями 41,874 осіб, репресовано 85 тисяч, розстріляно 19,900 чоловік. Жертвами репресій стали понад 600 священнослужителів різних конфесій, залишилась тільки «аген­турна церква». Понад 25,5 тисяч громадян Житомирщини постражда­ли у роки «великого терору» (1937—1938 р.р.). Досі не реабілітовані ти­сячі жителів області: 359 розстріляних героїв Базару, брати Со­коловські та інші.13 жовтня 2008 року у приміщенні обласної наукової бібліотеки Житомирською регіональною організацією «Народний Со­юз «Наша Україна» проведено урочисте відкриття експозиції «Забут­тю не підлягає».

Дивно, але захід — чи то клон, чи то плагіат київської експозиції То­вариства «Меморіал» 2001 року виготовлення ( за правління Кучми).

Помиляється той, хто вважає, що знищення українського народу при­пинилося. Воно продовжується, тільки за інших, більш витончених, удосконалених схем, хоча й супроводжується гаслами осудження по­передніх інквізиторів. Люди гнобляться, грабуються потворною ієзуїтською модифікованою СИСТЕМОЮ: мафіозними владними, адміністративними, судовими, силовими структурами, цвинтарною медициною тощо. Тільки за офіційними даними, на Житомирщині за останній період вимерли громадяни в кількості, яка дорівнює на­селенню міста Бердичіва! А за перші пів- року вже навік «щезло» більше, ніж 600 осіб. А скільки українців гнуть спину на іноземних ха­зяїв! А скільки українських жінок та дівчат «працюють» у борделях! Ще трохи, та й не буде кому, окрім «шісток», брати участь у пом­пезних ювілейних заходах влади з поминанням жертв репресій та гнівним засудженням душогубів- попередників.

З осудженням голокосту українського народу виступив голова Жи­томирської обласної «Спілки політв’язнів і репресованих» Іван Се­менович Бойцан. Зауважу, що матеріали виставки свідчать про те, що знищувались громадяни з різних регіонів України (у тому числі російськомовних) і Радянського Союзу, та різних національностей, без винятку.
З промовою виступив також представник Комуністичної партії Ук­раїни, який трохи інакше констатував факти: репресії та голодомори мали місце по всій території бувшого Радянського Союзу. А голод був наслідком невро­жаїв. Висловлювання такої точки зору ледь не призвело до бійки.

Новий Заповіт
Євангелія від Матвія
29 Горе вам, книжники і фарисеї, лицеміри, що будуєте гробниці про­рокам і прикрашуєте пам’ятники праведників,
30 І говорите: «якби ми були у дні отців наших, то не були б спільни­ками їхніми у пролитті крові пророків»;
31 Таким чином ви самі проти себе свідчите, що ви сини тих, котрі побили пророків;
32 Доповнюйте ж міру отців ваших.
33 Змії, породження змієві! як втечете ви від осудження у вогонь вічний?

Євангелія від Луки
47 Горе вам, що будуєте гробниці пророкам, яких побили отці ваші;
48 Цим ви свідчите про справи отців ваших і погоджуєтесь з ни­ми; тому що вони побили пророків, а ви будуєте їм гробниці.

Врешті- решт, сьогоднішнє знищення українського народу (у тому числі самими українцями) — це наслідок та продовження попереднь­ого, чи початок нового голокосту? Чи щось більш вагоме, глибинне, що супроводжує людство від початку? Те, що відбувається протягом тисячоліть?

Віктор Котенко

Добавить комментарий