Журналістські розслідування Віктора Котенка

На журналіста напали фігуранти викривальних публікацій

тел. для довідок 093 049 5209 Віктор Котенко

Напади — це відповідь міліційно — прокурорської мафії на депутатські звернення Лесі Оробець

Я, Віктор Котенко, журналіст – правозахисник, засновник і головний редактор Житомирської газети «Свобода» провів серію журналістських розслідувань щодо участі  міліціонерів в торгівлі наркотиками, катуванні людей, зв`язках з організованою злочинністю. Матеріали оприлюднювались на веб-сайті «Правозахисний центр Свобода»   (нині sbu.in.ua) : https://sbu.in.ua/zhur_ras/narkomafiya.html ; https://sbu.in.ua/zhur_ras/vidkrite-zvernennya-do-xapug-milicioneriv.html ; https://sbu.in.ua/nash-arxiv/avtorskie-stati/zhitomir-musora-otkupayutsya-ot-zhertvy.html ;

https://sbu.in.ua/zhur_ras/pytki-v-milicii-i-reshalovo.html ) та інш.

До Місцевого Житомирського районного суду з позовами до журналіста про захист честі, гідності і репутації, тобто «честі мундиру», звернулись начальник Черняхівського райвідділу міліції Скідан та перший заступник начальника УМВС України в Житомирській області Будзинський. Документальними матеріалами журналістських розслідувань встановлено корупційний зв`язок між цими залежними між собою особами.

Я готовий захищатися в суді та маю докази всього, про що оприлюднював інформацію, а свідки бажають надати свідчення.

Але фігурантами моїх публікацій чиниться страшний тиск на свідків та на родинний бізнес. Підлеглі першого заступника начальника УМВС України в Житомирській області, деякі працівники прокуратури та безпосередні «герої» (родичі міліціянтів з Черняхова) викривальних публікацій і відеоматеріалів чисельною групою 22.11.2012 р. о 15 год.30 хв. без попередження намагались силоміць вдертися до мого помешкання за адресою Житомирський район, смт. Новогуйвинське, вул. 9 П`ятирічки, 11 кв.41, де зареєстрована Житомирська газета «Свобода» та бізнес моєї родини. Пізніше, приперті до стінки, нападники відбріхувались, що нібито діяли за вказівкою прокуратури Житомирської області на виконання доручення Генерального прокурора України Пшонки. Це вже не перші погрози і не перша спроба мене невмотивовано «перевірити». Як видно з документів, розправами завжди керують одні й ті ж самі очільники правоохоронних органів.

Здійснюється тиск на свідків – це погрози «закатати їх в бетон» і різноманітні провокації.

Наразі існує серйозна небезпека та загроза життю свідків і журналіста.

Про напад зловмисників було повідомлено до міліції по телефону 102

О 16год.30хв. прибув наряд міліції, мама журналіста, яка була сама у квартирі під час нападу, надала пояснення. Нападники зникли. Надав пояснення по телефону і я, Віктор Котенко:

Повторний напад здійснено після того, як «перевіряльники» зазнали поразки в першому «наїзді» https://sbu.in.ua/nash-arxiv/avtorskie-stati/menty-alkashi.html От тоді й зірвало дах у корумпованих «диригентів» з обласного управління, за наказом яких підлеглі «шістки» полізли напролом, без попередження

Напади — це відповідь влади на депутатські звернення Лесі Оробець? Звернення качати тут:

Депутатський запит міністру Захарченку

Прокурор! Наркоторгівля в міліції Житомирської області!

НАПАДИ ВЖЕ ТРАПЛЯЛИСЬ І РАНІШЕ:

Довідково про те, звідкіля ще ноги ростуть:

https://sbu.in.ua/zhur_ras/napad-radioelektronikiv-na-zhurnalista.html

https://sbu.in.ua/zhur_ras/likvidaciya-zhurnalista-obnovleno.html

https://sbu.in.ua/zhur_ras/proshu-politicheskogo-ubezhishha.html

Передісторія: https://sbu.in.ua/zhur_ras/shvonder-eto-kakoj-to-pozorm-bulgakov-sobache-serdce.html

https://sbu.in.ua/zhur_ras/v-ukraine-arestovany-predstaviteli-mezhdunarodnoj-amnistii.html

27.11.2012 р. прокуратура з міліцією риють, аж носи пообдирали, слідкують за персоналом, опитують працівників, пару хвилин тому знову ломилися до хати, мама не відкрила, подію пропустив через 102

РЕЗОНАНС:

https://gazeta.ua/articles/np/_na-zhurnalista-yakij-vikrivav-zlochini-miliciji-tisnut-i-pogrozhuyut-zakatati-u-/469645

https://www.1.zt.ua/themes/misto/zhitomirskomu-zhurnalistu-pogrozhuyut-zakatayuti-u-beton.html

28.11.2012 р. На сьогодні достеменно відомо, що всі нападники були у міліцейській формі, серед них — безпосередні фігуранти викривальних матеріалів, співробітники УМВС України в Житомирській області та інші, що напади організовані наступними керівниками:...... в інтересах справи прізвища повідомим дещо пізніше.

Запрошуємо всіх охочих на грандіозне шоу (за позовом полковника міліції Будзинського до журналіста), яке відбудеться у Місцевому Житомирському районному суді 5.12.2012 р. о 14 год.30 хв., суддя Грубіян (журналіст і про нього оприлюднював критичний матеріал). Незважаючи на те, що засідання лише попереднє, всім бажаючим буде озвучена цікава інформація. 13.12.12р. у тому ж суді буде слухатися справа за позовом начальника Черняхівського райвідділу міліції Скидана. Такий само позов, тільки вже від громадянина Скидана, намагались запхнути з Черняхівського районного суду (суддя Васильчук дав собі самовідвід) до того ж Грубіяна у Місцевий суд Житомирського району, звідкіля справу завернули на ... туди ж само, у Черняхів, а там всі судді у відпустках, будемо сподіватись, що не назавжди. Ходять чутки, що перевіркою «подвигів» черняхівських міліціонерів займається тамтешня прокуратура — та сама, про діячів якої журналіст теж оприлюднював дуже неприємні матеріали.

Куди не плюнь — скрізь фігуранти викривальних журналістських розслідувань Віктора Котенка. А чи не простіше витурити всіх тих фігурантів з хлібних посад, ніж надавати їм можливість «перевіряти» одне одного?

Розвиток подій станом на 10.12.2012 р.: ПЕРЕВЕРТНІ В ПОГОНАХ ДУРКУЮТЬ. Відео, фото

https://www.zhytomyr.svoboda.org.ua/diyalnist/anonsy/034905/ — представники ВО Свобода знищили цей матеріал у своєму виданні

27.11.2012 р. Журналіст письмово звернувся до прокуратури Житомирської області. Цікаво, що заяву зареєстрували майбутньою датою  - 28 листопада (13.12.12. — журналіста так ніхто і не опитав)

29.11.2012 р. Ні з міліції, ні з прокуратури ніякої реакції не спостерігається

Це може свідчити лише про те, що на Житомирщині діє організоване злочинне угрупування у складі і під керівництвом керівників УМВС України в Житомирської  області та прокурорів. Мабуть, не обійшлося й без кураторів з сбу ( https://sbu.in.ua/nash-arxiv/avtorskie-stati/shaxra%D1%97.html )

P.S. Особливо красномовна інформація, яку дописувачі залишають у коментарях під цим матеріалом на сайті Житомир. інфо ( https://reporter.zhitomir.info/?&task=detail&news=1796 ), наприклад:

(27.12.2012 р. інтернет — видання Житомир.інфо прибрало із своїх сторінок викривальні матеріали)

pravo@gmail.com 27 Ноября, 2012 06:59Ми навели довідки і з`ясувались цікаві речі: в нападі на оселю журналіста за наказом керівництва приймав особисту участь міліціонер з управління громадської безпеки обласного УМВС Буката — безпосередній фігурант журналістських розслідувань та відеороликів щодо злочинів у Черняхівському райвідділі міліції, дружина якого підполковник Інна Буката служить у тому ж Черняхівському РВ, їй обласне начальство доручило свого часу дати інтерв`ю телеканалу Інтер у репортажі щодо ментів — наркоторговців та інших злочинів. У поле зору потрапили також керівні міліціонери з УМВС Житомирської області Ткачук (Ткач?) — родич подружжя Букати, опікується приватною охоронною діяльністю; Костик ВВ — відповідає за боротьбу з наркотиками; Марчевський В.І — йому підпорядковані майже всі підрозділи, у т.ч управління громадської безпеки. (кажуть, що незаконне прослуховування телефонів журналіста — його з Зайцем з УБОЗу робота), ще Шморгун П. при справах. З прокуратури попередньо вилазять прізвища панів Чумаченка, ... — теж героїв публікацій журналіста. В банді, яка звила кубло в обласній міліції, полковник Будзинський ще вважається самим порядним, але до цієї пори невідомо, чому він вийшов за межі своїх службових обов`язків і поліз прикривати ментів — торговців наркотиками та цькувати журналіста. Ах да, вкотре рятував свого подільника начальника Черняхівського райвідділу міліції Скидана...

pravo@gmail.com 25 Ноября, 2012 11:15Боже, яке ж воно тупе і безграмотне, те прокурворське чудо з мвс! Котенко, як тільки отримаєте від них бодай якусь бумаженцію, дайте знати — порвем на шматки та ще й притягнем до відповідальності
LEV 24 Ноября, 2012 10:2695... — . — . —

mvsss@zhopa.ru , в органах с такими умственными способностями и своеобразной фантазией, как ПроМастурбатор, работают практически все. Похоже, их туда отбирают по особым критериям.

mvsss@zhopa.ru 24 Ноября, 2012 188. — . — . —

Навів довідки, виявились цікаві речі: колись ліцензію забирав заст. нач УМВС Марчевський за публікацію про нього, він цього й не приховував, десь відео є, пошукаю. Держкомпідприємництво анулювання відмінило як незаконне. Це ж саме кодло в УМВС сидить й досі, кубло звили хабарники Шморгун, Будзинський, Марчевский...Там ще колись алкаш Миколаєнко був з внутр.безпеки, потім Омельченко, Чернуха(нині арб.керуючий злодюга) Естафету прийняв свій в задницю Будз-й. А ВБ теж корумпована вщент. І що погано — бухають всі із сбушниками разом. Хто конкретно з цього кодла вже не вперше дає команду займатися журналістом, теж невдовзі з`ясується. О, ще знайшов — клює https://sbu.in.ua/zhur_ras/napad-radioelektronikiv-na-zhurnalista.html ; https://sbu.in.ua/zhur_ras/vory-prokurory-vory-nalogoviki-3.html О, да тут непочатый край работы! Посмотрите сюда: https://sbu.in.ua/karta-sajta

Ещё нашёл как прокуратура отмывает деньги через охранные структуры. информация вылезает из «Прокурорского мастурбатора» . Оказывается, ПРОКУРАТУРА ПЛАТИТ ЧАСТНЫМ ОХРАННЫМ СТРУКТУРАМ ДЕНЬГИ https://sbu.in.ua/nash-arxiv/avtorskie-stati/prokurorskij-masturbator.html и немалые деньги. А теневые хозяева этих структур — всё тот же кодляк Эй, Prokurator ! Проверь сам себя, миллионер. А впереди сюрпризов — не меряно... Теперь понятно, кто и почему пристебался к журналисту!

Ну, с охраной понятно. А кто и почему без предупреждения ломился в квартиру журналиста, в редакцию? «102» должна была передать информацию о нападении в райотдел милиции Житомирского района, по идее, будут проверять... те, про кого он писал. А вообще — то все движения по ментам блокируются сверху, уже есть фактура.

LEV 24 Ноября, 2012 10:2695... — . — . —

mvsss@zhopa.ru , в органах с такими умственными способностями и своеобразной фантазией, как ПроМастурбатор, работают практически все. Похоже, их туда отбирают по особым критериям.

LEV 24 Ноября, 2012 10:1495... — . — . —

Пусть эта вся ментовская мафия вначале попробует объяснить все свои преступные действия, которые были раскрыты и обнародованы журналистскими раследованиями Котенка — там вопросы посерьезней, чем не тот адрес фирмы — там наркоторговля, избиения, мошенничества, грабежи, похощения людей и т.д., словом, весь КК Украины. И то,что сейчас милиция с прокуратурой пытаются додолбаться до журналиста по любому мельчайшему поводу и без повода, только подтверждает истинную правдивость его материалов, разоблачающих преступления лиц в погонах. Все порядочные люди поддерживают Виктора Котенко!!!Он настоящий правозащитник, всем понятно,что для МВДшной мафии журналист стал «костью в горле», которую им не проглотить!

mvsss@zhopa.ru 24 Ноября, 2012 10:0846... — . — . —

а ти б у самого Котенка запитав. От я запитав і знаю тепер, що він там все життя з матір`ю мешкає і сином, що за цією адресою працюють редакція газети Свобода і веб — сайту Правозахисний центр Свобода та охоронного підприємства — це не заборонено законодавством, все офіційно, звичайні офіційні перевірки вже були. Що ні про яку «перевірку» 22-го ніхто нікого не попереджав, а нападники скористалися тим моментом, коли хлопці знаходились за межами селища і якщо з`ясується, що ламали двері люди з якихось там органів, то будуть відповідні наслідки. Що всі та й свіжі викривальні публікації Котенка — якраз про керівництво тих органів. Так що в тебе буйна фантазія плюс незнання законодавства. І як ти за такого розумового стану можеш виконувати завдання хазяїв в погонах? Вся інформація на поверхні. Це ж не перший напад, організований бандитами у погонах, все документується. Було дуже цікаво поспілкуватися з одним із них. На курси якісь з законодавства запишись, чи що

Prokurator 24 Ноября, 2012 08:5295... — . — . —

Ну ви хоч речі своїми іменами називайте)за даною адресою значиться офіційна юридична адреса «охоронних фірм» зареєстрованих на котенка.тому цілком природньо що всі перевірки приходять саме на цю адресу)))що ж тут незрозумілого.видно дійсно фірмі «лєвуваті» от і приходиться котенку хоч якось відбиватися))) нехай зніме офіс,як всі цивілізовані люди,і перевірки будуть приходити тільки на офіс.а зареєструвати фірму в себе на квартирі і навмисно поселити там свою матір-от верх цинізму)на жодне з поставлених мною питань ви так і не відповіли,натомість намагаєтесь перевести розмови на інші теми.думаю це всім тут зрозуміло

mvsss@zhopa.ru 24 Ноября, 2012 04:40188. — . — . —

Ну, с охраной понятно. А кто и почему без предупреждения ломился в квартиру журналиста, в редакцию? «102» должна была передать информацию о нападении в райотдел милиции Житомирского района, по идее, будут проверять... те, про кого он писал. А вообще — то все движения по ментам мблокируются сверху, уже есть фактура.

mvsss@zhopa.ru 24 Ноября, 2012 03:46188. — . — . —

Ещё нашёл как прокуратура отмывает деньги через охранные структуры. информация вылезает из «Прокурорского мастурбатора» . Оказывается, ПРОКУРАТУРА ПЛАТИТ ЧАСТНЫМ ОХРАННЫМ СТРУКТУРАМ ДЕНЬГИ https://sbu.in.ua/nash-arxiv/avtorskie-stati/prokurorskij-masturbator.html и немалые деньги. А теневые хозяева этих структур — всё тот же кодляк Эй, Prokurator ! Проверь сам себя, миллионер. А впереди сюрпризов — не меряно... Теперь понятно, кто и почему пристебался к журналисту

Такий громадський резонанс...

Добавить комментарий