Журналістські розслідування Віктора Котенка

Мітинг чи комбінація?

2008-09-17 12:50:28     Віктор Котенко

1

16 вересня 2008 року у місті Житомирі біля мерії відбувся нечисельний (до 100 чо­ловік), але галасливий мітинг протестувальників, які висловлювали обурення підви­щенням комунальних тарифів. Дещо дивним здавався симбіоз учасників- разом про­тестували представники націоналістичного Всеукраїнського об’єднання «Сво­бода» та комуністи. Мітинг щільно охоронявся (від кого?) нарядами міліції та спецс­лужбістами у цивільному.

Підійшов ближче. Тю-ю-у-у, знайомі майже всі обличчя- повно масовки, ка-де-бе-шної ще агентури пенсійного віку, яка старанно зображувала «возмущённый на­род». Раніше вони вже грали такі ролі в деяких інших заходах, від інших партій та рухів.

Вирішив роздати людям примірники житомирської газети «Свобода» (газета не має жодного відношення до вказанного об’єднання), аж раптом за командою «ди­ригентів» заходу налетів молодик у гарній українській вишиванці та намагався по­тягнути мене в сторону- «Це ми організували мітинг, а не ви, геть!».

Це було мовлено мені, який народився українцем, бореться за свободу українців, діди якого кров проливали за українців та загинули за мою, українську землю.

Відомо, що найкращий спосіб знищити будь-яку справу- це її очолити. Саме так знищували ОУН- УПА, підсилаючи в організацію агентів. Саме так знищували ук­раїнський визвольний рух, створюючи псевдо- націоналістичні організації, які потім фізично ліквідовували своїх членів.

Саме так владою за допомогою спецслужб створено більшість сучасних партій, рухів та об’єднань, у тому числі так званих «всеукраїнських». І які б з них не очо­лювали владне «корито», але ярмом на шиї українського народу залишається та ж мафія, члени розгалуженої банди.

Дехто дуже хоче удавати з себе щирих українців, та, спекулюючи на негараздах, дорватися до владного «корита», під виглядом «щирих українців», народних  представників.

Та ми, кревні українці, з такими «представниками» не те що за стіл не сядемо. Гид­ко навіть одним повітрям дихати з самозванцями, спекулюючими на народній біді.

Нещодавно я особисто отримав, на мій погляд, цілком достовірну інформацію про те, що націоналістичне українське об’єднання фінансується …росіянами! Росій­ською спецслужбою на паях з «нашою»!

Гарна комбінація, товариші москалі- КДБ-істи.!

16.09.2008 р.

P.S.

В Україні здавна існує категорія людей- пристосуванців, які за різної влади були або найактивнішими енкаведистами , або фашистськими поліцаями, або комуністами. Настав час «вишиванок»?

Ми не будемо робити інформаційний запит в Житомирську СБУ щодо щільних зв’язків з цією організацією та російськими спецслужбами місцевих керівників так званого «всеукраїнського» об’єднання.

Протестувальників у сесійну залу не пустили. У проведенні сесії міської ради зроб­лено перерву…

Віктор Котенко

Добавить комментарий