Журналістські розслідування Віктора Котенка

«Серденько» накинулось на підприємця. Відео

Минуло зовсім небагато часу з тієї пори, коли поразкою скінчились мітинги дрібних підприємців, котрим губернатор Житомирщини обіцяв допомогу, а потім послав їх «на хер». Та конфлікт між владою і торговцями Житнього ринку досі не вичерпано, а базарні війни набувають дедалі потворніших рис. Дійшло до того, що вже підприємці кидаються один на одного у боротьбі за клапоть землі.

12 червня 2012 року відбулася локальна сутичка між власницею магазину весільного вбрання «Серденько» і жінкою – вуличною продавчинею капців. Начальник муніципальної міліції дозволив продавчині торгувати капцями неподалік від магазину урочистого здавання наречених в експлуатацію.

Здається, що епідемія сказу, яка вразила владу, перекинулась і на підприємців — з «Серденька» вистрибнула жінка в чорних окулярах та потовкла капці разом з продавчинею. Добре, що не встигла нікого покусати. На виклик постраждалої з'явилась міліція на чолі з лейтенантом, який назвався єдиним дільничим інспектором всього Корольовського району Житомира. Нерухомо перебуваючи у другій балетній позиції, міліціонер опитав дієвих осіб і забрався у відділок писати відписку.

Подейкують, що підприємців вразив вірус, який викликає у всіх одну й ту ж галюцінацію: на Житньому ринку, на розі вулиць Гоголівської і Хлібної, бомж у пошарпаному одязі, сидячі на бруківці, виконує на баяні «Аргентинське танго» — то колишній губернатор заробляє на життя, а поруч з ним колишній мер Житомира торгує білими капцями...

Віктор Котенко

Добавить комментарий