Журналістські розслідування Віктора Котенка

Подвиги судді Колупаєва. Аудіозапис

Так суддя Колупаєв почав розгляд справи за позовом керівної свободівки проти журналіста про захист честі і спростування нібито неправдивої інформації, викладеної в матеріалі Проти керівної свободівки відкрито кримінальне провадження (Довідково: https://sbu.in.ua/s=%D0%BC%D1%83%D0%B4%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%BA )

15.04.2014 р. Відбулось чергове судове засідання: до справи вже долучені рішення судів, котрі недвозначно підтверджують оприлюднені журналістом матеріали щодо захоплення «свободівкою» чужого житла, є інші цікаві документи, у тому числі про те, що проти Надії Мудренок досі відкрите кримінальне провадження тощо.

Суддя Колупаєв вкотре ніяк не може з`ясувати, хто є власником інтернет — видання «Мій Житомир», яке підіграло пані Мудренок в її запеклій боротьбі з журналістом. До речі, нами встановлено, що фактичним власником видання є такий собі член ПР, втікач, екс —  "смотрящій" Януковича, екс — заступник екс — голови Житомирської обласної ради Никитюк Олександр Андрійович. В колі шахраїв «засвітились» також голова Новогуйвинської селищної ради Валерій Гарбуз, суддя Сахіба Баренко та інші. Викривальні матеріали незабаром будуть оприлюднені (ще не закінчено останню судову почерко-знавчу експертизу), а поки що я розповім про кумедний випадок, який трапився з суддею Колупаєвим. Наш «випадковий» свідок «випадково» почув під дверима зали засідань діалог судді з адвокатом, котрому суддя доповідав, що заради інтересів позивачки буде відкладати розгляд цієї справи на тривалий термін, тому що сподівається дочекатися ... ЗМІНИ ВЛАДИ !!! Користуючись нагодою, хочу запевнити цього пана, що замість повернення бандитської влади та окупації України він дочекається власної люстрації.

Розгляд справи суддя Колупаєв відклав на 27 травня 2014 р.

 Довідкова інформація:

Фальшивий прокурор, суддя — онаніст «...суддя Колупаєв, обізвавши діяльність і підприємницькою, і господарською, тихо, сам з собою, лівою, а може і правою рукою постановив сам у собі і до себе...»

Бандиты Житомирщины, захват жилья. Видео «... В результате судья Колупаев своим решением послал подальше, аж к кузькиной матери, и правосудие, и Валентина Котвицкого с его квадратными мраморными метрами...»

Наркомафія. Відео ...\" Днями було вчинено чергову провокацію – отримавши у Колупаєва, житомирського судді з сумнівною репутацією, дозвіл на обшук, бригада черняхівських міліціянтів увірвалась до квартири, в яку нещодавно повернулась від сестри Фомічова і де раніше був наркопритон\"

захватчики нашли подход к следователю СУ УМВД Украины в Житомирской обл. старшему лейтенанту милиции О.В. Ковальчуку и судье Королёвского районного суда г. Житомира В.В. Колупаеву, которые состряпали «нужное» постановление, остановившее деятельность Коростенского щебзавода.

...Коляда повідомив, що крім Шелепи до рейдерського захоплення ЗАТ «Житомирські ласощі» також причетні судді: Колупаєв...

История воинов духа

................................................................................................................................................................................

Добавить комментарий