Журналістські розслідування Віктора Котенка

Збезчещення офіцерів Житомирщини

2008-07-08 21:46:26 Віктор Котенко

В попередньому номері житомирської газети «Свобода» розповідалось про намагання зацікавле­них осіб — перевертнів у погонах) шляхом рейдерської атаки з ви­користанням держвиконавчої служби уп­равління юстиції під керівництвом Омельченко, Шундрика та податкової служби заволодіти коштами, приміщен­ням  редакції та особистим майном редактора Віктора Котенка за доволі простою корупційною схе­мою — сфальсифікувавши нібито «борг з аліментів» приватної особи (рішення суду, яке б підтверджувало заборгованність і виправдовувало законність дій виконавчої служби, не існувало у природі, так звані «аліменти» у підробленій податковій довідці було намальовано на податки з обороту, заробітну платню всього персоналу і обігові кошти декількох підприємств, які очолював Віктор Котенко), арештували приміщення (приватну квартиру) редакції газети «Свобода» з метою перешкоджання діяльності, захоплення та подаль­шого перепродажу. Банда, до складу якої входять працівники СБУ, міліції, прокуратури, судів, держвиконавчої служби тощо, «працює» на Житомирщині давно і абсолютно безкарно. Наступна інформація щодо оборудок з Будинком офіцерів — лише маленький епізод...

Рейдерство охоплює вже практично всі сфери життєдіяльності гро­мадян та функціонування підприємств, організацій. Намагаються захопи­ти як особисте майно громадян так і майнові комплекси підприємств, у т.ч. оборонного відомства. Причому, використовуються найрізно­манітніші корупційні схеми з залученням у злочинну діяльність органів влади. Розскажемо про одну з таких схем.

Широко відоме поняття офіцерської честі. Вираз «маю честь» — не все рівно, що «здрасьтє» у цивільних.

Так от, офіцери Збройних Сил України на Житомирщині, як діючі, так і у відставці, про цей вираз можуть забути, принаймні на деякий час, а можливо й назавжди.

Будинок офіцерів – будинок не офіцерів

1135
У м. Житомирі за адресою вул. Пушкінська, 27 знаходиться всім відо­мий Будинок офіцерів, а у с.м.т. Гуйва Житомирського району на те­риторії військового містечка № 81 – майновий комплекс; у м. Житомирі по вул. Саєнка, 54-А —   також майновий комплекс.

16 березня 2006 р. між Міністерством Оборони України, від імені якого діяв директор філії Центрального спеціалізованого будівельного уп­равління «Укроборонбуд» та аудиторською фірмою «Енерго -Аудит — Плюс» були укладені інвестиційні договори №№ 16/03 — 05140, — 06150, — 07160 про спільну діяльність шляхом будівництва (реконструкції) об’єктів житлово — цивільного призначення. В той же день між ними та­кож були укладені договори №№ 16/03, — 07260, — 06250, — 05240 про компенсацію пайової участі, в зв’язку з чим до аудиторської фірми перейшли права власності на вказані об’єкти нерухомості! Оце так мотивація захоплення майна у «остапів бендерів» з міністерства обо­рони ! Тобто, ми вам договір про співучасть — ви нам Будинок офіцерів та майно військових містечок. Куди там Остапу Бендеру з його підстав­ною фірмою «Рога и копыта»!

А щоб сумнівна оборудка мала хоч якийсь вигляд пристойності і закон­ності, учасники дійства заручились Постановою Корольвського район­ного суду м. Житомира за № 2 — 4233/07 від 3 грудня 2007 р.

Головуючий суддя Поліщук М.Г., розглянувши у судовому засіданні в м. Житомирі справу за адмін. позовом ТОВ «Енерго –Аудит — Плюс» до комунального підприємства «Житомирське обласне міжміське бюро технічної інвентарізації» Житомирської обласної ради про визнання пра­ва власності та зобов’язання вчинити реєстраційні дії

постановив:

визнати за аудиторською фірмою право власності на не­рухоме майно у військовому містечку № 81 с.м.т. Гуйва; на будинок офіцерів площею 3897 кв. м. у військовому містечку № 4 по вул. Пушкінській 27 в м. Житомирі; на нерухоме майно, яке складається із їдальні площею 282,2 кв.м., свинарника площею 92,9 кв.м., овочесхо­вища площею 80,50 кв.м., та овочесховища площею 34,3 кв.м. по вул. Саєнка,54 -А в м. Житомирі, зобов’язав «Інвентар бюро» зареєструвати за аудиторською фірмою право власності на вказане майно.

Перед тим, щоб «комар носа не підточив», заручилися рішенням того ж Корольовського районного суду м. Житомира від 6.11.2007 р. (справа № 2 – 3733/07), яким було «встановлено», що так званий «викуп пай­ової участі» здійснено за «пристойною ціною», а саме- величезний Будинок офіцерів продали за ціною дво-кімнатної квартири!

Цікава деталь: згідно з Витягом з Постанови суду «… дані обставини не оспорюються і відповідачем по справі».
Тобто, співучасником афери, крім оборонного відомства, аудиторської фірми, суду, стає й державний реєстратор – «Житомирське обласне міжміське бюро технічної інвентаризації» Житомирської обласної ради.

Маю честь

1136
Матеріали та документи про «прихватизацію» військового майна надав підполковник Збройних Сил України Коновалов Олег Олексійович, бойовий офіцер – десантник, за плечима якого Афганістан та 127 па­рашутних стрибків, заступник голови «Союзу офіцерів України», за інформацією якого ця справа «припадає пилом» у військовій прокура­турі.

На наше глибоке переконання, на публікацію відгукнуться й інші ветера­ни Збройних сил та офіцери, які мають честь.

Звертатися за телефоном «Гаряча лінія» 8-093-856-55-87, «Бюро журналістських розслідувань».

Коли верстався номер, стало відомо, що у схемі злочину присутня ще одна ланка, додаткове прикриття шахрайства — третє рішення того ж суду.

Віктор Котенко

Серпень 2012 року.  Авторський коментар:

— Приємно усвідомлювати, що я не дарма працюю і справедливість, навіть через роки, відновлюється. Прикладом можна вважати фінальну частину шахрайства з офіцерською честю.

Суд повернув Міністерству оборони незаконно приватизований будинок офіцерів у Житомирі

У Житомирі незаконно приватизували будинок офіцерів.

Про це повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури України.

Господарським судом Житомирської області 21 серпня 2012 задоволено позов заступника прокурора Центрального регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері в інтересах Міністерства оборони України та квартирно-експлуатаційного відділу м. Житомира до ТОВ про визнання за державою права власності на об'єкт нерухомого майна та витребування його до державної власності.

За рішенням суду позов задоволено у повному обсязі, за державою в особі Міністерства оборони України визнано право власності на об'єкт нерухомого майна — приміщення Житомирського гарнізонного будинку офіцерів, загальною площею понад 4 тис кв. м, вартістю 18,9 млн. грн. і витребувано його у товариства з обмеженою відповідальністю до державної власності в оперативне управління Міністерства оборони України.

Див.: https://www.zhitomir.info/news_111683.html

 

Добавить комментарий