Журналістські розслідування Віктора Котенка

Бандити розперезались

Житомир. 11.11.12р.
Була тупа «наружка» пару днів тому. Пов`язано або з тим, що телеканал Інтер гарно попрацював днями в Краснобірці за моїми матеріалами, або з цим роликом  https://youtu.be/tzE2Exj2fE, або взагалі з усією моєю журналістською діяльністю. І ось не забарився черговий дурнуватий наглючий «наїзд».
Таке приватне повідомлення розсилаю потихеньку всім друзям і знайомим:
Вітаю Вас!
Проти мене продовжують плести павутиння, намагаючись штучно підігнати під якісь перевірки або порушення. Спочатку нещодавно раптом пішли листи та дзвоники з податкової щодо мого ПП «Безпека», яке вже 3 роки як заморожене — підпишіть, мовляв, акта про те, що я переплатив 900 грн податку, то мені його повернуть. Їм потрібен був доказ, що нібито є якась посадова особа, представник на підприємстві. А воно насправді не працює, звітність здається з нулями. Проігнорували ми ті повідомлення, а на телефонні дзвінки недвозначно натякнулили вдавитися нашими грішми  В нас і так три підприємства невеличких задіяні, то «Безпека» поки що не потрібна, там ні оренди, ні людей, ні руху коштів давно немає. Але ж комусь дуже кортить щось видумати. Днями через свою «шістку» намагались тормознути подовження договору оренди нашого охоронного ПП «Л...а» з фондом держмайна, але тупо обломались
Тоді заходять з іншого боку. Є в нас невеличка громада християнська релігійна діюча, де я пастор довічний, так сьогодні, 11 листопада, листа отримав фантастичного: раптово районний ПФУ взяв нас на облік, хоча церква не є господарюючим суб`єктом, а лише громадою, ніхто ні копійки зарплати ніколи не отримував і не рахується жодна посадова особа. Але один нюанс — ми з наших підприємств часом жертвуємо відкрито (перераховуємо) на церкву виключно на релігійні потреби гроші, а вони це бачать по банку, знаємо через кого і як. Нас вже не перший раз намагаються штучно загнати під щось нібито кримінальне. Уявіть, вони там в себе в односторонньому порядку безпідставно незаконно вже провели нас, нібито якийсь звичайний господарюючий суб`єкт, а потім захочуть грошей з релігійної діяльності потягнути і полізуть підганяти під кримінальну статтю — неодноразові спроби вже були.
І так багато років налазять періодично. Я думаю, треба з кимось порадитись, як витягти за вуха на поверхню керівну службову падлюку чи то з сбу, чи то з міліції, яка розробляє такі спецоперації і смикає за нитки. Та ще й відбрити шустрого агентурного ділягу з відділення ПФУ Житомирського району.
До речі, в обласному Пенсійному Фонді України в мене давнішні «друзі» https://sbu.in.ua/zhur_ras/pograbovano-pensijnij-fond-ukra%D1%97ni.html
Судячи з дати на поштовій печатці конверта, вони цю дурню ще тиждень узгоджували з «дахом»:
Відділення зв`язку цілий тиждень (з 01.11 12р. до 08.11.12р.) очікувало на цей шедевр:

Добавить комментарий