Журналістські розслідування Віктора Котенка

Розкрадання Пенсійного фонду України — злодій злодієві око не виклює

1 вересня 2011 року, розслідуючи резонансний злочин, телепрограма «Максимум в Україні» відвідала Житомир...

Начальнику Пенсійного фонду Житомирщини подякували за участь у шахрайстві і спровадили на пенсію

Так нахабно ще не крали!

Передмова:

Директору охоронного підприємства, яке здійснювало охорону районних пенсійних фондів, керівництво Житомирського обласного пенсійного фонду через свого нового ставленика — начальника Баранівського відділення, підсунуло ділову пропозицію — зразок схеми, за якою крадуть гроші пенсіонерів. Розрахунок був простим — організувати таке ж розкрадання через охоронну діяльність шляхом перерахування завищенної вартості послуг з відповідними відкатами. Апетит у злодіїв розігрався після вдалої розкрутки тіньової схеми по розкраданню коштів через фіктивну діяльність київської підставної фірми по продажу праці водіїв і прибиральниць пенсійних управлінь цим самим управлінням. Але результат не втішив махінаторів — директор охоронного підприємства не тільки не погодився на оборудку, а й здійснив великий галас. Тим паче, що знав, з яким керівним кодлом доведеться мати справу — у тому числі і з «дахом»  міліціонерів та співробітників сбу.

Після розголосу цієї оборудки начальника обласного пенсійного фонду урочисто відправили на пенсію (цей бідний пан мешкає у ДВОПОВЕРХОВІЙ квартирі!), а в керівне крісло посадили його заступника. Злодійську схему дещо відкоригували — кошти почали цупити вже через терміново утворену  житомирську підставну організацію.

Махінації мають всеукраїнський розмах — щомісяця у кишенях ділків осідають десятки мільйонів гривень! Після розголосу корупційної оборудки лише у Житомирській області провели косметичну операцію щодо вдосконалення шахрайської схеми, всі інші відділення Пенсійного фонду України як крали, так і крадуть за старою схемою ... Ніхто не спромігся провести розслідування чи бодай порушити кримінальну справу — мільйони затикають рота всім. Є підстави вважати, що афера організована вищим керівництвом  Пенсійного фонду Украъни

Матеріали журналістського розслідування:

З’ясувалось,  що за димовою завісою розмов про пенсійну реформу і боротьбу з корупцією спритні ділки від влади крадуть  гроші  в особливо великих розмірах з Пенсійного фонду України, точніше, з усіх його відділень і управлінь!

Злочинна схема надзвичайно проста - в державі працюють сотні, а можливо, й тисячі районних, міських, обласних управлінь Пенсійного фонду України. З 1 лютого 2010 року всіх начальників місцевих управлінь у примусовому порядку зобов’язали укласти договори з непримітною київською конторою «Роги й ратиці», яку шахраї, замилюючи народу очі, гучно називають державним підприємством «Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України»».

Згідно з  договорами,  фірмочка почала дорого продавати  всім місцевим управлінням пенсійного фонду ... працю їхніх же водіїв і прибиральниць! Для здійснення афери ці дві категорії місцевих штатних працівників  формально примусово влаштували до «Рогів і ратиць» у Києві, уклали з «Рогами...» угоди і шахраї почали робити вигляд, нібито надають якісь послуги по продажу праці  тих самих водіїв і прибиральниць, хоча вони як працювали у своїх відділеннях, так і працюють досі. Тобто, послуги ділків виявилися фіктивними. Зате гроші, які місцеві відділення Пенсійного фонду перераховують у підставну кишеню, справжні.

Пропоную для всенародного огляду один з так званих актів приймання – передачі наданих послуг, з якого методом простого арифметичного підрахунку виходить, що коли, наприклад, водій, який працює у місцевому відділку Пенсійного фонду України рахувався б безпосередньо за місцем своєї роботи, а не у конторі «Роги та ратиці», то він коштував би бюджету на сьогоднішній день щонайбільше 3044 гривень 81 копійку. (2225,25 + 819,56 податків) — це лише  найоптимістичніше припущення, тому що водії отримували ледь більше мінімальної зарплатні.

Махінатори ж продають водіїв за ціною 4895 гривень 26 копійок кожного. Всі  накрутки на загальну суму  1850 гривеь  45 копійок з чоловіка – це чистий навар шахраїв лише з однієї душі лише за один місяць! На кожній  прибиральниці також наварюють  не менше  двох тисяч гривень (вартість цього живого товару  комбінатори оцінили у 4 тисячі гривень щомісяця). (згодом з'ясувалось, що розмір вкрадених коштів значно більший — авт.)

Лише з одного відділення крадуть щомісячно біля 4 тисяч гривень!  Кожна область України має в середньому 25 – 30 місцевих відділень Пенсійного Фонду. Мені поки що відомо про здійснення цієї масштабної афери у декількох великих українських областях, у кожній з яких – одне обласне, декілька міських і десятки районних управлінь. Якщо 4 тисячі грн. (крадіжка з одного відділення щомісяця) помножити  на середню умовну  цифру 27 (кількість відділень в одній області), то вийде вже приблизно 108 тисяч гривень щомісяця з однієї області!!! З трьох областей злодюги цуплять не менше 324 тисяч гривень за один тільки раз! За шість місяців поточного року вже вкрадено майже 2 мільйони (300024 х 6) бюджетних коштів шляхом відмивання їх через підставну контору! Причому, так званий «Державний інформаційний центр…» ще зверху накручує і лупить з усіх пенсійних відділень податок на додану вартість. А уявіть собі, що злодії накрили цим шахрайством всю Україну? І наварюють не лише на водіях і прибиральницях... Оце так розмах!

А влада ж обіцяла народу України, що більше не буде красти і поборе корупцію в державі.

Хто у нас «смотрящій» за Пенсійним фондом?
У чиї нечисті руки спрямовані ці грошові потоки? Ніколи не повірю в те, що на протязі декількох років гроші крадуть поза увагою керівників СБУ і міліції! Раніше взагалі доходило до абсурду — у  Баранівці, наприклад, державна адміністрація перераховувала гроші за господарські витрати ... у місцевий кінотеатр! А у Черняхові декілька років тому влада створила підставне комунальне підприємство, в якому в результаті дурощів керівника «загули» в нікуди сотні тисяч гривень.

Красти в пенсіонерів – це остання ступінь морального занепаду влади.  Ганьба!

Після публікації статті почали надходити повідомлення з інших регіонів України про таке ж саме шахрайство.

Якщо продовжити підрахунки, то вимальовується жахлива картина. В Україні нараховується 24 області, 490 районів, 118 районів у містах і на додачу 14 районів в АР Крим. Здійснивши нескладні підрахунки, отримаємо цифру майже у 12 мільйонів гривень щомісяця! І це вже другий рік поспіль!

А скільки ще подібних оборудок проводять на теренах України злодії — чиновники?

Післямова

Чому я розмістив для всенародного огляду цей «Акт...»? По — перше, тому що він про моїх земляків. По-друге, цей шедевр свідчить про масштабність пограбування — в інших областях  України через фіктивний продаж праці водіїв, прибиральниць та різних службовців крадуть грошей набагато більше! Але так безсоромно, як на Житомирщині, не зважаючи навіть на викриття і  розголос, не крадуть ніде! Це може свідчити лише про одне — співучасть у афері керівних перевертнів у погонах.

22.08.2011      РЕЗОНАНС:

24.08.2011р.  00 год. 30 хв.

З телефонного номера 067-338-55-06 зателефонувала жіночка — секретар Управління Пенсійного фонду Баранівського району, дійова особа з відеоролика, і вмовляла: «Богом прошу, зніміть з інтернету цей матеріал! Богом прошу!»

Можливо, її вже катують? Навряд. Але те, що вона піддається тиску і, можливо, нею хтось вміло маніпулює, не викликає сумніву. Також мені здається, що цій людині дійсно загрожує неабияка небезпека.

Але я не маю права поховати цю публікацію, бо вона є повідомленням про злочин.

01 вересня 2011 року

До Житомира оперативно прибула знімальна група телепрограми «Максимум в Україні», під час роботи якої інформація про злочин не тільки підтвердилася, але з'ясувалось, що гроші з пенсійних фондів крадуть у ще більших розмірах. І зажерливі чиновники чомусь почуваються досить впевнено...
Особливо великі розміри..., державні установи..., бюджетні кошти..., злочинне угрупування..., загроза безпеці України ...
Тоді чому мовчить Служба Безпеки України? Пушок на рильці заважає?

Агов, СБУ- ГПУ! Слідство буде, чи нехай крадуть?

За повідомленнями ЗМІ: ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПОГРАБУВАННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

«Экс-заместитель мэра Житомира Заинчковский возглавил областное управление Пенсионного фонда

13 сентября состоялось заседание при начальнике главного управления Пенсионного фонда Украины в Житомирской области с участием первого заместителя Председателя правления ПФУ В. Кравчука.

Об этом Житомир.info сообщили в пресс-службе Пенсионного фонда Украины.

На заседании были подведены итоги работы органов Пенсионного фонда Украины в области за восемь месяцев 2011 года по выполнению бюджета Фонда и реализации государственной политики в сфере пенсионного обеспечения.

Первый заместитель Председателя правления Пенсионного фонда Украины зачитал приказ об увольнении начальника главного управления ПФУ в Житомирской области Александра Черния в связи с выходом на пенсию и поблагодарил его за работу. Новым начальником главного управления Пенсионного фонда Украины в Житомирской области назначен Иван Заинчковский.

Напомним, что 4 апреля 2011 года мэр Житомира Владимир Дебой уволил своего заместителя, курировавшего вопросы промышленности, транспорта и СВЯЗИ, Ивана Заинчковского. (авт. — у грудні 2011року на автора викривальної публікації „наїхали“ з інспекції зв'язку https://sbu.in.ua/zhur_ras/napad-radioelektronikiv-na-zhurnalista.html )

С 5 апреля Заинчковский уже работал заместителем начальника главного управления Пенсионного фонда Украины в Житомирской области.»

Так нахабно ще не крали.

Розстріляти б керівництво правоохоронних органів за «кришування» цього злочину!

Станом на 18 листопада 2011 року кримінальну справу не порушено, розслідування не проводиться. Співучасники злочину — новопризначені начальники районних пенсійних фондів Баранівки, Романова і Червоноармійська на прохання пана Зайнчківського і його «даху» припинили співпрацю по здійсненню охорони пенсійних відділень з охоронним підприємством, завдяки якому інформація про злочин вилізла назовні — вищевказаний «акт виконаних робіт» зовсім не випадково потрапив до охоронної фірми і був розголошений. Тепер ці райуправління будуть охороняти фірми, фактичними хазяями яких є саме ті керівники «органів», які кришують злочин по розкраданню коштів Пенсійного фонду України.
А на винуватців розголосу про злочин здійснюється шалений тиск ...

І ще одна деталь, яка заслуговує на увагу: начальник Пенсійного фонду України у Баранівському районі майже відразу після оприлюднення «Акту ...» приїхав до автора цієї статті з проханням повернути йому оригінал — я віддав, нам чужого гріха не треба. Під час невимушеної розмови цей пан «засвітив» ... Никитюка Олександра Андрійовича, заступника голови — керівника апарату обласної державної адміністрації.  Але слів до справи не пришиєш, хоча це може бути поясненням абсолютної безкарності злочинців — ниточка тягнеться у верхні ешелони сьогоднішньої влади. Ну, а що стосується місцевого Управління СБУ, висновки робіть самі — Чорній у свій час, коли переїжджав до Житомира на підвищення, по-дружньому дешево продав свій будинок у Радомишлі такій собі панночці, у якої однокласник працює в СБУ, а хороший друг з тієї ж СБУ пан Є, який у свій час дуже нашкодив і переховувався аж у Черногорії у знайомих пані, пішов на пенсію, мешкає в Радомишлі і займається юридичною практикою. Зв'язки з СБУ настільки міцні, що цьому сімейству вдалося «кинути» на декілька мільйонів гривен банк «Мрію» (тепер це ВТБ Банк), посадити за грати київського мента з СБ МВС України, який зазіхнув на ці гроші, та притягнути до слідчого відділу СБУ ще пару-трійцю державних ділків. Або ще: сбу — шник Юра Б... пристроював на роботу в управління МВС Житомирської області брата персонального водія службового авто Чорнія. Це якщо без зайвих подробиць — таких, як двоповерхова квартира держслужбовця Чорнія (знаходиться під пультовою охороною державної міліцейської служби охорони!!!), термінове отримання групи інвалідності з втечею на пенсію за чотири роки до настання пенсійного віку деяких начальників райуправлінь — поплічників Чорнія тощо.

В Україні настільки все корумповане, що особисто я не вірю в якесь «об'єктивне розслідування»

ПРОДОВЖЕННЯ читайте тут:

Державні злодії. Пограбування Пенсійного Фонду України. Дубль 2

https://sbu.in.ua/zhur_ras/derzhavni-zlodi%D1%97-pograbuvannya-pensijnogo-fondu-ukra%D1%97ni-dubl-2.html

DSCN7236

Варто нагадати, що міліцією і СБУ в Житомирській області вже керують «житєлі Донбаса».

«Спасибо жителям Донбаса?». Можливо, нові керівні кадри будуть розслідувати гріхи своїх попередників? Але ж їхніми заступниками залишаються «друзі» злодіїв з пенсійного фонду...

Віктор Котенко

Грудень 2011 року — кримінальну справу не порушено

Грудень 2012 року — кримінальну справу не порушено

Відразу після розголосу за вказівкою влади співучасники розкрадання — начальники Житомирських районних пенсійних управлінь безпідставно відмовились від послуг говіркої охоронної фірми, про що надіслали відповідні листи і уклали угоди із «своїми» службами, фактичними хазяями яких є корумповані особи з так званих «органів», а на підприємство, через керівника якого стався виток інформації про злодіїв, організували «перевірки», у тому числі навіть з кадебешного управління зв'язку, а саме з інспекції контролю за використанням радіочастот — екзекуцію було призначено на 12 грудня 2011 року. Закінчилась вона, правда, зовсім не так, як очікували чекісти... Але переслідування журналіста продовжується до сьогоднішнього дня.

Добавить комментарий