Журналістські розслідування Віктора Котенка

Київ. Акція протесту біля головного управління СБУ

7-го лютого 2013 року в Києві на вулиці Володимирській, 35, біля Служби Безпеки України відбулась акція протесту проти корупції в органах СБУ та в інших правоохоронних структурах. Колишні нелегальні працівники «Поліської м`ясо — молочної компанії» (с. Красногірка Володарсько — Волинського району Житомирської області) тримали в руках плакати із зверненням до корумпованих співробітників СБУ з вимогами легалізації праці на підприємстві.

Справа в тому, що робітники «Поліської м`ясо — молочної компанії» з вини керівництва працювали без офіційного працевлаштування, через що втратили частину пенсійного стажу та соціальні пільги. Під час приймання на роботу в працівників забирали трудові книжки, обіцяли зробити в них відповідні записи, але при звільненні з`ясовувалось, що вони весь час працювали нелегально.

Ці та інші неподобства почались після того, як від участі в керуванні підприємством була незаконно усунена його співвласниця Ірина Городецька. Усунув її, а точніше, вигнав, діючий співробітник СБУ Педан О.Г., родина якого фактично захопила підприємство.

Скривджені звернулись із відповідними заявами до правоохоронних органів, після чого було порушено кримінальну справу. Але люди вважають, що ніякого слідства ніхто не проводить, а матеріали кримінальної справи фальшуються задля того, щоб приховати злочини, у тому числі використання дитячої праці.

Акція протесту пройшла мирно, законно, без ексцесів.

ФОТОГРАФІЇ

Історія питання

https://www.zahvat.net/6/7802

https://sled.net.ua/sbu/tenevoy/biznes/zhitomir/2013/01/02

https://pr-z.com.ua/ligvo-zvira-akciya-protestu

https://pr-z.com.ua/cirk-virodkiv-v-pogonax-i-mantiyax

ЛІГВО ЗВІРА: ІСТОРІЯ

2020 рік, замітання слідів злочину Вони всі самі себе повбивали

Добавить комментарий