Журналістські розслідування Віктора Котенка

Громадянська війна на Житомирщині (відео)

Земля пухом!

Великі пани — невмирущі колишні номенклатурні бонзи обласної та інших державних адміністрацій, такі, як Матюшенко Володимир Іванович, нині голова земельного кооперативу «Автомобіліст» (синуля якого просиджує штани в Апеляційному суді Житомирської області), Дяченко, Міненко та чимале кубло інших відомих та не дуже державних діячів під час бойових дій за українську землю загарбали та зареєстрували на своїх родичів по декілька ласих шматків землі, яка ще з 90-х років належала простим житомирянам. Незаконне, як вважають губернатор Житомирщини Сергій Рижук та природоохоронний прокурор Кока, привласнення землі оформлялося якоюсь фірмою «Буд-люкс» (під патронатом такого собі пана Рая). Розпорядження адміністрації про виділення спритникам 13 земельних ділянок губернатор Рижук скасував, а щодо 15 інших шматків чорнозему справу за позовом «Автомобіліста» розглядав адмінсуд. Звісно ж, прості люди судову справу програли, тим паче, що за спиною «автомобіліста» Матюшенка чомусь офіційно маячить державна особь — заступник прокурора Житомирської області пан Ч...  та деякі інші земельні загарбники, які й нині працюють у державних адміністраціях. Подейкують, що юристи та керівництво інституту землеустрою Держкомзему радо сприяють судовим програшам. Пограбовані громадяни нещодавно звернулись із скаргою до апеляційного суду.
Був випадок, коли земельні бійці загону Матюшенка обвинувачували Житомирський НДПІ землеустрою Держкомзему у навмисному псуванні державних актів на землю. У результаті допиту в УБОЗі УМВС України Житомирської області (у так званому 6-му відділі СС) у вагітної працівниці інституту землеустрою стався викидень, а винним виявився комп’ютер, який ці акти зіпсував ...

Громадянська війна триває, на кону ще десятки земельних паїв…

До речі, на житомирському цвинтарі «Дружба» залишилось не дуже багато вільних ділянок, всім номенклатурним діячам може не вистачити – наближається час відкриття «другого фронту». Земля вам пухом!

А поки що продовжується психічна атака — «...Рижук скасував...вона у купальнику... він у трусах...» (відеоролик)

27.11.2010 суд земля чумаченко автомобилист ндпі 002

Віктор Котенко

Добавить комментарий