Журналістські розслідування Віктора Котенка

Шахраї «націАНАЛЬНОЇ» поліції Житомира

Як я і обіцяв, продовжую надання інформації до публікації «Путинская Россия и украинский адвокат с шоблом» 

11.07.2024 Увага !! Поліційне кодло в черговий раз тихцем «злило» кримінальну справу проти адвоката Галицького, наслідувача російських євроненависників

Мій Адвокат Сергій Касянчук 09 липня 2024 р. зареєстрував у поліції клопотання про ознайомлення з матеріалами кримінального провадження. А вже 10.07.24р. у приміщенні поліційного відділку особисто мені із рук в руки передав Постанову від 28 квітня 2024р. про закриття кримінального провадження ... дізнавач Семченков ! Той самий ! Цей покруч, який раніше документально зловився на мухлюванні, з квітня місяця приховував цю постанову, щоб я не міг  оскаржити її в 10-денний термін у суді. Надати мені можливість розписатися в отриманні постанови відмовився. Текст цього шедевру унікальний ! Незабаром оприлюдню всі матеріали без виключення. Далі буде...

06.05.2024 р. Розслідування не проводиться, повністю заблоковане, поліція спільно з прокурорами взагалі нічого не роблять. Матеріали накопичуються, дуже цікаві матеріали ...

23.06.2024 р. Термін розслідування за оновленим законодавством не обмежений одним роком. Саме цікаве у цій справі тільки починається, незабаром нарешті можна буде поширити абсолютно все про діяльність і злочинну бездіяльність житомирського кодла з конкретними прізвищами і займаними посадами. Набираємось терпіння

Оновлено 16.03.2024 р. З особистих неофіційних джерел стало відомо, що кримінальне провадження поліціянти знову тихцем закрили, а матеріали поховали в архів. Відомості про цю справу зникли з Єдиного Реєстру Досудових Розслідувань. Орієнтовна вартість такого «поховання» — хабар від 3 тис. доларів. Або прохання дуже впливових осіб. Цікаво, які саме таємно — офіційні вказівки дали слідству прокурор, керівники головного управління націАнальної поліції Житомирської області і ще дехто, та яка їх вартість ?.. 21.03.2024 подейкують, що справа знову  увійшла до ЄРДР, входить — виходить, входить — виходить ... Незабаром я опублікую абсолютно всі матеріали цієї справи, у т.ч. про введення нового поліційного звання «Фуфел — ... поліції»

клацніть на фото:

Ну, я і звернувся:

Як вже відомо, під час розгляду в Богунському районному суді м. Житомира цивільної справи відбулось дивне дійство – адвокат Галицький Олег Павлович (надалі скорочено ГОПник) допустив несумісні із статусом українського адвоката речі, крім звичних грубощів висловлювався на рахунок Європейського суду з прав людини точнісінько у дусі російської політики по відношенню до цієї міжнародної інстанції. Ця обставина насторожила, путінські наративи з вуст українського адвоката, особливо під час війни з Росією ??!! Цікаво...

Тому 14.12.2022 р. я звернувся до Кваліфікаційно – дисциплінарної комісії адвокатури Житомирської області (КДКА) із скаргою щодо неправомірних дій адвоката Галицького О.П., порушення ним приписів законодавства та Правил адвокатської етики, зневажливе ставлення до Європейського суду з прав людини. Дані обставини були підтверджені технічними записами судових засідань

КДКА Житомрської області після розгляду дисциплінарної справи об’явила ГОПнику попередження. У своє виправдання той не придумав нічого іншого, крім того, що раніше завжди робили його кадебешні друзі. 22.03.23 р. Галицький О.П. надав до КДКА Пояснення на мою скаргу, зміст якого не містив жодного аргументу на спростування наведених мною фактів, але в якому він виклав інформацію конфіденційного характеру, а саме один з епізодів кадебешно – сбушних зусиль здихатися противника радянського режиму. Попутно цей  «юрист» — дурист публічно видумав, що я нібито десятки років хворію тяжким психічним захворюванням та перебуваю на психіатричному обліку ! На підтвердження цієї маячні адвокат Галицький О.П. надав Довідку № 267 від 02.04.96р., яка є документальним свідченням співучасті у давнішньому злочині, вчиненому на замовлення зацікавлених осіб, суддею Богунського районного суду м. Житомира Башинським С.Ф. та завідуючим Диспансерним відділенням Житомирського обласного психоневрологічного диспансера Сенкевичем Г.А... «Довідка» містить інформацію про нібито вже проведену амбулаторну і потребу у призначені стаціонарної медично-психіатричної експертизи, котрі, як відомо, можуть проводитись виключно за рішенням суду, хоча про жодне таке рішення, у т.ч. під головуванням судді Башинського, мені невідомо, як і про самі так звані «експертизи». Один самочинно від імені суду «запитав», інший типу «відповів». Ця обставина буде невдовзі розглядатись окремо в установі іншої юрисдикції, треба запасатись попкорном )))

У який спосіб ГОПник отримав цю «довідку», з якою метою до цього часу зберігав її, він у своєму поясненні не повідомив, що вказує на протиправне отримання та поширення такої інформації.

Ще у 2007 р. цим самим папірцем Галицький із своєю клієнткою намагались прикрити дупи покидьків з державних виконавчих служб обласного управління юстиції під час розгляду цивільної справи за моїм позовом у Житомирському районному суді стосовно зловживань держслужбовців під дахом тодішньої отаманши Омельченко Наталії (її чоловік служив начальником служби внурішньої безпеки обласного управління міліції !). Але на законне рішення суду той папірець не вплинув, пізніше зловживання підтвердив і Європейський суд з прав людини. А вже сьогодні, коли знову запахло смаженим, антиєвропейське кодло скочило на ті самі граблі.

Саме таке незаконне отримання, зберігання, поширення конфіденційної інформації  беззаперечно вказує на вчинення Галицьким О.П. кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена п.1 ст. 182 КК України.

Можна було б просто не звертати уваги на брудні висери дурисвітів, але я радісно вхопився за шанс, за гарний привід поринути у минуле, у спогади про протистояння з кадебешним кодлом, про що нагадують лише пожовклі від часу документи. А тут такий подарунок долі ! Мені стало цікаво, чи досі існує кадебешне кубло та у якому втіленні, наскільки воно велике, чи глибоко пустило коріння в сучасній Україні, чи залишились у постмайданний період в державних структурах  «януковощі», у першу чергу в поліції.

Тому у квітні 2023 р. я звернувся до міської поліції із заявою про вчинення адвокатом Г.О.П. кримінального правопорушення. Однак керівники поліції вдали із себе дурників, а можливо насправді такими і є,  та офіційно відмовились зареєструвати кримінальне правопорушення і розпочати досудове розслідування. На якій підставі ? А вони використали закон, яким користується начальник лазні, а саме Законом «Про звернення громадян». Відповіли заявнику що, мовляв, зателефонували пану Галицькому, а той, немов велике цабе, заявив, що він не має часу з’являтись до поліції і давати свідчення і що я нібито переслідую його вже багато років (надалі манія переслідування у цього адвоката підтвердиться неодноразово). Тому й відмовились порушити кримінальну справу

Оримавши таку дурню від умовних «дурників», я звернувся до суду і вже 12.06.2023 р. рішенням Богунського районного суду м. Житомира поліцію зобов’язали відкрити кримінальне провадження проти адвоката Галицького О.П. і внести відомості до державного реєстру.

Але досудове розслідування «проводилось – не проводилось» лише в одній площині -  «відмазати» адвоката Галицького від кримінальної відповідальності та «злити» справу.

Перший супер – дізнавач поліції Бех Микола зробив одну — єдину слідчу дію – таємно закрив кримінальне провадження, приховавши відповідну постанову від потерпілого. Але окружний прокурор скасував це неподобство, а самому Беху довелося терміново звільнитись з поліції  після того, як я навідався до поліційної служби внутрішньої безпеки.

Надалі кримінальне провадження неодноразово протиправно припинялось дізнавачами Житомирського районного управління поліції м. Житомира Василевич, Семченковим (цей «Базіліо» відразу заявив, що поширення конфіденційної інформації — то не є поширення !!)  Дізнавачі таємно, щоб я не міг у 10 – денний термін оскаржити постанови про закриття, закривали провадження, не виконавши необхідних слідчих дій, та ще й вдавшись до відвертих шахрайств  (підтверджувальні документи є)

Всі протиправні таємні постанови поліцаїв про незаконне закриття кримінальної справи відмінялись прокурорами окружної прокуратури м. Житомира Рудик Т., Сероветник Т. та слідчими суддями Богунського  районного суду м. Житомира Стрілецькою, Зосіменко тощо.

Наступний  «великий дізнавач» лейтенант поліції Козюн П. наробив ще більших дурниць за тією самою шахрайською схемою, та навіть перевершив попередників. Підставою про закриття провадження першим пунктом вказав хворобливі фантазії ГОПника, другим пунктом — свою особисту фантазію, тобто сфальшував постанову про закриття справи, та ще й по накатаній шахрайській схемі, потерпілому її не надіслав і надати на руки категорично відмовився. Це неподобство було оскаржено у суді, після чого, згідно з постановою слідчого судді Богунського районного суду Зосіменка розслідування поновили, але головний «розслідувач» залишився при справі.

І настала велика тиша.

23.02.2024 р. я знову ознайомився з матеріалами кримінального провадження у присутності того самого слідчого – дізнавача Козюна П. І що ж з’ясувалось ? Жодної слідчої дії, як і вказівок прокурора, не було виконано, до справи не долучені деякі матеріали, у справі відсутні останні вказівки окружного прокурора і керівництва слідчого управління ГУНП, куди я звертався по допомогу. І, як заявив лейтенант Козюн – ніякої підозри ніхто нікому заявляти не збирається.

А чи могли б дізнавачі так нахабно відмазувати якогось кримінального злочинця без благословіння керівництва ? Тим паче, що справи проти адвокатів контролюються безпосередньо обласним прокурором. Я думаю, що не наважились би. Судіть самі, окружний прокурор м. Житомира Тетяна Сероветник звернулась до начальника поліційної слідчої дільниці Даценка з вимогою розглянути питання про відсторонення від досудового слідства Козюна П., а про результати повідомити потерпілому. Відсторонив ? Ні. Повідомив ? Ні. Все як завжди, мали вони на увазі всіх прокурорів оптом і вроздріб.

Є ще купа ну дуже цікавих моментів, але ж поки що треба дотримуватись «таємниці слідства". Хоча, яка може бути таємниця такого брудного так званого слідства ?! Тому цією публікацією я не розголошую велику таємницю, а викриваю звичні і поширені тупі зловживання поліції м. Житомира, та ще й з корупційним присмаком

Історична довідкова інформація з джерел відкритого доступу поки що зачекає: підприємства, засновані СБУшниками та ментами, політична партія, органи влади ... Там і ГОПник. Про «дах» розповім згодом, нехай «шісточки» ще подуркують. А кодло ще те ... Вже навіть і прокурори принишкли ))

Епопея спілкування з Богунським районним судом м. Житомира стосовно співучасті судді Башинського буде оприлюднена окремо, а поки що анонс:

P.S. З особистих неофіційних джерел стало відомо, що кримінальне провадження знову тихцем закрили, а матеріали поховали в архів. Орієнтовна вартість такого «поховання» — хабар від 3 тис. доларів. Або прохання дуже впливових осіб. Цікаво, які саме таємно — офіційні вказівки дали слідству прокурор, керівники головного управління націАнальної поліції Житомирської області і ще дехто, і чого вони варті ?.. 21.03.2024 подейкують, що справа знову  увійшла до ЄРДР, входить — виходить, входить — виходить ...

Далі буде …

Добавить комментарий