Журналістські розслідування Віктора Котенка

«Мінетники» ДБР України. Повії Мінюсту

 

Підстави для цькувань тут, проросійська агентура нікуди не поділась, корумповані януковощі — кадри сбу/фсб/мвс/дбр сидять у всіх державних структурах :

Російські шпигуни  

Путинская Россия и украинский адвокат с шоблом

Державні банди України

14 січня 2021р. громадянин України Віктор К. виклав суть справи про злочин та відправив звернення до Управління Житомирської СБУ, звідки воно помандрувало до ДБР у м.Житомирі

Як наслідок, Державне Бюро Розслідувань відкрило кримінальне провадження і зареєструвало його 04.03.2021р. у Єдиному реєстрі досудових розслідувань (ЄРДР) за № 62021240020000001, за ч.1 ст. 367 КК України

Начальнику управління СБ України

в Житомирській області Лисаку С.П.

10008, м. Житомир, вул.

Фещенка – Чопівського, 7

Громадянина України К……………………………….а

(РНОКПП 216............7)

12444, смт. Н…………………………...

Житомирського району

Житомирської області, вул. ………………, кв. ….

тел. (093) 049-52-09

Заява

про злочин

20.06.2019 р. Європейський суд з прав людини у справі «К…………о та інші проти України» (Заява № 2575/09 та 3 інші заяви, https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/974_e44#Text) встановив неправомірність нарахувань та вчинення дій по стягненню з мене коштів Державною виконавчою службою України.

З моменту винесення зазначеного вище рішення і до теперішнього часу, органами ДВС України було допущено ряд зловживань та фальсифікацій, спрямованих на уникнення ними кримінальної відповідальності за вчинені підроблення документів та посадові підлоги, зокрема:

— з метою встановлення підробки документів органами ДВС України, податкових довідок та виконавчого листа, мною неодноразово подавались заяви про надання інформації щодо підстав нарахувань у виконавчому провадженні стосовно мене (остання заява – від 05.05.2020 р., ксерокопія додається, інші готовий надати на Вашу вимогу), які були проігноровані, а відповіді не надавались;

— встановленим порядком 21.05.2020 р. мені вдалося отримати матеріали виконавчого провадження № 41998831 що виникло з нібито «неіснуючого» провадження № 9768838 (ксерокопія вступної частини та завіреної печаткою ДВС України додається, повний обсяг готовий надати на Вашу вимогу), в якому мною встановлені окремі частини його підробки, що стосується підстав нарахувань та їх правомірності згідно долучених сфальсифікованих документів;

— відповідь ДВС України (ксерокопія додається) від 10.09.2021 р. містить абзац про те, що – цитовано мовою оригіналу: «…надати більш детальну інформацію про хід виконання вищевказаного виконавчого провадження не вбачається можливим, у зв’язку із знищенням матеріалів…що підтверджується актом про вилучення виконавчих проваджень для знищення від 21.05.2018…».

Таким чином 21.05.2020 р. ДВС України надає мені завірені ними копії документів, що були ними нібито знищені 21.05.2018 р., зазначаючи, що нарахування йдуть спочатку на прізвище К……….о, а потім на прізвище К………...к, посилаючись на довідку ДВС України від 26.10.2006 р. (ксерокопія відповіді додається) яку вони самі собі безпідставно сфальсифікували без належних підстав.

Іншими документальними матеріалами, які я готовий надати на Вашу вимогу, встановлені факти фальсифікації первинних документів, відповідно до яких стосовно мене виникли безпідставні виконавчі провадження, зумовлені на підлогах ДВС України.

Мені відомо та мною усвідомлено про кримінальну відповідальність згідно зі ст. 383 КК України за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину.

Враховуючи вищевикладене, з огляду на наявність в діях посадових осіб ДВС України ознак скоєння злочину за ст. 364 КК України «Зловживання владою або службовим становищем» та ст. 366 КК України «Службове підроблення», прошу:

1. Прийняти та невідкладно зареєструвати цю заяву про вчинення злочину, внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань;

2. Розпочати за цією заявою про вчинення злочину досудове розслідування у формі досудового слідства у зв’язку із вчиненням дій, які мають ознаки складу злочину;

3. Повідомити мене письмово у встановленому законом порядку про початок кримінального провадження та закінчення досудового розслідування  злочину.

Додатки:

1. Ксерокопія заяви про надання інформації від 05.05.2020 р., на 2 (двох) аркушах;

2. Ксерокопія підшивки з виконавчого провадження від 21.05.2020 р., на 2 (двох) аркушах;

3. Ксерокопія відповіді ДВС України від 10.09.2021 р., на 2 (двох) аркушах;

4. Ксерокопія відповіді ДВС України від 08.09.2021 р., на 2 (двох) аркушах.

«14 » січня 2021 р. ………підпис………….

   

Після чого слідчий ДБР Олег Щадило викликав Віктора повісткою та двічі опитав його, отримав під розпис паку документів, які свідчать про злочин і … загубився навіки у корупційній імлі, «забувши» надати заявнику витяг з ЄРДР та визнати його потерпілою стороною. А щоб заявник не зміг оскаржити злочинну бездіяльність слідчого, не надав йому постанову про закінчення розслідування та про закриття провадження і ледь із штанів не вистрибував, коли Віктор називав прізвища злочинців, наприклад Наталія Омельченко тощо. Натомість заявник отримав  поштою свою ж заяву назад, як нібито не отриману ДБР. І кінці у воду… Скільки і в кого насмоктав Щадило, невідомо. Але як же контроль СБУ (Служба Бандитів України)? Усім вистачило? Чи сбученці і є замовниками і «дахом» організованої злочинності ?

 В результаті, станом на сьогодні, слідчий ДБР Олег Щадило є офіційно невизнаним кримінальним злочинцем. Але ж над ним ще керманичі є, або смоктуни, або, як та кобила, «у курсє дєла» …

Якщо комусь закортить поховати кримінальну справу – телефонуйте безпосередньо у ДБР Олегу Щадило, вам допоможуть, відсмокчуть за вищим гатунком…

Спілкування із слідчим ДБР Олегом Щадилом: 

Довідковий матеріал

  20.06.2019 р на виконання рішення ЄСПЛ державному бюджету України було завдано збитків у розмірі 2400 євро — стільки коштувало відшкодування моральної шкоди громадянинові України Віктору К. Суть рішення ЄСПЛ – визнання протиправними дій житомирських державних виконавчих служб Міністерства юстиції України та українських судів, куди звертався позивач.

ПОВІЇ МІНЮСТУ

Кримінальна, злочинна сторона цієї справи така:

Держвиконавча служба підробила довідку про доходи Віктора та висмоктала з пальця, а може й ще з якогось місця, фіктивну заборгованість у розмірі 75 тис. грн.

Ось так виглядає справжня, передбачена законодавством довідка-розрахунок доходів і нарахування заборгованності (стосовно іншої особи):

А ось таку саморобну «липу» на замовлення зацікавлених осіб насмоктали чиновниці держвиконавчої служби Татуревич та Васильківська, пославшись на інформацію податкової служби :

Але, як офіційно повідомив начальник податкової служби Капустін, жодних таких відомостей держсмоктувачкам служба не надавала і не могла надати, тому що це протизаконно. Українським корумпованим судам, окрім Житомирського районного, все це було до лампочки — замовлення є замовлення. Тобто, здійснено спробу пограбувати підприємця дещо незвичним способом — рекетири-здирники тупо обклали відсотками обігові кошти разом з податками, зарплатнею працівників тощо.

ЄСПЛ гідно оцінив художньо-смоктальні здібності мадамів та панів з управлінь міністерства, прости Господи, юстиції України, українських судів, внаслідок чого за рахунок платників податків Віктор К. отримав компенсацію 2400 євро.

Але то ще був не кінець. Віктор звернувся до Верховного суду, а простіше кажучи до банди корупціонерів на чолі із згодом арештованим НАБУ Головою Всеволодом Князєвим, котрий за один раз насмоктав 3 мільйона доларів хабаря, із заявою про скасування рішень українських судів і покарання смоктальних служб юстиції. Але Висока палата Верховного суду позов не задовольнила, пославшись на строк давності і залишила діючими рішення українських судів і держсмоктачів, які вже були визнані ЄСПЛ протизаконними. При цьому самі верховні пройдсвіти вчинили кримінальний злочин, підмінивши відповідачів у справі (а це держвиконавчі служби) на приватну особину, та ще й натякнули, що коштів, отриманих за моральну шкоду, якраз вистачить, щоб сплатити фіктивний борг ! Але ж всі ці махінації неспроможні відмінити рішення Європейського суду з прав людини. Плювати вони хотіли на Європейський суд! Держвиконавча служба, зрадівши від безкарності, знову продовжила стягувати неіснуючий борг із пенсії Віктора. Яка нахабність, га? Офіційна злочинна логіка цих житомирських тварюк (Ганна Татуревич) така: на службовому туалетному папері нічого не написано про якийсь там ЄСПЛ. То і про Конституцію України там теж нічого немає, що мабуть дає підстави цим покидькам жити за вовчими законами. Вони роблять вигляд, що нічого не знають про законодавство стосовно реалізації рішень ЄСПЛ в Україні, яке чітко вказує, що справа повинна повернутися або до первинного суду, або до адміністративного органу і має бути  переглянута з самого початку з урахуванням рішення Євросуду. «Дурника включають» держбандити юстиції. 

Позивач марно звертався до міністерства юстиції, до заступника міністра — уповноваженого по нагляду за виконанням рішень Євросуду. Натомість отримував відповіді з лейтмотивом що, мовляв, так тобі й треба і чхати ми хотіли на той Євросуд, грабували і будемо грабувати. Примітно, що відписки надходили за підписом тієї самої фальшивоприводної Татуревич, яка свого часу підробила службовий документ – довідку про заборгованість. З тих пір цю даму просунули високо вгору по службі і тепер вона смокче на керівній посаді управління з забезпечення примусового виконання 

У Житомирській районній держвиконавчій службі аж до 2023р. беззаконня слухняно вершив держсмоктунець Саша Бєльський під крилом свого шефа Олега Четвертухи, теж  держсмоктуна, який, у свою чергу, отримував вказівки від … знаємо від кого.

І лише у 2022-23р.р. Богунський районний суд Житомира, Апеляційний Житомирський суд, Верховний суд, розглянувши законний підрахунок заборгованості, скасував де-факто і де-юре фальшиву смоктальну довідку державних шахраїв. 

Це якщо коротко про злочин, якому вже 17 років безкарності

Додаткові матеріали тут: Путинская Россия и украинский адвокат с шоблом

P.S. 24.06.23р. було направлено лист до регіонального управління ДБР з проханням повідомити, що ж сталось з кримінальним провадженням № 62021240020000001. Лист ДБР отримало 03.07.2023р., але відповіді дотепер немає, ще смокчуть мабуть. Телефонуємо слідчому ДБР Олегу Щадило — не бере слухавку. Вони неписьменні та глухонімі інваліди ? Ні, просто звичайні продажні покидьки. ДБР стоїть на захисті злочинного угруповання ? 

запит в ДБР 24.06.2023 

Дебіли Бюро Розслідувань

Так і не отримавши відповіді від ДБР, я задля спортивного інтересу кинув посилання на цей матеріал до НАБУ, яке оперативно відповіло у тому сенсі, що корупція у ДБР не їхня компетенція. Але НАБУшники переслали моє повідомлення до ДБР. Тут вже не можна було відмовчуватись, тому ДБРники просто нахабно збрехали і НАБУ, і мені. Щоб виправдати знищення кримінального провадження за моїм зверненням і заодно злочинну бездіяльність злочинного заступника злочинного міністра злочинного Міністерства, прости Господи, юстиції, Дебіли Бюро Розслідувань насмоктали фантастичну історію про те, що саме цю кримінальну справу порушували не за моєю заявою, а за зверненням заступника міністра з питань Євроінтеграції Коломієць. Дебіли Барани Розслідувань також накрили своїм «дахом» і шістку – слідчого. (але ж я недарма запитав у слідчого, за чиєю заявою справу порушено, «Звісно, за Вашою», — відповів Олег Щадило тощо )))

Розумні люди давно навчили мене не розкривати відразу всі матеріали, тому тримаю в архівах і аудіо запис слідчого, зроблений у коридорі ДБР, і відомості про напівколишнього  співробітника СБУ, посередника між юстицією, сбу та дебіло-баранами, який не задарма допомагав перевертням залагодити цю справу тощо.

На сьогоднішній день зрозуміло головне: «антикорупційні» контори, верхівка судової влади, як і інші правоохоронні органи України – це зайві і надзвичайно шкідливі структури, які дуже дорого коштують українцям.

Таку владу потрібно докорінно нищити, нищити і нищити, реформами звичайно …

Деякі Підстави для цькувань тут, проросійська агентура нікуди не поділась, корумповані януковощі сидять у всіх державних структурах:

Російські шпигуни  

Путинская Россия и украинский адвокат Галицкий

Державні банди України

Це все, що потрібно знати про державу Україна

Добавить комментарий