Журналістські розслідування Віктора Котенка

«Святий» аліментник з Київського патріархату

Православний священик та корумповані чиновники залишили трьох дітей без засобів до існування.

Склався дивовижний біблійний сюжет: антихристи з церкви і влади розіп'яли трійцю дітей та Марію !

У 2006 році Марія Богданівна вийшла заміж за Ярослава Гуртовського. Від цього шлюбу в них народились троє дітей: у 2006 та 2009 роках дві доньки Вікторія та Іванка, у 2010 році – хлопчик Максим. Але вже у квітні 2010 року, за кілька місяців до народження Максима, суд міста Долина Івано — Франківської області зобов’язав Ярослава Гуртовського сплачувати аліменти на утримання двох дівчаток. 5 квітня 2013 року судовим рішенням шлюб було розірвано, а 21.05.2013 року набрало законної сили рішення суду про утримання аліментів на користь сина Максима.

Чому ж не склалось подружнє життя ? Як розповідає Марія, Ярослав пиячив, зраджував її з іншими жінками, влаштовував сварки, та одного разу приклав їй до горла великого ножа, погрожуючи вбивством і вигнав Марію з дітьми з хати поневірятись по чужих людях.

Здавалось би, звичайна історія, якби не деякі вражаючі обставини:

Ярослав з 1 вересня 2010 року заочно навчається у Львівській  духовній семінарії Української православної церкви Київського патріархату і вже через 5 (!!!) місяців після вступу, у січні 2011 року був висвячений на священика, отримавши ім’я отець Мар’ян ! Невідомо, чи саме ця обставина занапастила душу Ярослава, адже на алкоголізм, дитиноненависництво та сатанізм люди хворіють незалежно від  віросповідання.

З благословення керуючого Чернігівською єпархією УПЦ Київського патріархату високопреосвященійшого Євстратія, архієпископа Чернігівського та Ніжинського, Марії з дітьми надали тимчасове церковне житло в місті Ічня Чернігівської області.  Допомагали дітям також отці Зиновій та Сергій Чечин.

Згодом Марія з дітьми змушена була повернутись до своїх батьків у село Церківня Долинського району Івано — Францівської області. А її колишній чоловік отець Мар’ян (Ярослав) продовжує злісно ухилятися від сплати аліментів і одночасно править службу Божу в Ічнянському районі. Коли я йому зателефонував, щоб уточнити, чому він забув про існування своїх дітей, «божий» чоловік облив колишню дружину брудом, назвався злиденним, допомогу дітям інших священиків назвав блудом і навіть не поцікавився, хто з його дітей і з яким захворюванням потрапив до лікарні.

Ще одна вражаюча обставина:

схоже, що за певну мзду (за свиню і гроші) допомагають отцю Мар’яну ухилятись від сплати аліментів начальник державної виконавчої служби Ічнянського райуправління юстиції Мірошниченко О.О. та державний виконавець Черненко А.В. – такий висновок напрошується не лише на підставі розповіді Марії Гуртовської, але й листа, яким державні дурисвіти повідомляють матері трьох дітей, що не будуть виконувати рішення суду про стягнення аліментів на користь хлопчика Максима, тому що, мовляв, священик не має ідентифікаційного коду !

Так один гріх об’єднав грішника у рясі з грішниками державними. Відомо, що згідно з законодавством, за свідоме ухиляння від сплати аліментів більше 3 — х місяців аліментник підлягає кримінальному переслідуванню, суду і ув’язненню. Отець Мар’ян не платить аліменти роками! Тому дуже схоже на правду, що в Ічнянському райуправлінні юстиції та прокуратурі совість продають дешево — за свиню.

Двоє хворих дітей Марії потребують лікування, а Максимко — термінової хірургічної операції у Львові. На сьогоднішній день борг священика по аліментах складає більше 11 тисяч гривень.

Склався дивовижний біблійний сюжет: антихристи з церкви і влади розіп'яли трійцю дітей та Марію !

Контактний телефон Марії Гуртовської : 096-907-14-95

Фото дітей, копії документів оприлюднені з дозволу Марії Гуртовської

\"Святой\" алиментщик, русскоязычный вариант

Віктор Котенко

РЕЗОНАНС:

https://h.ua/story/389440/

https://blogs.korrespondent.net/users/blog/nataliyagnev/a123068

https://svavva.ru/monitoring-smi/obshhestvo/svyatoj-alimentnik-iz-tak-nazyvaemogo-kievskogo-patriarxata.html

31.10.2013 р. до Марії Богданівни Гуртовської навідалась знімальна група телеканалу СТБ ...

УВАГА !!! 01.11.2013 р. Телепрограма «Вікна СТБ» СПОТВОРИЛА ОТРИМАНУ ІНФОРМАЦІЮ !


Цікаво, хто замовив дезінформацію — корупціонери з державних органів чи корупціонери з церкви Київського патріархату ? Враховуючи той факт, що «працювали» журналісти з Івано — Франківська та Чернігова ... Мало того, що оббрехали нещасну жінку з трьома дітьми, то ще й попа, котрий не піклується про своїх дітей, виставили героєм. Мало того, що не зачепили корупціонерів з управління юстиції та інших державних органів, котрі повинні захищати права дітей, то ще й оминули купу інших свідків кримінальних витівок «святого» Мар'яна, не опитали родину отця Зиновія, владику, обізнаних у цій справі церковних керівників. Журналісти за допомогою монтажних ножиць свідомо спотворили розповідь Марії Гуртовської, приховавши від громадськості вельми цікаві подробиці, такі, наприклад, як рятування отця Мар'яна від кримінальної відповідальності за крадіжку ! Батюшка, виявляється, вже давно «на гачку» ! Працівниками телеканалу СТБ  яскраво продемонстровано не лише нехтування законами журналістської етики, а й надзвичайно низький морально — професійний рівень.
Подивіться самі на цю халтуру На Черниговщине произошла святая драма і порівняйте з нашим першоджерелом.
Після перегляду цього дезінформаційного опусу лунають дзвінки від обурених естебешною джинсою священиків, інших свідків, котрі продовжують надавати все нові й нові моторошні свідчення.
 

Очікується великий скандал ...

Добавить комментарий