Журналістські розслідування Віктора Котенка

Апеляційний суд вирішив: кримінальну справу сфальшовано

Міліція і прокуратура Коростеня, міліція і прокуратура Житомирської області отримали гарного ляпаса — 16 квітня 2013 року Апеляційний суд Житомирської області скасував вирок Коростенського міськрайонного суду по сфальшованій кримінальній справі. Обвинувачена Наталія Прищепа, мати двох малолітніх дітей, стала жертвою корупціонерів: голова Поліської сільради задля ухилення від сплати аліментів сфальшував кримінальну справу проти Наталії з допомогою своїх «друзів», яких обдарував земельними ділянками. Землю отримали родини начальника міліції, прокурора, судді ...

Незважаючи на те, що кримінальну справу було грубо сфальшовано, ні обласна прокуратура, ні обласна міліція чомусь «порушень не вбачали», про що й відписувались народним депутатам та правозахисним організаціям — ні сорому, ні совісті, ні честі не мають правоохоронці.

Докладніше тут: Брудна справа

Неправедний вирок скасовано, «брудну справу» повернуто на новий розгляд до Коростенського міськрайонного суду

Віктор Котенко

Верховенство права

18.04.2013р. Під відеороліком з'явився цікавий коментар

Сайт «Житомир-онлайн» під керівництвом Тітова, власника газети «Субота», в лічені хвилини зняв цей матеріал, так само як і матеріал про пікетування Житомирського обласного УМВС! Цікаво, чому вони намагаються приховати від людей правду?

Антикорупційний портал


Добавить комментарий