УВАГА! ЖУРНАЛІСТУ ЗАГРОЖУЄ НЕБЕЗПЕКА!

На журналіста Віктора Котенка полюють, тому що він поширює матеріали про діяльність перевертнів у погонах

Задокументовано епізод зразкової обробки співробітниками УСБУ в Житомирській області людини, яка хотіла працювати у невеличкому приватному підприємстві родини журналіста. Чекісти, в надії хоч якось «зачепити» журналіста, відстежують кожний його крок, поливають брудом, товчуть бізнесову діяльність родини, «працюють» з оточенням. Такі собі СБУченці пан Гуменюк — прослуховує телефони журналіста, пан Монастирик — керує зовнішнім спостереженням. Досвідчені керівні перевертні у погонах, на совісті яких чимало чорних плям, сьогодні значно активізувались, тому що журналіст підійшов занадто близько до розкриття деяких резонансних злочинів, з яких стирчать їхні вуха.

Цей «прокол» спецслужби — лише маленький, один з багатьох, черговий епізод злочинного переслідування журналіста за його законну діяльність. У цій справі є ще чимало подробиць, які будуть оприлюднені згодом.

Чому нова влада призначає на керівні посади одіозних реліктових представників колишнього режиму ?

Люстрація вкрай необхідна Україні, а тим паче термінова ліквідація кадебешних структур, котрі й досі є носіями ідеології і практики попередніх режимів, кришують пасинків Януковича та їх бізнес, займаються рекетом, рейдерством, скоюють економічні та інші злочини, а на додачу ще й працюють на сусідню державу (в Житомирі це як «здрасьтє»).

Полювання на журналіста продовжується. Небезпека не минула ...

P.S.

Кандидат на працевлаштування Микола Борисович Виговський, агент і племінник діючого співробітника УСБУ в Житомирській області Медянського (спецзв'язок), якого вдалось викликати на відверту розмову (див. відео), зловився на щільних сексотних контактах з «покидьками плаща і кинджала» та пішов шукати собі іншу роботу, інший об`єкт для нападу СБУ. Під час контактів він встиг «злити» автору цих рядків агентурну мережу, яка складається з небезпечних кримінальних злочинців, корумпованих державних чиновників, співробітників сбу тощо (є прізвища, аудіо — відеозаписи). Дружина сбученця Медянського, ФОП (фізична особа — підприємець) Ірина Медянська бізнесує в кафе «Маріо» у кінотеатрі «Україна» під патронатом заст. житомирського мера пана Сухомліна, а ще тримає кафе «Скамєйка» у торговельному комплексі «Острів» тощо. (див. Семейный подряд СБУ )

Чомусь пригадалась історія, як СБУченці притягнули до Житомира педофіла із Швейцарії (див. В Житомире поймали педофила) і заробляли на виробництві порнофільмів за участі маленьких українських хлопчиків, а потім ховали кінці у воду, навіть аж в Італії. Ці чекісти й досі «роблять погоду» у Житомирі 

Зліва направо: Віталій Француз (екс-міліціонер, голова обласної ради), Сидір Кізін (екс-губернатор, ВО «Свобода», «любимчик» СБУ), Григорій Зелінський — реліктовий викопний нач. УСБУ в Житомирській області

Добавить комментарий