Журналістські розслідування Віктора Котенка

Майдаун і майдануті

Здіймаючи пилюку, щоб засліпити очі громадськості, влада везе до Києва на свій Майдаун куплених за 30 срібняків майдаунів з характерною зовнішністю, фєнєвим діалектом і поведінкою юродивих.

Перевертень — президент сяє, немов відполіроване іграшкове яйце з новорічної ЙОлки, розповідаючи байки про свою святість, миротворчо — каральну місію, помилки недолугих підлеглих тощо. Про таких в народі кажуть — «гівно буде їсти», аби залишити за собою право на подальше пограбування країни і знущання над українським народом.

Показово звільняють з роботи скалічених карателями заарештованих людей.

Потужне цунамі народного гніву високопосадові шахраї намагаються зупинити зустрічним унітазним струмком показового шоу бюджетних невільників і «тітушок».

Порядні правоохоронці звільняються з лав організованого злочинного угруповання.

Влада жебрачить по всіх світах, бо інакше країна збанкрутіє за годину.

Президент і міністри настільки «порядні», що у відставку не йдуть та роблять вигляд, що нібито не причетні до побиття студентів, незаконних арештів, євроінтеграційної зради, тотальних порушень прав людини, свободи висловлювання, свободи преси та верховенства права.

Світовому товариству гидко ...

Що робити справжнім майданівцям ? Співати славень, танцювати, складати лего з барикад ? Чому опозиція не організувала всеукраїнський страйк?

Залишився дріб`язок — добити звіра в його лігві, реформувати державну систему на засадах здорового глузду та моралі.

Незабаром Різдво ... Знову смерть і воскресіння у рабстві ? Ні !

Справжні організатори \"зачисток\": майдауни СБУ 1 , 2 , 3

 

Добавить комментарий