Журналістські розслідування Віктора Котенка

Ціна крові

Євросуд: житомирські міліціонери згвалтували хлопця

«Не бажаєш зізнаватися у вбивстві? Тоді ми зробимо з тебе педераста!». Житомирські міліціонери запхали Володимиру до рота брудну шкарпетку, щоб не кричав, а на гумову палицю вдягли презерватив і почали гвалтувати...


Після тортур Володимир вже не зміг одужати. За результатами розтину тіла всі внутрішні органи були пошкоджені.

Анна Ковальчук, мати Володі, на протязі восьми років намагалася покарати винних, але марно. Керівництво української міліції, прокурори, судді виявилися настільки корумпованими та злочинними, що врешті-решт стали співучасниками злочину.

Нещодавно Європейський суд з прав людини засудив цей злочин та зобов"язав державу Україна відшкодувати Анні Ковальчук моральну шкоду. Але хлопця вже ніхто не поверне.

Злочинці й досі не покарані. Така в Україні ціна життя, ціна смерті...

P.S.
Цікава деталь, про яку гудуть житомиряни: один — єдиний житомирський журналіст, який у свій час оперативно написав викривальну статтю про цей злочин — В’ячеслав Шмельов. Після чого його було вбито і скинуто зі скелі. Розслідування вбивства журналіста відразу заблокували міліція і СБУ. На замовлення перевертнів у погонах якась сволота з літературних кіл дала офіційний брехливий висновок про те, що Шмельов не журналіст і ніяких резонансних матеріалів не готував і не публікував. У цьому ганебному вчинку місцеві журналісти підозрюють трьох осіб: .................... Інший журналіст (Віктор Котенко), який теж висвітлив цю історію і до якого перед загибеллю дзвонив В’ячеслав Шмельов, ще живий. До речі, адвокат, якому Європейский суд платив чималенькі кошти за юридичну допомогу Анні Ковальчук, вимагає з неї 30 тисяч гривен з тих 10 тисяч євро компенсації, яку виплатить держава Україна.

Після рішення Європейського суду з прав людини до Ковальчук Анни Сергіївни за чиїмось наказом наввипередки побігли всі — і журналісти газет, і знімальні групи телебачення. А її адвокат раптом став «правозахисником»...

Віктор Котенко

Добавить комментарий