Журналістські розслідування Віктора Котенка

Губернатора Житомирщини викликали на дуель

3 травня 2012 року у Житомирі відбувся протестний мітинг підприємців, який закінчився викликом губернатора на дуель. Докладніше про перебіг подій дивіться у документальному відеоролику:

У Житомира немов вирвали серце... Влада викинула з торговельних місць дрібних підприємців «блошиного ринку» Житній, знищила символ вільної торгівлі, вільного підприємництва, те, що цінується і підтримується на державному рівні у всьому світі. В місті зник колорит, дух і сама сутність українського народного базару. Вбито душу Житомира. До повного знищення залишилось зовсім небагато — зрубати унікальні житомирські каштани та запхати з двору всередину Свято — Преображенського собору затавроване сатаною двох-метрове яйце-писанку...

У Києві вбито Андріївський узвіз, у Житомирі — Житній ринок. Влучно з цього приводу висловилась житомирська журналістка Тетяна Коловоротна: «Відтепер закордонним друзям і туристам будемо лише смітник показувати.»

Дивно, але мер і депутати міської ради, яких обрав народ, своїх виборців зрадили заради грошових інтересів кількох мафіозних покидьків. Допомогти житомирянам, в яких забрали останній шматок хліба, обіцяє лише губернатор. Схоже на те, що Сергій Рижук — останній представник влади з клепкою в голові, або робить вигляд, що намагається допомогти людям. Час покаже...

Раніше інтереси базарних братків в державній адміністрації лобіював пан Орлов, вирішуючи питання під час заміських сходняків. А коли Орлова прибив інсульт, то, схоже, його заступив якийсь Закусило.

Після мітингу пограбованих владою підприємців за наказом мафіозного «бугра» у терміновому порядку була організована спільна з міською владою контракція штрейкбрехерів, або так званих базарних «шісток» і провокаторів. Згуртувавшись у зграю в Житомирській мерії, «братки», погрожуючи влаштувати криваву бійню, постановили використати в своїх шкурних інтересах державні служби — тобто, нацькувати на підприємців контролерів з санстанції, з управління по захисту прав споживачів, з державтоінспекції (!!!), з райвідділу міліції! Особливим нахабством та ринкофобією відзначились в.о. мера Галина Семенець та Юрій Кузнєцов з якогось фіолетового союзу «Вазраждєніє», якого, немов затятого фаната Партії регіонів, надзвичайно хвилює комбінація «Житній ринок — вибори до Верховної Ради». «Контрики» вирішили написати листи-вимоги до каральних каналізаційних органів , майже як у відомому шедеврі Володимира Висоцького  "... ми напішем в Спортлото".

Губернатор запросив ініціативну групу мітингувальників на перемовини до себе о 9 годині 4 травня

Не обійшлось без епатажу — «бунтівник» Віктор Радзюк викликав губернатора Сергія Рижука на дуель

Безумовно одне — хтось у цьому місті зайвий: або мер з депутатами-крутіями, або продвинутий губернатор, або базарна мафія, або підприємці, або ми з вами. Остаточне слово за прокурором

P.S. Редакція має в розпорядженні вельми цікаві відеозаписи перемовин підприємців з чиновниками мерії — можливо, колись згодяться для кримінальної справи

4 травня 2012 року під час зустрічі з представниками ініціативних груп губернатор підтвердив свою принципову позицію щодо відновлення конституційних прав підприємців, пообіцявши всіляко сприяти розвитку риночної торгівлі. Дякуючи Богові і губернатору, торговий люд радо повернувся на свої звичні торговельні місця.

24 травня 2012 року мер Житомира Володимир Дебой спільно з командою підлабузників провів показовий каральний рейд Житнім ринком. При спілкуванні з підприємцями мер чинив шантаж, погрози, залякування і намагався нацькувати торговців один на одного. В цей же день Житомирське телебачення у програмі «Житомирська правда» показало правдивий відеорепортаж про це неподобство. Дивно, але мер навіть не усвідомлює злочинність своєї поведінки. Нагадаємо, що за каденції попереднього мера Віри Шелудченко з бюджету вкрали мільйони гривень шляхом перерахування коштів на рахунки фіктивної посередницької фірми «для закупівлі тролейбусів на Львівському заводі»

Віктор Котенко

Добавить комментарий