Журналістські розслідування Віктора Котенка

Алкаші у погонах. Відео

Видно, відставним правоохоронцям нема куди грошей дівати: гарні зарплати, гарні хабарі, гарні квартири, гарні пенсії... І все це з ваших кишень, громадяни. Напиваються, як ті свині — є за що...

За дивним збігом обставин вже в понеділок, 19 листопада,  на протязі всього дня до охоронного підприємства телефонували з прокуратури м.Житомира і запрошували керівника терміново до них прибути. Лунали також дзвоники з запитаннями, а чи не знаходиться, бува, за адресою охоронного підприємства редакція газети «Свобода» та інтернет — видання «Правозахисний центр Свобода». А зранку 20 листопада до підприємства десантувався працівник з прокуратури Житомира з «постановою — повідомленням» від 19.11.12р. про термінову, до 23.11.12р. (до 15.00 год. 21.11.12р.!!!), перевірку господарської охоронної діяльності. Ця цидулка підписана міським прокурором Титарчуком і в ній він посилається на «вказівку-завдання» з прокуратури Житомирської області. В уяві відразу виникає образ обласного прокурорського діяча, який, длубаючись у носі пальцем, періодично тим пальцем кудись «вказує-завдає». Насправді це є не вмотивована, незаконна перевірка, а якщо називати речі своїми іменами, то звичайний тупий «наїзд».

Причина проста: журналіст правозахисного центру та газети «Свобода», який майже щодня товче цю мафію викривальними публікаціями і керівник охоронного підприємства мають одне й те ж саме прізвище та ім`я по-батькові — Котенко В.В. До речі, охоронне підприємство зовсім нещодавно, 9 серпня 2012 року, вже перевірялось контролюючим органом, про що складено відповідний акт: порушень не встановлено.

Довідково:

19.11.2012р. до прокуратури м.Житомира і РВ Корольовського району УМВС України в Житомирській області надійшли заяви, підкріплені відповідними документальними доказами, з вимогою порушити проти відставного алкаша кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст 296 ч.2 КК України — хуліганство.

Побачимо, з якою швидкістю і як саме відреагує мафія у погонах

Полковники — дебоширы

22.11.12р. 9год 45 хв. до В.Котенка подзвонив Люлько з прокуратури м. Житомира і, не зважаючи на те, що охоронне підприємство надало 21.11.12р. в 15.год.20хв. відповідь до прокуратури з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних данних», пан Люлько вимагав по телефону надати відомості про осіб, відповідальних за охоронну діяльність та про режим і систему охорони об`єктів. І це без письмової згоди осіб про надання персональної інформації! Цілком зрозуміло, що нами «займаються», тому що журналіст Котенко зачепив у своїх публікаціях керівних мафіозі з обласного УМВС України в Житомирській області, сбу та прокуратури. Щодо органів прокуратури, то прізвища діячів з міської та обласної прокуратур вже давненько фігурують у Європейському суді з прав людини, де на розгляді знаходиться справа про аналогічні діяння щодо журналіста — правозахисника. Працівники охоронного підприємства готуються до відповідних дій і акцій, тому що достеменно відомо про те, що персональні дані про охоронників і керівників «перевіряльниками» напряму зливаються і криміналітету, і конкурентам (а тіньовими власниками конкуруючих фірм є ті самі керівні правоохоронці). Хто «замовник» чергового «наїзду», наразі з`ясовується.

Історія мала своє продовження — бандитське продовження:   НАПАД БЕЗ ПРАВИЛ І ПОПЕРЕДЖЕННЯ

29.11.2012 р. З міліції, з прокуратури — ні слуху, ні духу!  Жодної реакції, так само як на заяви про напад на журналіста https://sbu.in.ua/zhur_ras/na-zhurnalista-zdijsneno-napad-figurantami-vikrivalnix-publikacij.html

Це може свідчити лише про те, що на Житомирщині діє організоване злочинне угрупування у складі і під керівництвом керівників УМВС України вЖитомирської  області та прокурорів

Фото: хуліган

Прізвища свідків змінені на їх прохання

15.12.2012р. Вчора зовсім випадково зазирнув у поштову скриньку і витягнув такі листи:

Все було б добре, але одна малюсінька деталь:

Це так міліція шантажує підприємця, котрого цілодобово охороняє наше охоронне підприємство, у тому числі за допомогою засобів відеоспостереження. Підпис під листом чий? Той самий. А хто в обласному УМВС керує держслужбою охорони і пасеться в «своїх» охоронних фірмочках? Правильно, мільйонер міліції ...й. Ще питання є?

Добавить комментарий