Журналістські розслідування Віктора Котенка

Рейдери побили селянина

19 серпня у селі Заболоть Радомишльського району між 15 і 16 годинами дня було по — звірячому побито працівника фермерського господарства ТОВ «Фідесспес» Олега Васильовича Жука, який сьогодні знаходиться в Радомишльській районній лікарні у вкрай важкому стані. Невинними запитаннями на кшалт ''Як проїхати до Краснобірки'' бандити заманили Олега поближче до своєї автівки, потім схопили його, відвезли до лісу, поставили на коліна і притулили до скроні пістолета. Побиття супроводжувалось погрозами, що якщо він не припинить своєї господарської діяльності і не покине сільгоспугіддя, які вподобали рейдери, то вб'ють і його, і заступника директора Кравченко Івана Івановича, і Олійника Миколу Петровича — чоловіка директорки господарства. У викраденні і катуванні людини приймали беспосередню участь Назар Орестович Дмитрасевич з своїм поплічником Сергієм — «герої» попередньої публікації «Банду рейдерів очолює міністр Присяжнюк?» https://sbu.in.ua/zhur_ras/bandu-rejderiv-ocholyuye-ministr-silskogo-gospodarstva-ukra%D1%97ni-mikola-prisyazhnyuk.html

Довідково:

Нападники — рейдерське угрупування, що ховається за вивіскою фіктивного «Радомишльського овочевого господарства». Це заїжджі бандюги, які зовсім нещодавно здійснили розбійний напад з пограбуванням у селі Краснобірка, силоміць захопивши фермерське господарство «Терра» та сільгосппродукцію, техніку і майно селян. Обізнані люди розповідають, що перед тим, як отримати «зелену вулицю» для розбійних нападів і рейдерських захоплень у Радомишльському районі, «гопники» занесли до кабінетів місцевої і обласної влади не менше півмільйона гривень. З цього приводу у якості посередника називають прізвище колишнього голови райадміністрації Пустовіта.

Доказом на користь цієї інформації є повна безкарність бандитів і замовчування випадків розбою засобами масової інформації. Міліція, як завжди, нічого не робить — кажуть, що окрім півмільйона гривень гарна копійка впала до кишень обласного міліційного начальства і деяких перевертнів з СБУ.

Як все починалось, читайте і дивіться тут:

https://sbu.in.ua/nash-arxiv/avtorskie-stati/rejderi-ukra%D1%97ni-napad-na-krasnobirku.html

До речі, на Віктора Котенка, автора цієї та інших публікацій про неподобства, які творять мафія разом з правоохоронними органами, з сьогоднішнього дня теж здійснено напад — б'ють по його підприємницькій діяльності. (Більш докладну інформацію надам всім бажаючим — авт.)

Для незалежних ЗМІ — телефони для довідок:  050-148-30-36; 066-343-62-27; 050-820- 77-62

Віктор Котенко

P.S.

Який прогноз? А той самий, що і завжди — обласне міліційне керівництво блокує адекватне реагування (УБОЗ паралізовано) і заховає кінці у воду, а на журналіста знову «наїдуть», точніше, вже «наїхали» — за вказівкою одного з обласних правоохоронних «замів» терміново душать підприємницьку діяльність Віктора Котенка. Тобто, все відбувається як завжди, коли щось загрожує фінансовому потоку, який тече від рядових фунціонерів злочинних угрупувань до кишень керівних правоохоронців і окремих співробітників СБУ

А так реагує міліція — на замовлення рейдерів тисне на жертви нападів і пограбувань, надсилаючі їм такі абсолютно незаконні запити:

Нагадуємо, що подібні відомості тільки слідчий і ніхто інший має право витребовувати лише у одному — єдиному випадку — коли проти особи порушено кримінальну справу. Про це, до речі, говорить і  Закон України «Про інформацію», на який посилається міліційна шкура. Цей закон прямо забороняє витребовувати інформацію, яка є конфіденційною та комерційною таємницею і дозволяє послати продажних перевертнів подалі. Міліціянт, мабуть, має людей за повних ідіотів. Або сам такий.

Побита бандитами Юлія Войводіч зверталася з відповідними заявами про порушення кримінальної справи проти грабіжників до обласного Управління СБУ — марно, до УМВС Житомирської області — марно. У відповідь — цвинтарна тиша. Натомість деякими співробітниками УСБУ цілеспрямовано розповсюджується дезінформація — це, мовляв, звичайні господарські суперечки між орендарями, в які не варто втручатися. Мабуть, рейдерських грошей вистачило для всіх.

Можливо, з цієї брудної історії дійсно стирчать вуха міністра сільського господарства України Миколи Присяжнюка*

Варто лише згадати про випадок з забрудненням річки Вуж під Коростенем...

21 серпня телеканал 1+1 у ТСН видав репортаж з місця події про побиття Олега Жука «невідомими особами». І хоча, як на мене, матеріал вийшов дещо млявий, але мешканці Краснобірки саме в цю хвилину (21.00) влаштували грандіозний скандал в хаті пані Збировської, секретарки сільради і вимагають: «Бандитів геть!!!»

Випуск ТСН  https://tsn.ua/video/video-novini/na-zhitomirschini-selyani-poterpayut-vid-viyni-mizh-fermerami.html?page=1&items=52232&type=0

Банда рейдерів купила всіх: https://sbu.in.ua/novosti/banda-rejderiv-kupila-vsix.html

Віктор Котенко

Добавить комментарий