Журналістські розслідування Віктора Котенка

Різдвяне вітання

Увага! Вся інформація за наступні роки є закритою

Настав новий рік від Різдва Христового.

Звертаюсь з вітанням до вірних Єдиному Богу Живому, до братів і сестер, які  мають надію на воскресіння з мертвих, які знають, що плоть і кров воскресіння не наслідують, а зотлівають разом з гріхами людськими і всіма їх надбаннями — грошима, майном і похотями.

Знайте ж, що праведні святкують Різдво Христове у своє спасіння, а грішники — у свою погибель.

Про останні часи, про наше сьогодення з глибини століть словами істини промовляє до нас апостол Павло, свідок слави Божої і сумлінний учень воскреслого з мертвих Ісуса Христа:

1 до Тимофія, 4

1А Дух ясно говорить, що від віри відступляться дехто в останні часи, ті, хто слухає духів підступних і наук демонів, 2хто в лицемірстві говорить неправду, і спалив сумління своє, 3хто одружуватися забороняє, наказує стримуватися від їжі, яку Бог створив на поживу з подякою віруючим та тим, хто правду пізнав. 4Кожне бо Боже твориво добре, і ніщо не негідне, що приймаємо з подякою, 5воно бо освячується Божим Словом і молитвою. 6Як будеш оце подавати братам, то будеш ти добрий служитель Христа Ісуса, годований словами віри та доброї науки, що за нею слідом ти пішов. 7Цурайся нечистих та бабських байок, а вправляйся в благочесті. 8Бо вправа тілесна мало корисна, а благочестя корисне на все, бо має обітницю життя теперішнього та майбутнього. 9Вірне це слово, і гідне всякого прийняття! 10Бо на це ми й працюємо і зносимо ганьбу, що надію кладемо на Бога Живого, Який усім людям Спаситель, найбільше ж для вірних. 11Наказуй оце та навчай!

1 до Тимофія, 5

24У інших людей гріхи явні і йдуть перед ними на осуд, а за іншими йдуть слідкома. 25Явні так само й добрі діла, а ті, хто інакший, сховатись не можуть.

1 до Тимофія, 6

9А ті, хто хоче багатіти, упадають у спокуси та в сітку, та в численні нерозумні й шкідливі пожадливості, що втручають людей на загладу й загибіль. 10Бо корень усього лихого то грошолюбство, якому віддавшись, дехто відбились від віри й поклали на себе великі страждання. 11Але ти, о Божа людино, утікай від такого, а женися за правдою, благочестям, вірою, любов'ю, терпеливістю, лагідністю! 12Змагай добрим змагом віри, ухопися за вічне життя, до якого й покликаний ти, і визнав був добре визнання перед свідками багатьома. 13Наказую перед Богом, що оживлює все, і перед Христом Ісусом, Який добре визнання засвідчив за Понтія Пилата, 14щоб додержав ти заповідь чистою та бездоганною аж до з'явлення Господа нашого Ісуса Христа, 15що його свого часу покаже блаженний і єдиний міцний, Цар над царями та Пан над панами, 16Єдиний, що має безсмертя, і живе в неприступному світлі, Якого не бачив ніхто із людей, ані бачити не може. Честь Йому й вічна влада, амінь! 17Наказуй багатим за віку теперішнього, щоб не неслися високо, і щоб надії не клали на багатство непевне, а на Бога Живого, що щедро дає нам усе на спожиток, 18щоб робили добро, багатилися в добрих ділах, були щедрі та пильні, 19щоб збирали собі скарб, як добру основу в майбутньому, щоб прийняти правдиве життя.

2 до Тимофія, 3

1. Тож знай, що в останні дні настануть важкі часи.

2. Бо люди будуть самозакохані, стануть сріблолюбцями, гордими, зарозумілими, пихатими, зломовні, батькам непокірні, невдячні, нечестиві, недружелюбні;

3. непримеренні, наклепники, запеклі, жорстокі, не любитимуть добра,

4. Зрадники, нахабні, набундючені, більше ласолюбні, аніж Боголюбні,

5. Котрі мають вигляд благочестя, але сили його зреклися. Від отаких ухиляйся.

6. До цих належать ті, котрі немовби крадькома заходять у доми та зводять жінок, що потопають у гріхах, і котрих водять різноманітні похоті,

7. Які завжди навчаються і ніколи не можуть дійти до пізнання істини.

8. Як ото Янній та Ямврій чинили спротив Мойсеєві, так само й ці чинять спротив істині, люди розбещені розумом, невігласи у вірі.

9. Але вони замало сягнуть; бо їхній безум виявиться привселюдно, як ото й з тими сталося.

10. Але ти пішов слідом за мною у вченні, у житті, розважливості: вірі, великодушності, любові, в терпінні,

11. У переслідуваннях, стражданнях, котрих я спізнав в Антіохії, в Іконії, у Лістрах; котрі переслідування я переніс, але від усіх визволив мене Господь.

12. Та й усі, хто бажає жити набожно, у Христі Ісусі, будуть зазнавати переслідувань.

13. А недобрі люди і облудники матимуть успіх у лихому, зводячи в облуду і зведені будуть.

14. А ти будь у тому, чого навчений і що тобі довірено, відаючи, ким ти навчений;

15. Причому, ти ж бо з дитинства знаєш Святе Письмо, котре може зробити тебе мудрим для спасіння вірою в Ісуса Христа.

16. Усе Писання натхненне Божим Духом і корисне для навчання, для викриття, для виправлення, для виховання у праведності;

17. Нехай же буде досконалий Божий чоловік, для всілякої доброї справи готовий.

З різдвом Христовим !

/Віктор, священик Бога Живого/

Увага! Вся інформація за наступні роки є закритою

Добавить комментарий