Журналістські розслідування Віктора Котенка

Згвалтування і вбивство Маргарити: нові свідчення

МАТЕРІАЛИ:

Ток — шоу \"Говорить Україна\" 05.08.2013 р.

«ГОВОРИТЬ УКРАЇНА»: монтажери вирізали свідчення про експертизу, яка знайшла в трупі Маргарити значний вміст алкоголю; експерт — «дуринолог» переконувала, що педофіли не гвалтують дівчаток; ше один «консультант» намагався підсунути версію про ДТП (тому що знав, що через місяц після злочину гвалтівники побили свою автівку); голова всеукраїнського угруповання Богдан Хмельницький звично захищав гвалтівників (нещодавно він так само захищав гвалтівників і вбивць Оксани Макар); безпосередній вбивця Скуратівський і спільниця Ганна Яковенко переховуються; житомирська адвокат Скока пані Єсіна небажання гвалтівника показати місце злочину трактує як його невинність; мати Ганни Яковенко настільки забрехалась, що фактично підтвердила отримання грошей від злочинців та згвалтування ними ще й своєї доньки ...

— Один з командирів «Беркуту» розповів, що Ковтунюк в день вбивства на службі не був, а міліціонерам його підрозділу було наказано приховувати правду; за інформацією з певних джерел, беспосередню участь в операції по звільненню гвалтівників і вбивць приймав родич гвалтівника Скока — начальник Головного управління Державної казначейської служби України в Житомирській області Петро Чорний, дружина якого — сестра матері Скока; домовлявся із ЗМІ про введення громадськості в оману  один з керівників так званих «органів»; відпрацювати позичальникам витрачені на хабарі гроші знахабнілі злочинці планують за рахунок платників податків — шляхом отримання з державного бюджету компенсації тощо

Справа вбивць — гвалтівників: жертв було більше. Відео

Рятувальна операція гвалтівників і вбивць

В Житомирі суд виправдав гвалтівників, вбивць і педофілів. Відео

Прокуратура оскаржує рішення суду

ДОВІДКОВО :

—  Відомий правозахисник не впевнений, що Оксана Макар була згвалтована ;

Жена зам.прокурора Луганска попыталась ограбить филиал «Объединения Богдана Хмельницкого» (члени всеукраїнського громадського угруповання — родичі прокурорів, ментів, сбушників, ... проплачені ЗМІ ... «Правозахист»  і «рєшалово»  за бабло ?)

https://h.ua/story/380849/

https://reporter.zhitomir.info/index.php?task=detail&news=2210 (ТУТ, ЯК ЗАВЖДИ, МАТЕРІАЛ ПРИБРАЛИ ЗА КОМАНДОЮ КЕРІВНОГО «ЧМО» ВІД ВЛАДИ. САЙТ ПРОДОВЖУЄ СТОЯТИ У ПОЗІ РАКОМ та вкотре долучився до сонму вбивць і гвалтівників — гроші не пахнуть?)
ОНОВЛЕННЯ 07.09.2013 р.: ФАКТИ
ОНОВЛЕННЯ 08.10.2013 р. На думку кваліфікованих авторитетних юристів, Апеляційний суд Житомирської області пішов на безпрецедентне порушення законодавства, злісно не виконавши постанову Вищого спеціалізованого суду України. На вимогу вищої інстанції апеляційна інстанція повинна була визнати всі повторні так звані «алібі» гвалтівників і вбивць не дійсними і залишити в силі перший вирок суду. Для цього досить було навіть одного засідання. Однак матеріали кримінальної справи пустили у кримінальну подорож, направивши їх до суду Малина, звідкіля справу перекинули на батьківщину адвокатів дітовбивць — до суду Коростеня. А там, як відомо, порядного суддю знайти — все одно, що життя на Марсі виявити.

Битва аферистів у Малині

БИТВА АФЕРИСТІВ: ЕКСТРАСЕКСИ З'ЯСОВУВАЛИ, ЯК ВРЯТУВАТИ ГВАЛТІВНИКІВ І ВБИВЦЬ МАРГАРИТИ ЛІСОВСЬКОЇ

https://bitva.stb.ua/ru/video/2013/11/10/81697/#8120453 ; https://bitva.stb.ua/ru/video/2013/11/10/81701/#8120477

Чи буде крапка у справі про вбивство Маргарити Лісовської ?

Добавить комментарий