Журналістські розслідування Віктора Котенка

SOS! Нас атакують менти! Оновлено

Увага! Ми впевнені, що нас атакують менти. 15 жовтня о 19 год 45 хвилин під час оприлюднення через соц.мережу Фейсбук повідомлення про ментівські «наїзди» атака на сайт раптово припинилась. За інформацією з хостингу, сервер зазнав хакерського DDOS- нападу.

 

Повідомлення, яке ще декілька хвилин тому поширювалось:

 

Сьогодні, 15 жовтня 2012 року, керівні міліціонери з УМВС України в Житомирській області (вірогідність 99.99%) організували атаку на сайт Правозахисний центр Свобода (www.svoboda.zhitomir.ua), він не працює весь день (хакерська DDOS-атака). Автор журналістських розслідувань отримав погрозу на телефон 093-856-55-87 від голови ментівської профспілки Петра Шморгуна у зв`язку з оприлюдненням матеріалу «П`яний майор скоїв ДТП» — бандити в погонах вимагають спростувати цей матеріал і лякають журналіста новими судовими переслідуваннями. Дали час на роздуми до завтра (а чи, бува, не синок Петра Шморгуна слідчий з УМВС Житомирської області Шморгун, який вів справу про Пограбування \"Золотої тещі\" ? Синок...)

P.S.

Мені достеменно відомо, що міліційне начальство цілодобово шариться по моїх публікаціях, вишукуючи бодай найменшу можливість організувати цькування журналіста — правозахисника. Ну то й що? Як казав Швейк: «Що таке якийсь перевертень в погонах у порівнянні з безмежністю Всесвіту?»

Запрошую представників ЗМІ на судове засідання «менти проти журналіста», яке відбудеться 23 жовтня 2012 року у Житомирському районному суді щодо оприлюднення матеріалів про міліційну наркоторгівлю

Наркомафія

До речі, матеріал про аварійного майора — льотчика 15 серпня раптово зник з Житомирського сайту Житомир.info, де впевнено тримав перше місце за кількістю відвідувань. От що значить спадковість! Навіть якщо де-те-пе-шна  родина і «залагодила» питання в ДАІ, то у редакційних шафах є ще дещо ...

П`яний майор скоїв ДТП

Віктор Котенко

16.10.2012р. Продовження

16 жовтня 2012 року о 17год.05хв. з телефону 063-717-73-82 на мій 093-856-55-87 знову зателефонував голова профспілки УМВС України в Житомирській області Петро Шморгун. Розмова відбулась на підвищених тонах. Пану Шморгуну дуже не сподобалося оприлюднення мною інформації про нашу попередню розмову та про його сина — слідчого. До того ж, профспілковий діяч марив фантастичними категоріями — згадував про якусь честь, гідність і ділову репутацію міліціонерів. Все б нічого, але цей чоловік знову почав настирливо втручатися ще й у мою підприємницьку діяльність. Тому отримав відповідь приблизно такого змісту: стосовно честі, то її давно у зверхників міліційного управління немає і щоб її відновити, то потрібно розстріляти кожного другого перевертня; щодо тиску, який вже багато років чинять на мене корумповані службісти, то якщо ще хоч один раз зачеплять, то особисто перестріляю всіх б... на х... ! І не х... більше мені дзвонити! На що пан Шморгун пообіцяв мені довгі спілкування в судах і страшну заяву на мене до райвідділу міліції Корольовського району Житомира. На цьому весела і приємна розмова скінчилася.

Вельми цікаві епізоди біографії і особливо міліційної служби пана Шморгуна не є таємницею за сімома печатками. Але справа не лише в ньому одному, а в тих його колегах, людцях-золотопогонниках, які кришують оргзлочинність і «поховали» вже не одну кримінальну справу, у тому числі з резонансних злочинів,  що висвітлювались мною в матеріалах журналістських розслідувань.  Ці пани знаходяться поруч з профспілковим босом і сором`язливо  намагаються залишатися в тіні, панічно бояться свого викриття та втрати кримінальних підробітків.

Якщо ви десь вгледите об`яву: «Придбаю зброю, недорого», то знайте, що об`ява моя. Прохання зламані вила не пропонувати, перевага надається дитячим рогаткам з оптичним прицілом.

Сиджу, п`ю чай з лимоном, чекаю арешту...

На журналіста напали фігуранти викривальних публікацій

Судилище над журналістом

Дебіли з клініки УМВС України в Житомирській області не придумали нічого кращого, як писати фантастичні за тупістю твори на тему «позовна заява до суду». Публікую повністю, без редагування:

Тут вже ніяке лікування не допоможе — ні пану Шморгуну, відомому мені з давен — давен затятому хабарнику, ні іншим пацієнтам.

Добавить комментарий