Журналістські розслідування Віктора Котенка

Пограбовано сотні управлінь Пенсійного фонду України

З’ясувалось,  що за димовою завісою розмов про пенсійну реформу і боротьбу з корупцією спритні ділки від влади крадуть  гроші  в особливо великих розмірах з Пенсійного фонду України, точніше, з усіх його відділень і управлінь!

Злочинна схема надзвичайно проста — у державі працюють сотні, а можливо,  й тисячі районних, міських, обласних управлінь Пенсійного фонду України, а з 1 лютого 2010 року всіх начальників місцевих управлінь у примусовому порядку (шляхом профілактичних умовлянь) зобов’язали укласти договори з непримітною київською конторою «Роги й ратиці», яку шахраї, замилюючи народу очі, гучно називають державним підприємством «Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України»». Згідно з  договорами,  фірмочка почала дорого продавати  всім місцевим управлінням пенсійного фонду ... їхніх же водіїв і прибиральниць! Для здійснення афери ці дві категорії місцевих штатних працівників  формально приписали до «Рогів і ратиць» у Києві, і шахраї почали робити вигляд, що нібито надають якісь послуги по організації роботи цих самих водіїв і прибиральниць, хоча ті як працювали у своїх відділеннях, так і працюють досі. Тобто, послуги ділків виявилися фіктивними. Зате гроші, які місцеві відділення Пенсійного фонду перераховують до контори, справжні.

Пропоную для всенародного огляду один з так званих актів приймання – передачі наданих послуг, з якого методом простого арифметичного підрахунку виходить, що, коли, наприклад, водій, який працює у місцевому відділку Пенсійного фонду України рахувався б безпосередньо за місцем своєї роботи, а не у підставній конторі, то коштував би бюджету на сьогоднішній день щонайбільше 3044 гривень 81 копійку. (2225,25 + 819,56 податків). Махінатори ж продають водіїв за ціною 4895 гривень 26 копійок кожного. Всі  накрутки на загальну суму  1850 гривеь  45 копійок з чоловіка – це чистий навар шахраїв лише з однієї душі лише за один місяць! На кожній  прибиральниці також наварюють  не менше  двох тисяч гривень (вартість цього живого товару  комбінатори оцінили у 4 тисячі гривень щомісяця).

ФОТО :

:

Лише з одного відділення крадуть щомісячно біля 4 тисяч гривень!  Кожна область України має в середньому 25 – 30 місцевих відділень Пенсійного Фонду. Мені поки що відомо про здійснення цієї масштабної афери у деяких великих українських областях, у кожній з яких – одне обласне, декілька міських і десятки районних управлінь. Якщо 4 тисячі грн. (крадіжка з одного відділення щомісяця) помножити  на середню умовну  цифру 27 (кількість відділень в одній області), то вийде вже приблизно 108 тисяч гривень щомісяця лише з однієї області!!! З трьох областей злодюги цуплять не менше 324 тисяч гривень за один тільки раз! За шість місяців поточного року вже вкрадено майже 2 мільйони (300024 х 6) бюджетних коштів шляхом відмивання їх через підставну контору! А крадуть вже другий рік поспіль. Причому, так званий «Державний інформаційний центр…» ще накручує і лупить з усіх пенсійних відділень податок на додану вартість. А уявіть собі, що злодії накрили цим шахрайством всю Україну? І наварюють не лише на водіях і прибиральницях? Оце так розмах!

А ПРдуни ж обіцяли народу України, що більше не будуть красти і поборють корупцію в державі !
Хто у нас «смотрящій» за Пенсійним фондом? Невже один Зайчук, або Тигіпко?
У чиї нечисті руки спрямовані ці грошові потоки?

Красти в пенсіонерів – остання ступінь морального занепаду влади.  Ганьба!

Після публікації статті з інших областей України почали надходити повідомлення про такі  ж шахрайства.

Якщо продовжити підрахунки, то вимальовується жахлива картина. В Україні нараховується 24 області, 490 районів, 118 районів у містах і на додачу 14 районів в АР Крим. Здійснивши нескладні підрахунки, отримаємо цифру майже у 12 мільйонів гривень щомісяця, які наповнюють чиїсь керівні кишені!

А скільки ще подібних оборудок проводять на теренах України «борці з корупцією» ?

Післямова:

Відкрию маленьку таємницю: українські патріоти надали інтернетом велику купу підтверджувальних документів. Чому я розмістив для всенародного огляду саме цей «Акт»? По — перше, тому що він про моїх земляків. По-друге, цей шедевр свідчить про самі низькі показники пограбування по Україні — в інших областях, відмиваючи кошти через водіїв, прибиральниць та інших службовців, крадуть набагато більше!

22.08.2011      РЕЗОНАНС:

24.08.2011р.  00 год. 30 хв.

З телефонного номера 067-338-55-06 подзвонила жіночка — дійова особа з відеоролика і вмовляла : «Богом прошу, зніміть з інтернету цей матеріал! Богом прошу!»

Можливо, її вже катують? Те, що вона піддається тиску, є постраждалою і нею, можливо, хтось вміло маніпулює, не викликає сумніву. Також мені здається, що цій людині дійсно загрожує неабияка небезпека.

Я не маю права поховати цю публікацію, бо вона є повідомленням про злочин.

Віктор Котенко

Далі вже є:

https://sbu.in.ua/zhur_ras/pograbovano-pensijnij-fond-ukra%D1%97ni.html


Добавить комментарий