Журналістські розслідування Віктора Котенка

В Житомирі добивають «майданівців»

22 лютого у Житомирі під самісіньким обласним управлінням міліції «тітушки» напали на «майданівців» Олександра Манжоса і Дмитра Гіса, котрі спільно з нарядом ДАІ патрулювали вулиці міста. Нападники  - спортсмени (боксери) били хлопців не лише кулаками і ногами, а й залізним ланцюгом та цькували собакою бійцівської породи. В результаті майданівці отримали чисельні поранення та потрапили до лікарень. Дмитро Гіса, котрому спочатку 12 лютого спалили автомобіль, а потім пробили череп, у важкому стані перебуває в одній з клінік Києва. Олександр Манжос лікує двійний перелом щелепи, зламану руку та інші травми в лікарні Житомира. Співробітники ДАІ завдяки бронежилетам майже не постраждали, лише було понівечено службовий автомобіль.

Про Олександра Манжоса відомо, що він за покликом серця 18 лютого поїхав на Майдан і під кулями снайперів виборював нашу свободу. Повернувшись до Житомира, в той же день підключився до патрулювання вулиць рідного міста і став жертвою бандитського нападу.

Одного з нападників вдалося затримати, ним виявився Антон Бабич, спортсмен — боксер, який рік тому сподобився високої довіри вбивці — міністра МВС Захарченка і працював на будівництві його дачі у Конча Заспі. Інший нападник — теж боксер, товариш Бабича, якого Антон вперто називає «не встановленою особою» і відмовляється видати слідчим органам.

27 лютого суддя Богунського районного суду Вікторія Корицька розглянула питання щодо застосування запобіжного заходу для Антона Бабича. Розгляд справи проходив досить цікаво: спочатку суддя зробила спробу здихатися незалежних спостерігачів, потім оголосила перерву на півтори години для того, щоб надати можливість родичам нападника привезти до суду спортивного тренера «тітушки» для отримання позитивної характеристики — треба ж було хоч чимость затулити суддівську дупу і обгрунтувати звільнення бандюги з СІЗО. В результаті пані Корицька відпустила пана Бабича під домашній арешт.

Цікаво, скількох ще «тітушок» встиг підготувати тренер спортивного товариства ? Нехай би завчасно надав повний список судді Вікторії Корицькій ...

Поки «ура — патріоти» бавляться в іграшкових солдатиків і хапають владу, справжніх героїв продовжують знищувати.

 

Добавить комментарий